Magister Tarneahelate Juhtimise Ja Logistika

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Praegune globaalne ja konkurentsitihe majanduskontekst nõuab ettevõtetelt ja organisatsioonidelt suuremat tõhusust, kiirust ja tootlikkust. Logistika- ja tarneahelaosakonnad jälgivad teabe ja kaupade liikumist tarnijalt kuni lõpptarbijani. Sellisena mängivad nad otsustavat rolli suurema tõhususe ja vahetuse saavutamisel teenuse osutamisel või toote turul konkurentsivõimeliseks muutmisel.

Ettevõtted vajavad oma tegevusosakondades kõrgtasemel juhtimistehnikate valdamisega kvalifitseeritud spetsialiste, kes oskavad tehnoloogilisi infosüsteeme täiel määral ära kasutada ja oskavad ka teada saada, kuidas uusi ärinišše tuvastada ja vajadusel isegi uusi turge avada .

EAE magistrikett tarneahela juhtimises annab teile võimaluse asuda edukalt vastutama ettevõtte tegevuses, andes teile mitmekülgse professionaalse profiili, mida on vaja kindlalt toimimiseks ostmise, kavandamise, tootmise, logistika, ja levitamine. Programmi eesmärk on suurendada teie karjääri maksimaalselt. Samuti valmistab see ette CSCMP SCPro 1 sertifitseerimise eksami sooritamise.

Programmi lõpus on teil võimalus osaleda kahenädalases elamuprogrammis Hollandi Hogeschool van Amsterdamis .

138638_pexels-photo-906982.jpeg

EAE ärikooli magistrantuuri võtmise põhjused tarneahela juhtimises

 1. SCPro kutsetunnistus
  Õppeprogrammi ja magistriõppe materjalide eesmärk on tagada, et õpilased, kes soovivad, saavad edukalt istuda SCPro 1. taseme tunnistusel.


 2. Elamisprogramm Amsterdamis
  Õppeperioodi lõpus saate teha kahenädalase elamuprogrammi, mille spetsialiseerumiskursus on "Tarneahela lahendused ja väljakutsed" Amsterdami Rahvusvahelise Ettevõtluse Koolis (Holland). Elamu programm lisakuluga.


 3. Kogemuslik komponent
  Oleme välja töötanud silmapaistva praktilise programmi, millest saate kasu laiaulatuslikust ettevõttekülastuste programmist, sealhulgas muu hulgas 3M, DHL, Dimoes, Teknia ja Metro de Madrid.


 4. Rahvusvaheline talendiprogramm
  Kui teie eesmärk on rahvusvaheline professionaalne areng, saavutate EAE koostööd tegevate rahvusvaheliste ettevõtete seas maksimaalse nähtavuse tööhõive seminaride ja peakontorite ning rahvusvaheliste värbamisnõustajate intervjuude kaudu.

Omadused

 • Maailma 25 parimat ärikooli - América Economía edetabel 2019
 • Hispaania teine parim ärikool - Merco 2019
 • 2018. aastal 103 erinevat rahvust
 • +77.000 spetsialisti, mis on moodustatud alates 1958. aastast
 • 25 parimat maailma parimat projektijuhtimismeistrit QS globaalse meistri edetabel 2019

138639_pexels-photo-1543924.jpeg

Tööhõivearuanne

 • 85% õpilastest sai pärast magistriõppe lõpetamist uusi tööpakkumisi
 • 98% EAE üliõpilastest, kes teevad praktikat, leiavad oma praktika kutsealase karjääri osakonna kaudu
 • 2018. aastal postitatud 7000+ töö- ja praktikapakkumist
 • 2018. aasta 5 parimat värbavat ettevõtet: LVMH, Schneider Electric, Nestlé, Repsol y Coca Cola

Rahastamisskeemid ja toetused

EAE teame, et andekad õpilased inspireerivad meid ja tegutsevad meie kogukonna arengu edasiviiv jõud. EAE stipendiumid premeerivad nende jõupingutusi tipptaseme saavutamisel, tugevdades meie pühendumust võrdõiguslikkusele ja sotsiaalsele õiglusele, laiendades meie haridusprogrammidele juurdepääsu võimalusi.

 • 25% õpilastest saab rahalist tuge
 • 12-kuuline intressivaba finantseerimine
 • 4 erinevat tüüpi EAE toetusi
Viimati uuendatud sept 2020

Teave kooli kohta

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Loe edasi

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Näita vähem
Barcelona , Madrid , Barcelona , Madrid , New York , Shanghai + 5 Rohkem Vähem