Selle programmi lõpetajaks on teil sügav arusaam sellest, kuidas rahalisi ja mittefinantskontrolle saab integreerida ja kasutada rahvusvaheliste ettevõtete juhtimiseks, kui suured ettevõtted esitavad välistele aktsionäridele ja sidusrühmadele aru ja kuidas nad hindavad finants- ja ettevõtete finantstegevuse tulemuslikkus.

Peamised teemad hõlmavad finantsaruandluse põhimõtteid, ärijuhtimist, kapitali eelarvestamist, finantsanalüüsi ja ettevõtete väärtustamist. Kõigis neist kursustest võtab SSE analüütilist ja rahvusvahelist perspektiivi. Näiteks finantsaruandluse tuumikursustel ei tee SSE Rootsi üldtunnustatud raamatupidamispõhimõtet, vaid pigem keskendub põhilistele põhimõtetele ja põhimõtetele, mis jäävad enamiku rahvusvaheliste raamatupidamisstandardite (nt IFRS-ide). Sellest tulenevalt jäävad programmis olevad teadmised endiselt väärtuslikeks, kui muutuvad konkreetsed finantsnõuded. SSE näeb raamatupidamist keelt, mida peate mõistma ettevõtte korporatsiooni nõuetekohaseks analüüsimiseks ja mõistmiseks.

SSE-l on eksklusiivne programm, kus õpilaste arv on suhteliselt vähe, pakkuda intiimset ja loomingulist õpikeskkonda. SSE õppejõud (kõik aktiivsed teadlased) tegeleb pedagoogilise arendusega ja huvitab õppurite õppereis. Programm on läbimõeldud, et hõlmata mitmesuguseid pedagoogilisi meetodeid, nagu loengud, grupitöö, juhtumianalüüs ja reaalmaailma näidete kõrge tase. Äriühingute tihedate sidemete korral on SSE-l ka rahvusvaheliste ettevõtete juhtivtöötajatel sagedased külaliskursused.

Vastuvõtutingimused:

 1. Bakalaureusekraad (peaks sisaldama vähemalt 90 ECTS ärijuhtimises (sealhulgas kuni 30 ECTS majandusteaduses), vähemalt 20 ECTS raamatupidamises ja rahanduses)
 2. GMAT või GRE test (GMAT skoor 600 või rohkem / GRE skoor (kvantitatiivne) 155 või rohkem)
 3. Inglise keele oskus, mida tuleb tõestada ühel järgmistest viisidest:
  • IELTS skoor (akadeemiline) 7 või enama.
  • TOEFL kogusumma 100 või rohkem (Interneti-põhine).
  • Inglise keelt emakeelena
  • Bakalaureusekraad täiesti inglise keeles läbiviidud programmist
  • Rootsi keskkooli kvalifikatsioonid "inglise B / 6"
 4. Motivatsioon
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust Stockholm School of Economicsis »

Viimati uuendatud July 28, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
Free
ELiväline / EMP: 150 000 SEK / aasta
Deadline
jaan 15, 2020
Next deadline
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
End Date
Juuni 30, 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020
Next deadline

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020
Next deadline
End Date
Juuni 30, 2022