Magister Rahvusvahelises Hospitality Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Kahekordne tunnustamine ja sertifitseerimine

Master International Hospitality Management on magistrikraad, mis on spetsialiseerunud külalislahkuse juhtimise alal. See pakub tugeva tasakaalu teoreetiliste teadmiste ja professionaalse kokkupuute vahel kursuste, teadustöö ja internatuuri kaudu.

See 12-kuulise interdistsiplinaarse magistriõppekava koostöös Toulouse'i ülikooliga Prantsusmaal on esimene ja ainus Prantsuse magistriõpe külalislahkuse kohta Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas. Hariduslikult rangetest programmidest, millel on tugev tööstusharule orienteeritus, varustatakse teid keerukate, tipptasemel juhtimisvahendite ja -tehnikatega, et tulla toime dünaamilise külalislahkuse ja turismitööstuse väljakutsetega.

Programm võtab oma õppematerjalides ülemaailmset lähenemisviisi, mida täiendavad kohalikud juhtumiuuringud, mis tagavad õpilastele rahvusvahelise teabevahetuse sügavama mõistmise. Lõpetajad omavad globaalset mõtteviisi ja professionaalset konkurentsieelist, samuti on nad väga huvitatud teenindussektori organisatsioonide juhtidena.

Programmi eesmärk

 • 12 kuud kursuste, mis hõlmab loenguid, välitöid, lõpetajate seminare, foorumeid, õppereise, simulatsiooni mänge ja palju muud.
 • 20-nädalane internatuur *
  • * Isikud, kellel on asjakohane töökogemus, võivad taotleda erandit
 • Dissertatiivprojekt

Programmi kohaletoimetamine

 • Sobib nii täis- kui osalise tööajaga õpinguteks
 • Plokkide lektorite blokeerimine tippspetsessorite poolt, mida toetavad iganädalased loengud
 • Klassid / seminar toimub:
  • Esmaspäev, teisipäev, kolmapäev ja neljapäev kell 18 - 21.30
  • Iga aine sisaldab 2 tööpäeva või nädalavahetustel läbiviidud plokkide loenguid.

Graduate Seminars

Õpilased puutuvad kokku arenevate suundumuste ja probleemidega, mis mõjutavad külalislahkuse tööstust mitmete kõrgkoolide seminaride kaudu, mida saavad kasutada erinevate institutsioonide ja tööstusharu spetsialistide õppejõud. Lisateabe saamiseks klõpsake siin.
"Sinu Taylori magistriprogrammi trampliin"
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Taylor’s University is a member of the Taylor’s Education Group, which also comprises Taylor’s College, Garden International School, Australian International School Malaysia, Sri Garden International ... Loe edasi

Taylor’s University is a member of the Taylor’s Education Group, which also comprises Taylor’s College, Garden International School, Australian International School Malaysia, Sri Garden International School, Nexus International School, Putrajaya and Nexus International School Singapore. Since its inception in 1969, Taylor’s has become one of Malaysia’s most successful and reputable private higher education institutions. Taylor’s University offers a myriad of courses in tertiary education, from foundation and diploma, to degree, post-graduate and professional programmes. Näita vähem
Subang Jaya , Kuala Lumpur + 1 Rohkem Vähem