Peking University HSBC Business School (PHBS) asub Shenzheni Hiina elujõulises ettevõtluses asuvas linnas ja Hongkongi rahanduskeskuses asuval Peking University HSBC Business School (PHBS) toob Pekingi ülikooli ajaloolise kohaloleku riigi lõuna suunas ja on üks maailma üks südames. kõige lootustandvamaid ja dünaamilisi suurlinnapiirkondi. Vähesed teised Hiinas asuvad piirkonnad pakuvad sobivaima võimaluse asutusele, mis on mõeldud selle riigi kõige olulisemaks lõpetaja ärikooliks.

Akrediteeritud EFMD majanduskoostöö lepingutele ja AACSB, PHBS on kiiresti kasvanud maine ja keskusena rahvusvahelise tipptaseme äri haridus.

PHBS Master of Finance on kaheaastane ja täistööajaga programm, mis lõpeb lõputööga, mis keskendub finantsuuringute ja -rakenduste põhikoolituse õppekavale ja kus rahvusvahelised üliõpilased õpivad koos Hiina eakaaslastega kultuuridevahelise dialoogi keskkonnas.

Akadeemiline aasta koosneb kahest semestrist, millest igaüks moodustab kaks moodulit. Iga moodul kestab üheksa nädalat. Lisaks on õppejõud saanud oma Ph.D. kraadi tipptasemel ülikoole üle maailma ja kõik kursused on õpetatud ainult inglise keeles.

  • Õppekava

See programm pakub erikoolitust rahanduses, kaasaegseid finantsteooriaid, rakendusi ja meetodeid. Finantseerimine õpilastele on ka mugav, teades, et PHBS Master of Finance kursused on tunnustatud CFA Institute ülikooli affiliation programmi ette valmistada õpilasi Chartered Financial Analyst ® (CFA) eksamid. Õppekava on väga kvantitatiivne ning nõuab õpilastelt matemaatiliste oskuste väga kõrget taset. Kursused hõlmavad järgmist: finantsturud, finantsmajandus, rakenduslik ökonomeetria, finantsturgud ja investeeringud Hiinasse, üld- ja ärihinnangud, samuti valikainete kursused

  • Programmi eesmärgid

Selle eesmärk on arendada õpilastele terviklikku arusaamist finantstulemustest ja juhtimisest. Rahastamisprogramm valmistab õpilasi ette mitmesugustele karjääridele, nagu finantsjuhid, riskijuhtimise spetsialistid, ettevõtte fondijuhid ja palju muud. See programm võimaldab üliõpilastel jätkata Ph.D. kraadi või teha teadusuuringuid seotud kontsentratsioonidega rahanduses.

  • Kraadi nõuded, taotlemise protsess ja vastuvõtu nõuded

Lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti siit

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Peking University HSBC Business School (PHBS)is »

Viimati uuendatud Oktoober 29, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
60,000 CNY
õppemaks aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date