Magister Sotsiaalse Võrgu Arvutustehnika

Üldine

Programmi kirjeldus

Magister Sotsiaalse Võrgu Arvutustehnika

Ülevaade

Interneti-revolutsiooni loodud sotsiaalse interaktsiooni keskkond on pakkunud ettevõtetele uusi ärivõimalusi. Paljudel rahvusvahelistel tarkvaraarenduse ettevõtetel, nagu näiteks IBM, Hewlett-Packard, Microsoft, Google ja Cyrus, on oma sotsiaalsed arvutus- või meedia arendusmeeskonnad. Muud IT-ettevõtted, nagu Apple, Oracle, Cisco ja Nokia, on välja töötanud ka sotsiaalsete arvutusvõimalustega tooteid. Samal ajal on suur hulk kohalikke ja välismaiseid ettevõtteid teinud suuri kasumeid sotsiaalsete võrgustike saitide kaudu, nagu Facebook, LinkedIn, Yahoo, Twitter, Google, MySpace, Amazon, Sina Weibo, Tmall, Taobao, Renren ja QQ.

Teadmised ja oskused

See magistriõppe programm arendab õpilaste oskusi veebi sotsiaalse meedia mõistmiseks, haldamiseks, arendamiseks ja turustamiseks, et rahuldada turu vajadusi. Samal ajal arendab ta kõrgtehnoloogia või juhtimisalaste oskuste taset üliõpilaste sotsiaalse informaatika ja võrguarvutite interdistsiplinaarsete uute valdkondade valdkonnas. Sellest suuremast õpilased saavad:

 • Saavutage teoreetilisi ja praktilisi teadmisi sotsiaalmajanduse ja sotsiaalteaduste võtmevaldkondades
 • Õppige võtmevahendite kasutamist IT-põhiste juhtimis-, disaini- ja rakenduslahenduste lõpuleviimiseks sotsiaalmajandus- ja infotehnoloogia valdkonnas
 • Pöörduge teadustöö, analüüsi, rakendamise ja hindamise tehnikate ja oskuste poole, et viia lõpule uurimistöödokumendid sotsiaalkaubanduses ja sotsiaalsetes arvutustes

Kursus

Põhikursus

 • Cloud computing
 • Projektijuhtimine
 • Uurimismeetod
 • Sotsiaalse meedia turundus
 • Sotsiaalse võrgustiku analüüs
 • Sotsiaalse võrgustiku programmeerimine
 • Magistritöö
Valikkursus
 • Arvutisüsteemi turvalisus
 • Andmete kaevandamine ja suurte andmete analüüs
 • Interaktiivne süsteem
 • Objektorienteeritud programmeerimine
 • Sotsiaalne ettevõte
Täiendavad õppetegevused

Täiendavad õppetegevused on osa kraadiõppe lõpetamisest ja kraadi omandamisest. Täiendavate õppetegevuste tunnid eraldatakse keskmiselt semestri jooksul, tavaliselt 200 tundi semestri kohta. Täiendavad õppetööd osalise ajaga magistriõppe programmide puhul on üldjuhul 100 kuni 150 tundi semestris.

Tööhõive

Selle magistriõppe lõpetajad võivad töötada teadus- ja arendusinseneride, süsteemide arendajatena ja IT-ettevõtete ettevõtete projektijuhtidena. Mõned üliõpilased võivad jätkata täiendavaid õpinguid 西交利物浦大学 või teistes kuulsates ülikoolides.

tasu

Õppemaks

90 000 jüaani, täistööajaga 18 kuud.

Vilistlaste õppemaksu vähendamine

西交利物浦大学 ülikooli 西交利物浦大学 Xi'an Jiaotongi- 西交利物浦大学 ja Xi'an Jiaotongi ülikooli 西交利物浦大学 saavad õppemaksu 20% allahindlust.

Makseviis

 • Magistrandid saavad tasuda osamaksetena semestris või nad saavad registreerumisel maksta ühekordselt ja viimane saab 5% õppemaksu soodustust.
 • Taotlejad peavad kinni maksemeetodist, nõustudes tingimusteta meie kooli sissepääsuga.

Stipendium

西交利物浦大学 pakub rahvusvahelistele üliõpilastele stipendiume ja tasumata üliõpilased saavad kuni 50% õppemaksu soodustust. 西交利物浦大学 lõpetanute stipendiumile, palun lisage taotlusmaterjalidele stipendiumi taotlusvorm ja selgitage pakkumise eelised ja põhjused.

Vastuvõtutingimused

Ühendkuningriik:

Teise klassi autasud või kõrgemal tasemel

Hiina:

 • See 1. tüüpi ülikool: 75% või rohkem
 • 2 tüüpi ülikoolid: 80% või rohkem

Märkus: Hiina taotlejad ei pea osalema haridusministeeriumi poolt korraldatud riiklikus kraadiõppes.

Põhja-Ameerika:

GPA-skoor 3.0 (kokku skoor 4) või GPA skoor 3,2 viimase kahe aasta jooksul bakalaureuse kursus on 3,2

Muud valdkonnad:

Samaväärne

Akadeemiline taust

Bakalaureusekraad infotehnoloogia, tehnika, infosüsteemide, e-kaubanduse või matemaatika valdkonnas, kellel on kogemusi programmeerimise ja programmeerimise valdkonnas.

Inglise nõuded

Inglise keele emakeelena kõnelejad ja bakalaureuseõppe üliõpilased, kes ei kuulu inglise keelt, peavad tõendama inglise keele oskust. See oluline nõuab keeleoskust:

 • IELTS: 6.0 ja üle selle (ja kõik klassid ei ole alla 5,0)
 • TOEFL iBT: 80

Erijuhtudel kaalume neid individuaalselt, lähtudes taotleja konkreetsetest asjaoludest. Taotlejatel võib olla vaja läbida intervjuu või test, et näidata oma inglise keele oskust. Taotlejad, kes on IELTS-skoorist madalamad kui 0,5-1,0 (või sarnased teistes keelekatsetes), saavad registreeruda koolis pärast inglise keele ettevalmistavat õpet 4 nädalat või 6 nädalat.

Taotlejad võivad taotleda ka osalemist Western Union Liverpooli inglise keeles, et asendada vastav IELTS / TOEFL-test. Vastavalt testi skoorile saavad taotlejad otseselt või koolis osaleda inglise keele ettevalmistavas uuringus 4 või 6 nädala pärast.

Lisaks sellele võib 西交利物浦大学 täiendavate õppetegevuse nõuete raames nõuda, et õpilased võtaksid inglise keele kursuse, millel on "pass" või "pass pass".

Kuidas taotleda

Palun vaadake, kuidas taotleda oma rakenduse kohta lisateavet.

Viimati uuendatud dets 2018

Teave kooli kohta

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Loe edasi

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Näita vähem