kapten raamatupidamine - MACC

Üldine

Saadaval 4 asukohta

Programmi kirjeldus

Maailmatasemel Akadeemikud: tipptasemel teadmisi kogu pardal

Uute standardite MACC hariduse Michigan on loonud algab akadeemiline osavus kõikjal, ja koostisega suurepärase teaduskonna ja suurepärase õpetuse, mis pakub ületamatut teadmised - koos tehnoloogia, seadmete ja võime neid teadmisi väga efektiivselt.Michigan on traditsiooniks hoone sügavat asjatundlikkust iga ärifunktsiooni. Tänapäeva polüfunktsionaalseks ärimaailma, et traditsioon on vilja kandmas dramaatiliselt ja küsimusi rohkem kui kunagi varem. Kell Michigan, saate valida eriala ja tean, et sa lähed õppida oma valitud funktsionaalne ala mõned parimad mõtted valdkonnas. Sa mitte ainult arendada nüüdisaegseid teadmisi läbi üks suuremaid massiive valikainete kursused kättesaadavaks kõikjal, vaid ka integreerida, et teadmised kõigi teiste äri funktsionaalne ala.Õpetamise kvaliteet


Michigan raamatupidamise õppejõud on kõrgelt hinnatud oma range teadusuuringuid, praktilisi kogemusi ja mis kõige tähtsam, nende suurepärase õpetuse. Michigan õpilastele on tagatud saada kvaliteetset õpet, tähelepanu ja nõustamist kogu programmis.


University of Michigan Business School on rahvusvaheliselt tunnustatud teadusasutus. Seega, õppejõud on üks juhtivaid eksperte oma valdkonnas. Õppejõud ka hoida tipptasemel äritava kaudu konsulteerimist ettevõtted kogu maailmas ja läbi kursusi Michigan's Executive Education Program, mis on suurim turuosa äri kool maailmas.


Michigan on tõsiselt tuua kõik, et äritegevuse teadmiste üliõpilastele võimalikult tõhusalt. Tugev filosoofiline üksmeel Michigan õppejõud ja administratsioon on toodetud nõue, et õppejõud näidata väljapaistva jõudluse nii arendada äri teadmised (teadus) ning pakkuda, et teadmised (haridus), et kindlustada püsiv positsioon koolis. Kuigi mõned institutsioonide poolt üht või teist, Michigan on olnud kadestusväärne positsioon nõuda - ja saada - mõlemad.

Tõhus Blend õpetamismeetodeid


Mix tipptasemel professorid, rõhuasetusega õpetamise kvaliteedi ja isiklikku tähelepanu ning mitmekesine teadmisi mitmekesise üliõpilaskonna toob klassiruumi või projekti töö on võimas.Õpetamismeetodite klassiruumis erinevad, kusjuures segu loengute, juhtumiuuringute ja projektitöö. Miks mix? Esiteks, keegi ei meetodiga saab seda kõike. Teiseks, õppejõud on vaja vabadust kasutada meetodeid, mis kõige paremini nende jaoks ja nende teema. Professorid kipuvad rõhutama teooria ja põhjalikke teadmisi distsipliini nad õpetavad, koos praktilise ja sageli polüfunktsionaalseks rakendusi.

Meeskonnatöö on elu tõsiasi tõhusust äri. Ja see on tõsiasi üliõpilastele Michigan MACC programm. On väga tavaline, et pabereid, presentatsioonid, juhtumiuuringute ja mõnikord eksamid teha osana meeskonnast. Mõnikord on nõutud professor ja mõnikord on see algatatud õpilastele.

Curriculum


Kümme südamik ja valikainete kursused on vajalikud MACC kraadi. Programm kulmineerub lõpetaja uurimistöö seminar, mis loob õpilastele võimaluse sünteesida ja rakendada nende oskused omandanud kogu programmiperioodi ning ehitada põhjalikke teadmisi konkreetse sektori ja / või raamatupidamise seotud teema.Väljakutse õppekava koosneb laia kuid tasakaalustatud seeria raamatupidamise ja finantsaruandluse kursused. Nende põhilisi kursusi, õpilased saavad käsu ettevõtluse ja raamatupidamise põhimõtete ja analüüsivahendeid kasutatakse otsuste tegemisel.


Viimati uuendatud apr 2011

Teave kooli kohta

Stephen M. Ross School of Business at University of Michigan on premier õppeasutuse jooksul üks parimaid teadusülikoolide maailmas. Meie missiooniks on arendada juhtide mõtte-ja tegevuse, kes on valmi ... Loe edasi

Stephen M. Ross School of Business at University of Michigan on premier õppeasutuse jooksul üks parimaid teadusülikoolide maailmas. Meie missiooniks on arendada juhtide mõtte-ja tegevuse, kes on valmis tegelema väljakutseid, multidistsiplinaarseid probleeme ühiskonnas. Liidrid, kes suudavad pakkuda moraalset ja kodanikupädevus juhtimisel ja kes võimendada nende mõju eest ühiskonna hüvanguks. Kell Michigan, meie kõikehõlmav tugevus on meie ainulaadne võime silla akadeemiline teooria äritegevusest. Me usume tõsi juhtimisel algab terviklikku mõistmist äri. Meie tuum on tegutsemiseks "intellektuaalse kapitali mõju." Need on ideid meie teaduskonna tuua klassiruumis ja tööriistad meie lõpetajate kasutada kujundada maailma. Me oleme huvitatud üliõpilastele, kes soovivad teha koostööd teaduskondade kaasluua väga kohandamata, jõuline õpetlik kogemus. Meie strateegia on arendada õpilaste juhtkonna võimekus - lisaks mõju vajalikud äri ja oskused - on pakkuda tegevust õppe võimaluste juurdunud reaalses maailmas küsimusi. Mis MBA Michigani Ross School of Business, saate sisestada turul liider kindlustunnet ja tarkust, et määratleda ja saavutada oma visiooni edu. Näita vähem
Ann Arbor , Bengaluru , Dubai , Bangkok + 3 Rohkem Vähem