Magister Tehnoloogia Ja Insenerijuhtimise

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tehnoloogia ja insenerijuhtimise magistriprogrammi eesmärk
See täiendab inseneriõppe koolitust, mis on vajalik inimeste, projektide, osakondade ning tehnoloogia- ja tööstusettevõtete juhtimiseks, korraldamiseks ja juhtimiseks, eriti innovatsiooni toimimiseks ja juhtimiseks.

Covid 19 värskendus: Ajutiselt, 2020–21 õppeaastal, lõpetavad õpilased esimese semestri õpingud täielikult veebis.

Riiklik kvaliteediagentuur on selle programmi valideerinud:

AQU Technology and Engineering Management

Karjäärivõimalused

Magistriõpe tehnoloogia ja insenerikorralduse pakub lõpetajatele koolitust kvalifikatsiooni saamiseks järgmistes töökohtades:

  • Tootejuht
  • Logistika vastutab
  • Innovatsioonijuht
  • Projektijuht
  • Tehnikadirektor
  • Tehniline juhendaja
  • Vastutab finantsjuhtimise, turunduse, logistika ja inimressursside eest
  • Oma ettevõtete loomine
  • Projektide realiseerimine nõudmisel

Sissepääs

Magistriõpe on mõeldud keemiatehnoloogia, mehaanika, tööstuse, põllumajanduse, minifüüsika, tööstusautomaatika ja elektroonika, elektri, biotehnoloogia, infotehnoloogia ja sellega seotud valdkondade lõpetanutele.

See magistriõppe eesmärk on lõpetada inseneriteaduse alal eelnevate koolitustega koolilõpetajad, kellel on seega varasemad teadmised majanduse ja ettevõtluse alal ning põhjalikud haridusalased põhiained nagu matemaatika ja statistika. Samuti peavad õpilased soovima laiendada oma varasemaid tehnilisi teadmisi täiustatud teadmistega tehnoloogiaettevõtete juhtimisest, tegevusvaldkondadest, juhtimisest ja innovatsiooni kasutamisest ning üldisest majandusest.

See magistriprogramm on suunatud ka loodusteaduste lõpetanutele, millel on sõelumistehnoloogia ja töökeskkond ning tugev kalduvus uuenduste poole. Sel juhul on õpilastel soovitatav läbi viia mitmeid lisakoolitusi, et tagada programmis osalenud õpilaste eelmise koolituse ühtlus.

URV)" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/138008_EdificiETSEQNit-min.jpg" alt="View of the School of Chemical Engineering (URV)" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment.

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment. Näita vähem
Tarragona , Tarragona , Tarragona , Reus , Tarragona , Tarragona , Reus , Tarragona , Tarragona , Tarragona , Tarragona , Tarragona + 11 Rohkem Vähem