Magister Rahvusvahelises Investeerimispanganduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursus

MSc rahvusvaheline pangandus ja investeeringud Lincolnis on mõeldud neile, kes soovivad investeerimispangandussektoris karjääri jälgida. Nõudlus ettevõtete finantseerimise, investeeringute, äri- ja investeerimispanganduse valdkonna teadmiste järele on suur nii Suurbritannias, Euroopas kui ka Aasia arenevate turumajanduses.

MSc International Investment Banking eesmärk on selgitada, kuidas majandus toimib, kuidas otsuseid tehakse ja kuidas toimivad finantssüsteemid ja kapitaliturgud.

Tähtsündmused

Programmi eesmärk on selgitada, kuidas majandus toimib, kuidas otsuseid tehakse ja kuidas toimivad finantssüsteemid ja kapitaliturgud.

Edukad koolilõpetajad eeldavad, et nad jätkavad finants- ja investeerimisalast karjääri, sealhulgas finantsjuht, investeerimisportfelli haldaja ja era- / äri- / investeerimispankur erinevates majandus- ja poliitilistes kontekstides.

Kuidas sa õpid

Õpilastel on võimalus uurida teemasid, sealhulgas ökonoomika ja kvantitatiivseid tehnikaid, enne kui uuritakse selliseid valdkondi nagu riskijuhtimine ja investeerimispangandus.

Õpilased õpivad kaheksa kohustuslikku põhilisi mooduleid:

  • Commercial Bank Management
  • Investeerimispangandus
  • Portfellanalüüs
  • Rahvusvaheline makroökonoomika ja rahandus
  • Privaatpangandus ja varahaldus
  • Majandus - ja rahanduskvantitatiivsed meetodid I
  • Majandus- ja rahanduskvantitatiivsed meetodid II
  • Riskijuhtimine panganduses

Õpilased saavad seejärel jätkata iseseisvat uuringut, mida toetab uurimismeetodite moodul.

Osalise tööajaga õpilased lõpetavad programmi kahe aasta jooksul. Osalise tööajaga õppetöö programmistruktuur jääb programmi juhtkonna äranägemisel.

Kuidas teid hinnatakse

Selles kursuses kasutatakse erinevaid hindamismeetodeid, sealhulgas esseed, eksamid, suulised ettekanded ja praktikad. Need hinnangud on mõeldud karjäärile kasulike oskuste arendamiseks.

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi tunnustab kraadi ja klassi C GCSE matemaatika.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.0-s vähemalt 5,5-ga igas elemendis või samaväärsena. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

University of Lincoln pakub rahvusvahelistele üliõpilastele (mitte-EL / UK), kes ei vasta otseselt akadeemilise kraadiõppe nõudmistele, võimaluse täita magistriõppeprogrammi ülikooli rahvusvahelises õpikeskuses.

Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem