Magister Täpse ja Jätkusuutliku Põllumajanduse

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Palun teada meetmed töötatakse välja poolt University of Bologna alustada järgmisel õppeaastal parimal võimalikul viisil.

Õppeaasta 2020/21 - esimesel poolaastal toimuvad kaugõppe tegevused paralleelselt õppetööga klassiruumis

Aastase 2020/21 esimese kuue kuu jooksul pakub University of Bologna segaõpet, mis toimub klassiruumides, kuid millele on ka kaugjuurdepääs. Viimaste kuude jooksul on ülikool pingutanud selle nimel, et kõik klassiruumis toimuvad tegevused saaksid jätkuda võimalikult paljudele õpilastele, järgides samal ajal ohutuseeskirju ja -protokolle.

Ülikool keskendub kahele aspektile: ühelt poolt tegeldakse klassiruumide kohandamisega uue tehnoloogilise infrastruktuuri abil; teisest küljest viib see ellu muudatusi, mis on vajalikud õpetajate abistamiseks õpetamismeetodite pideva parendamise protsessis.

Rahvusvahelised üliõpilased: kuidas valmistuda registreerumiseks -> kontrollige siin kogu vajalikku teavet.

Täpse ja säästva põllumajanduse magistrikursuse eesmärk on koolitada täppis- ja säästva põllumajanduse alal konkreetsete oskustega agronoome. Õpilased on spetsialiseerunud teadmistele innovaatilistest tehnikatest ja tehnilistest vahenditest taimeliikide ja põllumajandust huvitavate loomade aretamiseks.

Programm võtab vastu interdistsiplinaarse lähenemisviisi, mis käsitleb mitmesuguseid teemasid, näiteks tehnoloogiainnovatsioon (nutikad põllumajandussüsteemid, ruumiline teave ja loomade pidamise masinad), täppispõllumajandus (põllukultuuride kasvatamiseks, viljapuuaed ning säästev ja säästev veemajandus) ning majandus ja poliitika innovatsiooni põllumajanduses, täpset põllukultuuride kaitset, jätkusuutlikkust tagavat biotehnoloogiat, vähese mõjuga ja jätkusuutlikku monogastrilist, mäletsejalisi, kodulinde, küülikut ja vesiviljelust. Lõpetajal on võime suhelda professionaalselt nii tehnoloogia- kui ka põllumajandussektori sidusrühmade ja teadlastega.

Õppekavasse astumiseks on 5 põhjust

  1. Kaasake end säästva täppispõllumajanduse kursustele, et saada homseks põllumeheks
  2. Et olla lõpetanud ülemaailmse põllumajandusmaailma tänu kraadiõppele täielikult inglise keeles
  3. Pärast esimest ühist aastat saate spetsialiseeruda taime- või loomakasvatusele
  4. Avastada seos tehnoloogilise ja põllumajandusliku tootmise vahel
  5. Ehitada põllumajanduses innovatsiooni juhtimiseks vajalikke oskusi ja teadmisi

Vastuvõtutingimused

Iga kraadiõppe programmi jaoks on olemas spetsiaalsed registreerimisprotseduurid.

Üksikasjaliku teabe abikõlblikkuse, kandideerimisprotsessi, õppetasude ja tähtaegade kohta leiate saidilt href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/PreciseSustainableAgriculture/how-to-enrol

Õppetoetused ja toetused

Ülikooliõpilased võivad õpingute ajal saada majanduslikku tuge Emilia Romagna regioonist, University of Bologna ja muudest välistest asutustest.

href = "https://www.unibo.it/et/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Õppemaksu erandid

Vaadake meie veebisaiti, et teada saada, millised on vajalikud dokumendid, et taotleda täielikke erandeid ja eritoetusi.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly ... Loe edasi

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly broad international perspective. Näita vähem
Bologna , Cesena , Forli , Ravenna , Rimini , Buenos Aires + 5 Rohkem Vähem