Magister Tarneahelate Juhtimise Ja Logistika

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tarneahela juhtimise ja logistika magister võimaldab üliõpilasel silmitsi seista täielikult globaliseerunud, konkurentsivõimelise ja muutuva majandusega, mis nõuab ettevõtetelt ja organisatsioonidelt suurema efektiivsuse ja tootlikkuse saavutamist. Ettevõtetel ja organisatsioonidel on ellujäämiseks turgudel, kus nad tegutsevad, vaja spetsialiste, kes teavad ja kasutavad laia valikut juhtimisvõtteid ja -vahendeid, kes oskavad infotehnoloogilisi süsteeme ekspluateerida ning kes on võimelised ka uusi avastama ja kasutama. globaalsed ettevõtluse arendamise nišid.

Üks valdkondi, kus ettevõtted ja organisatsioonid saavad selle tõhususe suurendamiseks suurema jõuga mõjutada, on tegevuse juhtimine ja eelkõige logistika ja tarneahela juhtimine. Integreeritud vaatepunktist aitab logistika hallata teabe voogu ja eriti kaupu tarnijalt lõpptarbijale, mistõttu on selle mõju ettevõtte pakutavale teenusele maksimaalne. Seetõttu muutub tarneahela juhtimine oluliseks vahendiks ettevõtte konkurentsivõime säilitamiseks ja suurendamiseks turgudel, kus see tegutseb, või võimaluse korral olulisematele plaanidele tulevikus toimida.

Tarneahelate juhtimise ja logistika magister keskendub operatsioonide ja logistika valdkonna spetsialistide ja juhtide koolitamisele, kes arvavad, et logistikaprotsessidel on oma ettevõtetele kõrge lisandväärtus ja kasutavad neid oma ettevõtte konkurentsivõime suurendamiseks. Spetsialistid, kes teavad, kuidas kavandada, rakendada ja säilitada operatsioonipiirkonna juhtimise ning eriti logistika ja tarneahela tervikliku juhtimise strateegilist visiooni.

Magistriõpe lõpus saavad üliõpilased Hogeschool van Amsterdam'is (Hollandis) kahe nädala jooksul elama jääda.

Master logistikas ja tarneahelas - Campus Madrid

Õppige seda magistranti tarneahela juhtimises ja logistikas Madridis ning koolitage koos Hispaania logistika- ja tarneahelasektori parimate spetsialistidega. Rey Juan Carlos ülikoolis (Madridi ülikoolilinnak) välja töötatud magistrikraadi eesmärk on pakkuda osalejale täielikku juhtimiskoolitust, laiendades oma teadmisi täiskohaga metoodika kaudu, professionaalses ja konkurentsikeskkonnas, näiteks Madrid.

Magister logistikas ja tarneahelas - Campus Barcelona

Logistika ja tarneahela magistrikraad pakub võimalust seda teha ka Barcelona ülikoolilinnakust, Barcelona Ülikooli üks akadeemilistest partneritest Kataloonia Polütehnilise Ülikoolis (UPC).

106823_5.jpg

EAE Business School tarneahela juhtimise ja logistika magistriõppe põhjused

 1. Tööalane konkurentsivõime
  Professionaalsete karjääride teenistus on keskendunud üliõpilase juhendamisele ja kaasamisele oma ametialaste eesmärkide saavutamiseks ning nende ootuste ja huvide paremaks kohandamiseks tööturuga.


 2. Rahvusvaheline talentide programm
  Programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad rahvusvahelist tööalast arengut eesmärgiga anda neile maksimaalne nähtavus rahvusvaheliste ettevõtete vahel, kes teevad koostööd EAE . Sel eesmärgil korraldatakse selliseid tegevusi nagu tööhõive õpikodad, pealtkäijate intervjuud ja juurdepääs rahvusvahelistele valikukonsultantidele erinevates maailma paikades.


 3. Nõuandekogu tegevused ja logistika
  Magistriõppe õppekava on välja töötatud koos operatsioonide ja logistika valdkonna nõuandekoguga, kuhu kuuluvad 25 spetsialisti, kes on muuhulgas Pepsico, Nike, DHL, Danone, Accenture, Fujitsu, Grupo Planeta, Mango või Grupo Puig.


 4. EAE edetabelites
  Ülemaailmse maailma parimad tarneahela kaptenid (Eduniversal Best Magistriõpe Edetabel kogu maailmas 2016-2017). Hispaanias teise logistika valdkonna teine kapten (El Mundo edetabel "250 meistrid, väljaanne 2017")


 5. EAE , sertifitseeritud CSCMP
  EAE Business School on ärikool, mille on kinnitanud tarneahela juhtimise spetsialistide nõukogu tarneahela juhtimise programmid.


 6. SCPRO sertifikaat
  Magistriõppe õppekava ja õppematerjalid on kavandatud nii, et õpilased, kes seda soovivad, suudaksid edukalt toime tulla SCPro 1. taseme eksamiga.


 7. Ettevõtete külastused
  Õpilased saavad laiaulatusliku loengute programmi konkreetsete logistikavaldkondade ettevõtete kohta. Viimase aasta jooksul on külastatud selliseid ettevõtteid nagu 3M, DHL, DIMOES, TEKNIA või Madrid Metro.


 8. Ärivõrgustikud
  Ärikõrgemustöö tsüklis osaleb õpilane mitmesugustel koosolekutel nii suurte ettevõtete kui ka teiste EAE üliõpilaste kohtumiste ja spetsialistidega, tänu millele on osalejatel võimalus laiendada oma professionaalsete kontaktide võrgustikku.


 9. Operatsioonide ja logistika kava
  Õpetatavate ainete käsitlemine ühineb kogu programmi raames läbiviidava lõpparuande realiseerimisel, mis koosneb operatsioonide ala plaani elluviimisest ja eelkõige tarneahela juhtimisest.


 10. Pehmete oskuste programm
  Kergete oskuste programmi eesmärk on osalevatele spetsialistidele oma koolituse lõpetamine nende isiklike oskuste strateegilise mobiliseerimisega. See koosneb kümme iseseisvat igakuist seminari, mis on korraldatud emotsionaalse pädevuse mudeli järgi.


 11. Suur tähtsusjõud
  EAE on esimest korda Hispaanias käivitanud Põhja-Ameerika metoodika süsteemi, mis põhineb suurl ja väiksematel, mis asendab traditsioonilise valikainete valimise meetodi.


 12. Rahvusvaheline elamuprogramm
  Kooliperioodi lõpus saavad õpilased Hogeschool van Amsterdamis (Madalmaad) kahe nädala jooksul elama jääda. See majutusasutus on üliõpilasele lisakulud.


 13. EAE Emprende
  Eesmärgiks on anda EAE ettevõtlusüliõpilastele vajalikke ressursse ja keskkonda uute äriideede arendamiseks. Me kaasame ettevõtjate ja investorite vajadusi ning meie õpilaste ja teadlaste vajadusi. Meie pakutavate teenuste hulgas pakume EAE ettevõtja EAE koolitust, rahastamist ja täiendust.

106826_3.jpg

Nõuded ja sissepääs

Kaks kraadi

Inimesed, kes programmi edukalt läbivad, teenivad EAE Business School magistrikraadi tarneahela juhtimises ja logistikas. Lisaks saavad osalejad, kes vastavad kehtestatud akadeemilistele nõuetele, Kataloonia polütehnilises ülikoolis (kui programm viiakse läbi Barcelonas) magistrikraadi tarneahela juhtimises ja logistikas ning ülikoolist magistrikraadi tarneahela juhtimises ja logistikas. Rey Juan Carlos (kui see toimub Madridis).

Ülikoolide poolt väljaantud kvalifikatsioonide saamiseks tuleb järgida mõlema institutsiooni nõudeid.

Sissepääs protsessi

Põhieesmärk meie vastuvõtukomisjon protsessi on tagada Kandidaatide kaudu oma erialast ja akadeemilist õppekava. Kõik osalejad peavad maksimaalselt ära käesoleva õppimiskogemuse kaudu kontekstist võimalik arendada pikaajalist suhet klassikaaslased, õpetajad ja vilistlased.

Vastuvõtuprotsessi alustamiseks on vaja täita vastav vorm, et kandidaadiprofiili saaks hinnata meie akadeemiline komitee. Kui akadeemilise komitee poolt tarneahela juhtimise ja logistika magistrile väljastatud vastuvõtu otsus on positiivne, võib kandidaat vormistada oma registreerimise sellesse magistranti.

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

karjäärivõimalused

Karjäär Services Ametid EAE Business School on vastutav uute töökohtade loomisel, mis suunab ja kaasas õpilastele analüüsi oma profiili, et saavutada oma karjääri eesmärgid ja kohandada oma ootusi ja huve tööturul.

Karjääride osakond korraldab ka tööhõive edendamise üritusi, nagu Online Tööhõivefoorum; aastas avaldatud rohkem kui 6000 tööpakkumine; või rahvusvaheline talentide programm, mille eesmärk on üliõpilasi, kes otsivad rahvusvahelist arengut ja nähtavust rahvusvahelistel ettevõtetel, koos töökodade ja intervjuudega maailma eri maailmajagudega. EAE osaleb muu hulgas ka suuremahuliste projektidega, nagu näiteks L'Oreal, Banco Sabadell, Leroy Merlin, Kyocera, Schneider Electric, IBM, ja teiste õpilastega, kellel on juurdepääs õpilastele.

Professionaalsed väljasõidud:

 • Operatsioonide direktor
 • Logistika direktor
 • Jaotuse direktor
 • Impordi / ekspordi direktor
 • Ostujuht
 • Jaotuskeskuse juht
 • Vastutab varude kontrolli eest
 • Vastutab läbirääkimiste eest tarnijatega
 • Almacé juht

Mõned andmed meie tööhõivearuandest

 • 93% õpilastest leiab töö kuue kuu jooksul pärast programmi lõpetamist
 • 34% suurendas oma palka 30% -ni aasta pärast magistrikraadi lõpetamist
 • 67% õpilastest on saavutanud töövõimaluse mõne EAE Business School kaudu kättesaadava marsruudi kaudu
 • 74% nõustuvad uue eriala pakkumisega pärast lõpetamist
Viimati uuendatud sept 2020

Teave kooli kohta

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Loe edasi

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Näita vähem
Barcelona , Madrid , Barcelona , Madrid , New York , Shanghai + 5 Rohkem Vähem