Magister Rahvusvahelises äris

Üldine

Programmi kirjeldus

Teie pädevuse suurendamine tulevaste juhtimisülesannete täitmiseks

Teie teed rahvusvahelise turu tippjuhtimise tasemele.

Magistriõppekava on teile väga hea valik, kui soovite ...

  • sooviks oma bakalaureusekraadi pärast oma juhtimisoskusi laiendada
  • sooviks minna rahvusvahelisele juhtpositsioonile
  • otsivad magistriõppe programmi innovatiivse sisuga juhtimise ja personalijuhtimise

Sisu, eesmärgi ja kursuse ülesehitus

Edukus võtmepädevuste kaudu - magistriprogrammiga

Magistriprogramm "Rahvusvaheline äri

Iga semester hõlmab järgmisi teemasid:

Leadership Skills (1. semester)

Esimesel semestril töötatakse välja juhtimispädevused vastavalt meie uuenduslikule õpetamise ja õppimise kontseptsioonile CORE ("Pädevusega seotud teadustegevus ja haridus") vastavalt turu vajadustele, keskendudes ettevõtete majanduslikele väljakutsetele globaalsete suundumuste kontekstis, tulevaste turgude ja nende võimaluste väljaselgitamine ning ärimudelite, sealhulgas rahastamise arendamine. Lisaks keskendutakse esimesel poolaastal, et mõista juhtkonna tegevuse tähtsust kooskõlas ärikultuuriga, arendada ja rakendada asjakohaseid pädevusi.

Juhtimisülesannete rakendamine (2. semester)

Teises semestris rakendatakse juhtimisoskusi konkreetsete juhtimisülesannete täitmisel. Juhtide jaoks eriti keerulised teemad on strateegiliste inimressursside juhtimise oskuste otsimine, arendamine ja säilitamine. Uute töömudelite väljatöötamine, meeskondade ja nende tegevuse arendamine ning töötajate juhtimisel kultuuriliste ja eetiliste aspektide arvestamine. Moodulite sisu rakendatakse mõistete väljatöötamisel. Lepinguosalistel edendatakse isiklike ja sotsiaalsete tegevuste pädevuste arendamist

Going International (3. semester)

Kolmandal semestril keskendutakse rahvusvahelisele tegevusele. Välismaal viibimise ajal või välismaal viibides saate tõestada oma omandatud oskusi kultuuridevahelises kontekstis.

Põhjalik kogemus (4. semester)

Viimane semester algab veebipõhise uurimistöö mooduliga "Analüüsides rahvusvahelist juhtimist", millele järgneb magistritöö, mis on ideaaljuhul seotud äritavade küsimusega.

Karjäärivõimalused

Läbi pädevuse suurendamise rahvusvahelise karjääri

Meie magistrikraadiga on kõik karjäärivõimalused teile avatud. Uuenduslikud juhtimisstrateegiad ja juhtimispõhimõtted valmistavad teid optimaalselt juhtimispositsiooni tulevaste väljakutsete jaoks.

Magistriõppes võib loota väga huvitavatele tegevusvaldkondadele, eriti tippjuhtkonnas. Ettevõtte tipptasemel sellistes ametikohtades on juhtimisvõime ja võtmepädevused olulised. Rahvusvahelises kontekstis on kvalifitseeritud juhtidel parim tulevik ja karjäärivõimalused.

Lisaks sellele loome akadeemilise karjääri õpetamise ja teadustöö tingimustes kraadi "Master of Arts (MA)".

Taotlus

Mida peate teiega kaasa tulema - magistriprogrammi vastuvõtmise nõuded

Magistriõppe programm nõuab õpilaste motivatsiooni ja sotsiaalset pädevust. Meie ainulaadse CORE-põhimõtte abil ("kompetentsuspõhised teadusuuringud ja haridus") valmistame teile täiuslikult oma tulevase juhtimisülesande täitmiseks.

Nõuded:

  • 3-aastane bakalaureusekraad tunnustatud ülikoolist
  • Põhimõisteid ökonoomika kohta, mida on näidanud varasemate uuringute moodulid
  • Hea inglise keele oskus (võime vastu võtta TOEFL, IELTS, TOEIC, CAE, CPE või muu sarnane)
Viimati uuendatud dets 2018

Teave kooli kohta

SRH Hochschule Berlin- being as international as its location - is state-approved and accredited by the scientific advisory council. You will study in the center of Berlin, at the Ernst-Reuter-Platz n ... Loe edasi

SRH Hochschule Berlin- being as international as its location - is state-approved and accredited by the scientific advisory council. You will study in the center of Berlin, at the Ernst-Reuter-Platz named after the first governing mayor of Berlin. Näita vähem