Magister Säästvas Autotehnika (SAE)

Üldine

Programmi kirjeldus

See kursus sobib neile, kes soovivad saada teadusuuringute juhtideks, operatsioonide juhtideks, peainsenerideks ja tehnoloogiajuhtideks sõidukite elektrifitseerimise ja jätkusuutlikkuse strateegiliselt olulistes valdkondades. Teil on juhtimisoskus, tehniline teadlikkus ja visioon, et hinnata erinevaid tehnoloogia võimalusi keskkonnaalaste õigusaktide kontekstis ning tarbijate ootusi sõiduki kvaliteedi, töökindluse ja toimivuse osas. WMG l on tihedas koostöös tööstusega väljakujunenud pärand juhtivatest autotööstustest. Meie katseseadmed võimaldavad teadlastel ja tööstustöötajatel teha koostööd, et ületada aku kavandamise ja integreerimise, sõidukite kergekaalu ja digitaalse valideerimise strateegilised väljakutsed.

Pakume teile:

Terviklik arusaam erinevatest energiasäästlike sõidukite turule toomise kavandamise, projekteerimise, süsteemi integreerimise ja kontrollimise erinevatest tehnoloogilistest võimalustest ja meetoditest. Te arendate oskusi kavandada ja hinnata järgmise põlvkonna mootorsõidukite tooteid, mille keskkonnamõju on väiksem kui tavalistel sõidukitel. Õpid uusimaid teadusuuringute, tehnoloogia juhtimise ja juhtimise uuendusi, mis on eeltingimuseks karjääriredelil rahvusvahelises autotööstuses.

Kursuse struktuur

Kursus on modulaarne; iga õpilane võtab põhi- ja valikuliste moodulite kombinatsiooni. Uuritakse ja hinnatakse kokku 9 moodulit. Moodulid koosnevad nominaalselt 40-tunnisest suunatud õppest loengute, seminaride, rühmatööde, esitluste, juhtumianalüüside ja e-õppe vormis. See on kaetud täieliku keelekümbluse ja intensiivse nädalaga. Mooduleid hinnatakse moodulijärgse määramise teel - see on tavaliselt veel 40–60 tundi tööd. Õpetatud moodulid moodustavad 50% magistrikraadist. Ülejäänud 50% moodustab väitekirja vormis esitatud suur üksikprojekt. See peaks võtma umbes 900 tundi õppeaega. Suuline eksam korraldatakse pärast lõpetamist.

Põhimoodulid

  • Autotööstuse hübridisatsioon ja elektrifitseerimine
  • Energiasalvestus ja kõrgepingelised autosüsteemid
  • HEV-rakenduste tõukejõu tehnoloogia
  • Kerged materjalid ja konstruktsioonid
  • Süsteemide modelleerimine ja simulatsioon

Seejärel peate valima meie moodulite loendist neli moodulit.

Pange tähele: meie kursuste ja moodulite sisu ja ajakava vaadatakse pidevalt läbi ja ajakohastatakse, et kajastada Warwicki uusimaid teadusuuringute teadmisi, seetõttu on väga oluline, et enne taotlemist ja pakkumisega nõustumist uuriksite veebisaidilt uusimat teavet.

Projekt

Võimendades WMG tihedat partnerlust autotööstuse tarneahela võtmeorganisatsioonidega, nähakse ette, et teie projektil on tööstustoetaja ja see on tihedalt seotud reaalse maailma probleemide ületamisega sõidukite elektrifitseerimise ja jätkusuutlikkuse valdkonnas. Paljud projektid suunatakse otse suurematesse teadusprogrammidesse ja nõuavad otseühendust vanemate teadlaste, teadlaste ja tööstuspartneritega.

Pärast lõpetamist

SAE koolilõpetajana võite loodetavasti võtta juhirolli sõidukitootja või spetsialiseeritud tarnija juures.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

WMG is an academic department of the University of Warwick, one of the UK’s top ten universities and a member of the elite Russell Group organisation of universities signifying the very best in resear ... Loe edasi

WMG is an academic department of the University of Warwick, one of the UK’s top ten universities and a member of the elite Russell Group organisation of universities signifying the very best in research, teaching and learning experience with unrivalled links with industries. Näita vähem
Coventry , Coventry + 1 Rohkem Vähem