EFMD Epas Accredited

Valmistuge globaliseerunud maailma väljakutseteks

Rahvusvahelise ettevõtluse magistriprogramm keskendub äritegevuse kavandamisel, kontrollimisel ja koordineerimisel rahvusvahelisel tasandil tekkivate väljakutsete tuvastamisele ja juhtimisele. Tuginedes nii rahvusvaheliste juhtide nõutavale kompetentsile tänapäeval kui ka University of Vaasa teadusuuringute põhivaldkondadele, keskendub programmis õpetamine praeguse teooria ja praktika ümber rahvusvahelise äri kolmele põhiaspektile - rahvusvaheline strateegiline juhtimine, rahvusvahelise turunduse juhtimine ja rahvusvaheline personalijuhtimine.115565_2123.JPG

Kõrge kvaliteet

Lisaks nendele kolmele võtmevaldkonnale pakub MIB programm õpilastele mitmesuguseid riigipõhiseid uuringuid, mis valmistavad õpilasi äriettevõtetele ette võtmeks peamistel arenevatel turgudel. Programmi õpetamist toetavad kõrgekvaliteedilised ja rahvusvaheliselt tunnustatud uurimisrühmad, kes on korduvalt premeerinud nende panust rahvusvahelises akadeemilises kogukonnas.

Rahvusvahelise ettevõtluse magistrikraadi programm on üks väga vähestest Soomes ja üks vähem kui 100 programmi hulgas kogu maailmas, millel on rahvusvaheline EPAS-i akrediteering. EPAS-i akrediteerimine on äriõppe kraadiõppe programmide ülemaailmne kvaliteedimärk. EPASi akrediteerimisprotsessis rõhutatakse hariduse kvaliteeti, rahvusvahelisi aspekte ja korporatiivset suhtlust.

University of Vaasa on tihedad sidemed piirkonna ettevõtetega ja õppetöös kasutame tegelikke juhtumianalüüse, ühendades teoreetilised teadmised praktiliste näidetega University of Vaasa on Põhjamaade suurim energiatehnoloogia keskus, kus on 140 ettevõtet ja 11 000 töötajat energeetikas. tööstuses. Vaasa tööhõive määr on Soome parim.

Vastuvõtmise protsess

Programm otsib üliõpilasi, kellel on hea varasema õpingutega asjakohase aine (ettevõtlusõpe / majandus) eelnevatest õpingutest, kes tunnevad tõelist huvi ettevõtluse ja juhtimise rahvusvaheliste aspektide vastu, on töötanud või kavatsevad töötada rahvusvahelises organisatsioonis, ja kes on pühendunud intensiivse kaheaastase programmi õppimisele, mis viib magistrikraadini majanduses ja ärijuhtimises. Rahvusvahelise ettevõtluse magistrikraadi omandamise programm on 35 üliõpilast ja kandideerimisperiood on umbes detsember - jaanuar igal aastal.

4250_rsz_4178_yliopisto16.jpg

University of Vaasa ei toimu sisseastumiseksameid rahvusvahelistele magistriõppekavadele. Vastuvõtuotsused tehakse nõutavate dokumentide alusel, hinnates iga täielikku taotlust eraldi ja valides parima kvalifikatsiooniga töötajad. Rahvusvahelise ettevõtluse magistriprogrammi õppemaks on 12 000 eurot aastas. Lisaks õppetasule peavad üliõpilased maksma üliõpilasesinduse liikmemaksu umbes 140 eurot õppeaastas. University of Vaasa on saadaval stipendiumid üliõpilastele, kes peavad maksma õppemaksu magistrantuuris.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust University of Vaasais »

Viimati uuendatud Oktoober 21, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
12,000 EUR
õppeaasta kohta
Deadline
jaan 24, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 24, 2020

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 24, 2020
End Date

International Master’s programmes in business – University of Vaasa