EFMD Epas Accredited

Me elame globaliseerunud maailmas ja rahvusvahelise turundajatena, tekib probleeme, mis tulenevad organisatsioonide, riikide ja klientide mitmekesisusest. See programm annab teile alguse, võimaldades teil arendada oma oskusi ja teadmisi turunduse, strateegia ja kultuuri kohta ning uurimismeetodit.

Programm

Rahvusvahelise turunduse programm pakub mitte ainult teoreetilisi teadmisi rahvusvahelisest turustamisest ja ettevõtlusest, vaid aitab arendada oskusi, mis on vajalikud edukaks koostööks rahvusvaheliste kontsernide sees ja nende vahel. Samuti pakub see arusaama rahvusvahelise äri juhtimisest ja strateegiast, samuti erinevatest turundusviisidest.

Programmi eesmärk on suurendada oma teadmisi ja oskusi läbi lugeda, arutada, otsida teavet ja teha analüüse, samuti valmistada teid tööle rahvusvahelises keskkonnas. Lisaks lõpliku kirjaliku eksami sooritamisele hinnatakse teie oskusi ka seminaride ja mitmete projektide kaudu.

Teie koolitus turundaja ja rahvusvaheliste äriprofessionaalidega algab klassiruumis, kus peate aktiivselt osalema arutelus, projektides ja presentatsioonides. Sel põhjusel on need kõik kohustuslikud ja neid ei saa asendada muude ülesannetega. Need ülesanded esitatakse kirjalikult ja suuliselt seminaridel. Seminaride käigus saavad kõik õpilased teineteise ettekannete peer-ülevaate ja uurida rühmi.

Tööhõive ja tulevikuväljavaated

Pärast programmi lõpetamist on teil hea arusaam keskne kontseptsioonidest ja teooriatest rahvusvahelise turunduse ja ärivaldkonnas ning juhtimisotsuste jaoks teabe kogumiseks ja töötlemiseks vajalikud oskused. Teil on võimalus analüüsida probleeme uutes või tundmatutes keskkondades või olukordades ning suutma edukalt koostööd teha ja multimeetilistes kontekstides edastada. Te olete valmis töötama rahvusvahelises organisatsioonis ja töötama rahvusvahelisel tasandil kultuuridevahelises keskkonnas.

Kõik õpetused on inglise keeles.

Õppemaks

Õpilastel väljaspool ELi / EMP

Esimese semestri tasu: 49250 Rootsi krooni

Programmi kogumaksumus: 98500 SEK

Konkreetsed sisenemise nõuded

Lõpetatud bakalaureusekraad kõrgkoolis kolm aastat või rohkem, mis vastab vähemalt 180 ainepunkti ja suur ärijuhtimise valdkonnas.

TOEFL testi tulemus, minimaalne skoor 575, TWE skoor vähemalt 4,5 (PBT) või 90, TWE skoor vähemalt 20 (iBT) või IELTS testi tulemus, mille üldine bänd skoor on vähemalt 6,5 ja bänd skoor alla 5.5 või samaväärne on nõutav.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 10 kursust Mälardalen Universityis »

Viimati uuendatud November 25, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
98,500 SEK
väljaspool ELi / EAA üliõpilastele
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date