Magister Raamatupidamises

Üldine

Programmi kirjeldus

Magister Raamatupidamises

Raamatuprogrammi magister (PMA) on akrediteeritud "A" juures BAN PT ja ABEST International.

Visioon

Saada magistriõpingute programm, mis ühendab rahvusvaheliselt tunnustatud raamatupidamise õppimise ja teadustöö väärtuste jumalikkus, inimkond ja toetada keskkonda.

Missioon

Rakendada kõrgharidust ja teadustööd raamatupidamise kvaliteedi valdkonnas sidusrühmade huvides, pideva kvaliteedi parandamise lähenemisviisi, oluliste ja praktiliste uuringute, eetilise käitumise, keskkonnateadlikkuse ja rahvusvahelise väljavaatega.

Eesmärgid

  • Professionaalide moodustamine tervikliku, ratsionaalse, eetilise ja intuitiivse mõtteviisiga.
  • Multiparadigma visiooniga teadmiste loomiseks raamatupidamisvaldkonnas analüüsitakse tõhusalt tänapäevase raamatupidamise dikotoomiat nii teoreetiliselt kui ka empiiriliselt.

Moto

Jagada, hoolitseda ja olla õiglane

(Töötamine parimate saavutuste saavutamiseks ühistegevuse kaudu, teadlikkus kasu ja heaolu jagamisest, hooldustegevuse toetamine ja õigluse säilitamine)

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

University of Brawijaya (UB) is located in the city of Malang, East Java province, Indonesia. UB was officially declared by the President of the Republic of Indonesia January 5th 1963.

University of Brawijaya (UB) is located in the city of Malang, East Java province, Indonesia. UB was officially declared by the President of the Republic of Indonesia January 5th 1963. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited