Tehnoloogia teeb numbrimärke. Raamatupidajad pakuvad laiaulatuslikku analüüsi, ülevaadet ja teadmisi, mis muudavad need numbrid kasulikuks. Algselt asutatud raamatupidamis- ja finantskoolina Bentley jätkab hariduse omandamist tehniliselt valitsevate raamatupidajatega, kes sisenevad tööjõule kriitilise mõtlemise, analüüsi ja kommunikatsiooni oskustega, mis on vajalikud globaalses ärikeskkonnas.

Registreeruge veebikonverentsiks - liituge meiega interaktiivse tunniga, et saada lisateavet meie MS programmide kohta rahandus ja raamatupidamises. Kuulake vastuvõtuametnikud ja praegused õpilased. Külastage aadressi https://admissions.bentley.edu/graduate/events.

Bentley on raamatupidamis- ja rahanduskoolis jätkuvalt haritud tehniliselt kvalifitseeritud raamatupidajaid. Samavõrd oluline on meie lõpetajate välja töötada globaalses ärikeskkonnas nõutavad kriitilise mõtlemise, analüüsi ja suhtlemisoskused.

Accounting.com - Best Magistriõpe in Accounting Programs Best Magistriõpe Program

Enam kui kolm aastakümmet on Bentley Graduate Business Schooli raamatupidamise magistrikraad ette valmistanud üliõpilasi, et saada homsete teadmiste ja juhtimisoskuste juhid. Teil on kasu:

  • Reaalses maailmas põhinev parim arvepidamine, mida täiendavad tipptasemel teadusuuringud, et hoida ära äriikõvera.
  • Paindlik ajakava ja online kursused tasakaalustada oma magistriõppes raamatupidamise õppekava koos muude kohustustega oma elus.
  • Programm, mis vastab akadeemilise taustaga mitmetes riikides, sealhulgas Massachusettsis, automaatselt viieaastase akadeemilise nõudmisega litsentsida CPA-ga.
  • Äripartnerite otsene ülevaade klassiruumi külastuste ja võrgustike loomise sündmuste kaudu.
  • Juurdepääs tööstusharu juhtivatele tööriistadele Howard A. Wineri elektroonilise õppimise ja ettevõtluse mõõtmise raamatupidamise keskuses (ACELAB).
  • Pikaajalised värbamis- ja paigutusuhted Big Four CPA firmadega; piirkondlikud ja riiklikud CPA firmad; riigi, kohalikud ja föderaalvalitsusasutused; ja juhtivad ettevõtted kogu maailmas.
  • Tugev vilistlaste võrgustik, mis pakub tööturul sisseehitatud eeliseid.
  • Võimalus teenida lõpetaja sertifikaati seotud valdkondades, nagu pettus ja kohtuekspertiisi raamatupidamine, maksustamine, finantsplaneerimine ja ärieetika.
  • Rahvusvahelise reisimise võimalused, et saada teada offshore äri tavasid ja nendega seotud teemasid.

Magistriõpe in raamatupidamise õppekava

Magistriõpe Raamatupidamises on kümne kursuse programm, millele on lisatud kuni kolm eelprogrammi kursust. Kuna meie õpilased saabuvad erineva taustaga, kohandame õppekava vastavalt vajadusele, et see vastaks igale õpilasele. Allpool on ülevaade standardse õppekavast.

MSA on 30 ainepunkti tunnis programm, mis koosneb 9 ainepunkti raamatupidamise aluse kursuste (see võib loobuda ja asendatud avatud valikained põhineb eelnevate kursuste), 12 nõutav krediidi tundi peamiste raamatupidamise kursused ja 9 ainepunkti raamatupidamise ja mitte - valikainete kursused.

Karjäärivõimalused

Lõpetajad magistriõppe raamatupidamise programm on väga püüdnud juhtivate tööandjate nende võimet mõista tänapäeva keeruline ülemaailmne finantsturg, töö mitme äriharude ja kasutada uusimat tehnoloogiat keerukate väljakutsetega tegelemiseks.

Viimastel aastatel on paigutusmäär keskmiselt 90 protsenti. Hiljutised lõpetajad on võtnud seisukohad mõnes maailma juhtiva ettevõtte - Accenture, Carlin, Charron

Ja kui raamatupidamisprogrammi magistriõppe lõpetanud, siis kasuta Bentley võimsat ülemaailmset vilistlaste võrgustikku, mis koosneb tuhandest vilistlasest, kes soovivad teie tööotsimisel ja pidevas ametialases arengus abi. Lisaks saate eluaegset juurdepääsu karjäärivõimaluste tööriistadele ja kõrgkooli töötajale.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Bentley University - McCallum Graduate School of Businessis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Bentley MS Accounting: Overview