Magister Rahvusvahelises äris

Üldine

Programmi kirjeldus

Uus programm. Esimene sissevõtmine 2020. aastal.

See programm koolitab juhte, kes on võimelised kasutama parimaid juhtimispraktikaid nii uue põlvkonna ettevõtetele kui ka traditsiooniliste sektorite suuremate ettevõtete jaoks, kes seisavad nüüd silmitsi digitaalse ümberkujundamisega seotud väljakutsetega. Programmi põhikomponent on selle praktiline külg - tihedas koostöös tippettevõtete ja -ettevõtetega on õpilastel võimalus otseselt osaleda konsultatsiooniprojektides. See aitab õpilastel arendada oma võimeid leida loovaid lahendusi, tuginedes uutele globaalse fookusega ärimudelitele.

Programmis kasutatakse ka laiaulatuslikku rahvusvahelist formaati, mis põhineb ettevõtlusõppe parimatel tavadel, hõlmates samas ka kohustuslikku lühiajalist õppereisi ja välismaale viibimise aega, samuti rahvusvahelist projektiseminari, keskendudes eriti probleemidele, millega seisavad silmitsi globaalse ettevõtte väärtusahela dünaamiliselt arenevad segmendid.

Nõuded

Selle magistriõppe programmi rahvusvahelised taotlejad peaksid vastama

Üldised kraadiõppe vastuvõtu nõuded

Programmispetsiifilised nõuded:

1) See programm nõuab kõrget inglise keele oskust ja seda tuleb näidata ühel järgmistest viisidest:

 • Kehtiv rahvusvaheline inglise keele testi sertifikaat: IELTS / TOEFL iBT või PBT / CAE / CPE / BEC Vantage / BEC Higher
 • Inglise keelt emakeelena kõnelejad ja rahvusvahelised kandidaadid, kelle eelmine kraad on omandatud täielikult inglise keeles (diplom või ärakiri), on sellest nõudest vabastatud

2) GMAT või GRE ei ole kohustuslikud, kuid annavad konkursil taotlejale suure eelise. Kvoodi (valitsuse rahastatud koht) saamist taotlevatele rahvusvahelistele taotlejatele on sertifikaat kohustuslik.

3) Taotlusvorm (palun lugege jaotist Kuidas taotleda)


4) bakalaureuse (spetsialisti või magistri) diplom ja varasemate haridusõpingute ametlikud ärakirjad. (kui te pole veel oma bakalaureusekraadi kätte saanud, lisage palun oma viimase akadeemilise ärakirja ametlik koopia).

5) CV, mis kinnitab teie töökogemust (palun märkige oma ametikoht ja tööülesannete loetelu) või teadustegevust programmi inseneri õppesuunal, sealhulgas hariduspraktikat.

6) motivatsioonikiri inglise keeles (~ 500 sõna).

7) Tunnistused akadeemiliste olümpiaadide ja ettevõtlusmängude eelnevate saavutuste kohta.

8) tõendid või muud dokumendid, mis kinnitavad teie eelnevat kogemust projektitegevuses, ametialaseid saavutusi, vabatahtliku tegevust või muid tõendeid teie ametialase tausta kohta.

See pole kohustuslik, kuid tervitame teie töökogemust ja tööd projektides ning nõustamistoimingutes ning kõrgetasemelist motivatsiooni.

Kuidas kandideerida

Võimalikud üliõpilased, kes on huvitatud programmi taotlemisest, peaksid esitama portfelli. Kuna programmi õpetatakse inglise keeles, peavad taotlejad enne registreerumist sooritama inglise keele oskuse testi.

Õpingute ajal

Õpilased läbivad juhtimise põhikursused (uurimismeetodid ja juhtimisökonoomika) ning konkreetselt rahvusvahelisele juhtimisele keskenduvad ained (nt globaalsed strateegiad ja uued ärimudelid, rahvusvaheline finantsjuhtimine, rahvusvaheliste ettevõtete personalijuhtimine ja rahvusvaheline turundus).

Kursuste käigus keskendutakse ka globaalse majanduse tänapäevasele kontekstile, eriti kuna see on seotud säästva arenguga. Kursused hõlmavad digitaalset ettevõtluse ümberkujundamist, ärieetikat ja jätkusuutlikkust, ettevõtete vastutust ja sotsiaalset ettevõtlust ning üht valikainete kursust teisest magistriprogrammist, mis on seotud globaalsete väljakutsetega.

Õpilased saavad laiaulatusliku konsultatsiooniprojekti ettevalmistamiseks valida ühe kahest paladest.

Esimene rada sisaldab kursusi 2006

 • Digitaalne turundus loomemajanduses,
 • E-äri ja e-kaubandus krediidiasutustes,
 • Ühiskonna majanduse ja innovatsiooni juhtimise ühiskasutus.

Teise raja kursused hõlmavad

 • Globaalne tarneahelahaldus (SCM) ja logistika,
 • Ärianalüütika SCM-is,
 • Digitaalne teisendus SCM-is.

Partnerid

Projekti- ja konsultatsioonitöö moodustavad programmi tuuma, kusjuures kogu õppeaja jooksul viiakse projektid läbi väikestes rühmades. MIB-programmi partneriteks selles projektitöös on mitmed Venemaa parimad ettevõtted, sealhulgas:

 • Yandex
 • Lenta
 • Baltika
 • Gazpromneft
 • Pulkovo lennujaam
 • Riigi Ermitaaži muuseum
 • Exfororum

Karjäärivõimalused

Lõpetajatel on võimalus luua karjääri ettevõtetel, kes tegutsevad maailmaturul. Lõpetajate ametikohtadele kuuluvad tõenäoliselt projektijuhid, ärikonsultandid ja arendusdirektorid, kes keskenduvad uute ärimudelite tutvustamisele ettevõtete digitaalse ümberkujundamise kontekstis.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-dr ... Loe edasi

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-driven approach to higher education. Based in the vibrant centre of Moscow, with campuses in St. Petersburg, Nizhny Novgorod and Perm, HSE offers outstanding academics at all levels and includes more than 40 English-taught Master’s programmes and 8 English-taught Bachelor's degree programmes. Näita vähem
Moskva , Nižni Novgorod , Peterburi + 2 Rohkem Vähem