Rahvusvahelise logistika valdkond on loodud logistika valdkonna juhtidele, kelle töökeskkond nõuab ingliskeelset suhtlemist. See annab võimaluse pakkuda logistika valdkonnas haridust inimestele, kes on juba kogenud töötajad, aga ka neile, kes sooviksid töötada tulevikus rahvusvahelises logistika turul. Programmi eesmärk on ka rahvusvahelise äri edendamine, mis on rahvusvahelises koostöös hädavajalik.

See programm sisaldab rahvusvahelises keskkonnas mitte ainult erinevaid logistika aspekte, vaid parandab ka juhtimispädevust. Programmi eesmärk on valmistada ette kaasaegne juhataja, kes suudaks logistikavaldkonnas väljakutseid lahendada.

Klassid toimuvad kogenud akadeemilistel õpetajatel, aga ka inimestel, kes on selles valdkonnas kogenud - eri ametitest pärit töötajaid. Koosolekud toimuvad ainult nädalavahetustel - see võimaldab WSB üliõpilastel ühendada õpingud ja töö. Objekte planeeritakse 4-tunnisteks kvartaliteks - seminarid. Programmi raames oleme kavandanud 3-semestri pikkust MA-seminari ja võimalust omandada teine ​​võõrkeel tänu Rosette Stone'i platvormile.

Teie teadmised ja oskused:

  • Praktilised oskused ja teadmised tarneahela juhtimise seisukohalt
  • Analüütilised oskused keskendusid otsustusprobleemide lahendamisele
  • Planeerimine ja kontrollikulud, kasutades kontrollimist

Programm on pühendatud üliõpilastele, kes on huvitatud probleemidest ja võimalustest, mida neil, samuti rahvusvahelistele ettevõtetele suunatud rahvusvaheliste operaatorite jaoks on võimalik kujundada, kasutada ja tõhusalt ja tootlikult tarneahela parandamine.

Logistika on seotud ettevõtte toimimisega - sellepärast selle juhtimise elemendi õige analüüs annab võimaluse ettevõtte tegevuse tegelikuks parendamiseks

Rahvusvahelise kogemuste vahetamise võimalus logistika ja tarneahela juhtimise kontekstis

Valitud erialad: kaasaegne logistika, logistika strateegiline juhtimine, strateegia kujundamine protsessi perspektiivis, logistika ja -protseduurid, tootmine ja teenuste juhtimine, logistika kontroll, logistikakulude arvestus

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust WSB University in Gdanskis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date