Strateegia ja innovatsiooni juhtimine (SIM) on kolmel spetsialiseerumise rajal Master of Management, mis on rahvusvaheline üheaastane magistriprogramm (inglise keeles), mis valmistab õpilasi ette karjääriks dünaamilises, rahvusvahelises ärikeskkonnas.

Programm keskendub silmitsi õpilaste väljakutseid pakkuvate strateegiliste äriprobleemidega, et tutvustada neile kõiki ettevõtte peamisi aspekte. Programm on kohandatud bakalaureuse- ja magistriõppe lõpetanutele, kelle eesmärk on laiendada nende rahvusvahelise juhtimise ulatust, samuti süvendada oma teadmisi ja võimalusi äriprotsesside juhtimise (BPM), strateegia ja innovatsiooni juhtimise (SIM) või rahvusvahelise turundusstrateegia (IMS) alal. - programmi kolm spetsialiseerumislugu.

Programmi ei kohaldata mitte ainult (majandus) õpilastele, vaid ka ülikoolilõpetajatele mittemajanduslikes valdkondades, nagu insenerid, juristid, psühholoogid jne.

Master of Management programmi eesmärk on arendada järgmisi pädevusi:

 • Magistriõpe lõpetaja on võimeline tuvastama ja dekonstrueerima keerulisi äriprobleeme, mis tulenevad nii organisatsioonilisest kui ka strateegilisest päritolust.
 • Lõpetaja on võimeline hindama, valima ja rakendama sobivaid metoodikaid, tööriistu ja tehnikaid, et analüüsida keerulisi äriprobleeme, et teha praktilisi ja kvaliteetseid soovitusi nii taktikaliste kui ka strateegiliste otsuste parandamiseks.
 • Lõpetaja on võimeline kaitsma sobivaid ja kvaliteetseid äristrateegia valikuid nende mõju põhjal.
 • Lõpetaja suudab strateegilisi otsuseid tõlkida madalama taseme eesmärkideks ja peamisteks tulemusnäitajateks.
 • Lõpetaja on võimeline töötama rahvusvahelises ja interdistsiplinaarses kontekstis suhtumisega, mis peegeldab järgmisi elemente: kriitiline refleksioon, konstruktiivne vaidlemine, professionaalne suhtlus, tõhus koostöö, tõhus enesejuhtimine, eetiline käitumine ja jätkusuutlikkus.

Strateegia ja innovatsiooni juhtimine (SIM)

Spetsialiseerumisstrateegia ja innovatsioonihaldus (SIM) valmistab koolilõpetajaid toime praeguses kiiresti muutuvas ärikeskkonnas, töötades välja organisatsioonide jaoks sobivad strateegiad innovatsiooni- ja muutusteprojektide juhtimiseks ning nende juhtimiseks. Lisaks strateegia ja innovatsiooni juhtimise üldisele perspektiivile pakub see spetsialiseerumine põhjalikke teadmisi (avatud) innovatsiooni, innovatsiooni ökosüsteemide, ärimudeliinnovatsiooni, strateegilise innovatsiooni, muudatuste juhtimise, (ettevõtte) ettevõtluse ja digitaalse muundamise strateegiate kohta. Spetsialiseerumine pakub laias valikus analüütilisi vahendeid ja lähenemisviise õpetamiseks: lisaks loengutele kasutavad juhendajad ka õppejuhtumeid, külalisloenguid, videoid, simulatsioonimänge, kogemusliku õppe tehnikaid ja hiljutiste veebiartiklite analüüsi, et õpitud õppetükke reaalajas rakendada. maailma olukorrad, tööstused ja organisatsioonid.

Õppekava

Põhikursused

 • Äri modelleerimine
 • Juhtimine ja inimkapital
 • Rakendused ärimudelites

Spetsialiseerumise kursused: Strateegia ja innovatsiooni juhtimine

 • Digitaalse transformatsiooni haldamine
 • Äri strateegia
 • Innovatsioon ja väärtusahela juhtimine
 • Strateegiline innovatsioon
 • Muutuste juhtimine
 • Magistritöö juhtimise magister

Vastuvõtutingimused

Hasselt University hindab õpilasi individuaalselt, lähtudes nende varasemast akadeemilisest kogemusest ja kvalifikatsioonist. Üldnõuded tähendavad diplominõudeid ja keelenõudeid. Programmi eksamikomisjon hindab iga taotlust individuaalselt, lähtudes taotleja akadeemilisest kogemusest. Sõltuvalt varasemast kvalifikatsioonist peate võib-olla läbima ettevalmistava programmi.

Diplominõuded

Otseselt lubatud:

 • EL ülikooli ärijuhtimise, juhtimise, ettevõtluse ökonoomika või ettevõtlusinseneri akadeemilise bakalaureuse kraadi omanikud.

Lubatud tingimuslikult:

 • Juhtimise, ettevõtluse või majanduse välisriigi akadeemilise kraadi omanikud, kellele on ülikoolis või kõrgkoolis antud vähemalt 180 EAP (või kolm aastat täisajaga õpinguid), võidakse vastu võtta otse või võidakse nõuda nende vastuvõtmist (osa) ettevalmistavast programmist. Eksamikomisjon hindab avaldusi individuaalselt.

Lubatud ettevalmistusprogrammi:

 • Eespool nimetatud valdkondadest erineva valdkonna akadeemilise kraadi omanikud, kellele on antud ülikoolis või kõrgkoolis vähemalt 180 ainepunkti ainepunkti (või kolm aastat täisajaga õpinguid). Eksamikomisjon hindab üksikute taotluste osas, kas ettevalmistavale programmile võib anda osalise erandi.
 • Mitteakadeemilise kraadi omanikud majanduse, äri või juhtimise alal pärast vähemalt 180 ECTS ainepunkti (või kolm aastat täisajaga õpinguid) ametlikus kõrgkoolis. Eksamikomisjon hindab, kas kraad sobib näidatud väljadele ega saa teha ettevalmistusprogrammile erandeid.

Vastuvõtmise otsused teeb programmi eksamikomisjon.

Keelenõuded

 • Inglise keele oskust (nii kirjalikku kui ka suulist) tuleb kinnitada hiljutise tulemusega inglise keele kui võõrkeele testi kohta (TOEFL Interneti-põhine: skoor 80–90) või rahvusvahelise inglise keele kontrollsüsteemi (IELTS üldine skoor 6.5) või mõni tunnustatud tasemetest.

Kuidas registreeruda

Veebis eelregistreerimine on kohustuslik. Eksamikomisjon võtab arvesse ainult nõuetekohaselt täidetud taotlustoimikuid. Taotlusfail koosneb järgmistest elementidest:

 1. Nõuetekohaselt täidetud taotlusvorm
 2. Saadud diplomite või kraaditunnistuste originaalkeelne koopia.
 3. Hiljutine passifoto.
 4. Ülikoolidiplomi (de) tõlge inglise keelde ametliku tõlgi poolt.
 5. Kõigi ülikooli tasemel lõpetatud programmide originaaleksemplaride tõestatud paberkandjal koopiad . Päritolukool peaks esitama dokumentide ärakirjad ja ingliskeelse avalduse, milles selgitatakse, kuidas määratud hindamismärgid tuleb muuta USA standardiseeritud süsteemideks või EL-i standardseks ECTS-süsteemiks. Dokumentide ärakirjade ingliskeelse tõlke peab tegema ametlik tõlk.
 6. Inglise keele oskus tuleb kinnitada (vt Keelenõuded).
 7. APS-sertifikaat kõigile PR-Hiina üliõpilastele (üliõpilasviisa jaoks). Kulud tagastatakse kõigile Hasselt University õppivatele Hiina tudengitele.

Esitamise tähtaeg

 • EMP tudengid: 1. august
 • Belgia üliõpilased: 1. september
 • EMP-välised üliõpilased: 1. aprill

Eksamikomisjoni otsusest teatatakse taotlejatele nii kiiresti kui võimalik. Taotlejatel, kes võetakse vastu programmi, palutakse kinnitada oma taotlus ja tasuda õppemaks.

Aastane õppemaks

 • EMP tudengid
  • 238,3 eurot 11,40 eurot ECTS ainepunkti kohta = 922,3 * eurot aastas 60 EAP-le
 • EMP-välised üliõpilased
 • 238,3 eurot 11,40 eurot ECTS ainepunkti kohta = 922,3 * eurot aastas 60 EAP-le
 • Kohustuslik kindlustustasu 40 eurot kuus

Ettevalmistava ja üleminekuprogrammi õppemaks sõltub ECTS ainepunktide arvust, mida peate omandama.

* Õppemaks vaadatakse läbi igal aastal. Kõige värskema õppemaksu kohta soovitame tungivalt külastada meie veebisaiti.

Tervisekindlustus

Terviklik Belgias viibimise periood, mis algab saabumise päevast, on tervisekindlustus kohustuslik kõigile mitteEEA-üliõpilastele. Lisatasu suurus on 360 eurot aastas. Ravikindlustuse kindlustusmakse tuleb tasuda koos õppetasuga. Teavet elamiskulude kohta leiate meie veebisaidilt.

Makse

Kandidaatidel, kes on eksamikomisjoni vastuvõetud programmi, palutakse avaldus kinnitada ja tasuda õppemaks. Rahvusvaheliste üliõpilaste registreerimine on võimalik ainult pärast õppemaksu tasumist, millele lisandub ravikindlustuse preemia (ainult EMP-välistele üliõpilastele). Tasumine sularahas või krediitkaardiga pole võimalik. Kuni õpilane ei ole tasunud kõiki tasumata registreerimistasusid, peatatakse registreerimine.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 7 kursust Hasselt Universityis »

Viimati uuendatud September 7, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
922 EUR
EMP üliõpilased: 922,3 eurot aastas 60 EAP eest; EMP-välistele üliõpilastele: 922,3 eurot aastas 60 EAP eest, kohustuslik kindlustustasu: 40 eurot kuus.
Deadline
aug 1, 2020
EEA-students: 1st of August; Belgian students: 1st of September; Non-EEA-students: 1st of April
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
End Date
Juuli 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
aug 1, 2020
EEA-students: 1st of August; Belgian students: 1st of September; Non-EEA-students: 1st of April
Start Date
sept 2020
End Date
Juuli 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
aug 1, 2020
EEA-students: 1st of August; Belgian students: 1st of September; Non-EEA-students: 1st of April

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
aug 1, 2020
EEA-students: 1st of August; Belgian students: 1st of September; Non-EEA-students: 1st of April
End Date
Juuli 2021
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
aug 1, 2020
EEA-students: 1st of August; Belgian students: 1st of September; Non-EEA-students: 1st of April
End Date
Juuli 2021