kapten teoreetilise ja matemaatilise füüsika

Üldine

Programmi kirjeldus

Osakonna teoreetilise füüsika loodi 2009 aasta otsusega akadeemilise nõukogu, et koolitada spetsialiste kaasaegse teoreetilise füüsika. See on üks tähtsamaid osakonnad Peterburi Akadeemiline University, mis pakub up-to-date koolituse teoreetilise ja matemaatilise füüsika.

&nbsp

Õppejõud moodustub kõrge kvalifikatsiooniga füüsikute-teoreetikute, kes on tuntud teadlastega. Professorid osakonna töö viib uurimiskeskuste (Ioffe Füüsikalis-Tehniline Instituut, Peterburi Akadeemiline University jne) ja juhtivaid ülikoole (St Petersburg State University, St Petersburg State Polütehniline Ülikool).

&nbsp

Põhiülesanne osakond on anda üliõpilastele ühtne arusaam meetodite teoreetilise füüsika ja õpetada neile, kuidas kasutada neid meetodeid, et lahendada erinevaid teaduslikke probleeme füüsika.See on teadustööd, mis aitab õpilastel õppida, kuidas rakendada neid meetodeid leida lahendusi konkreetsetele probleemidele.

&nbsp

Peamised programmide osakond:

  • Füüsika Low-Ruumiline riik
  • Tahke Keha Füüsika
  • Astrofüüsika
  • Mathematical Physics

&nbsp

Teoreetilise füüsika õppekava Peterburi Akadeemiline University võib jagada kaheks osaks. Algul õpivad kõik vajalikud füüsika ja matemaatika teooria, sealhulgas täiendavad peatükid statistilise füüsika, füüsikalise kineetika, kvantelektrodünaamikast, klassikaline ja quantum valdkonnas teooria, matemaatiline füüsika, kaasaegne geomeetria ja topoloogia ja esinduse teooria lineaarne algebraline rühmade ja Lie rühmad. Teise osa jooksul programmi õpilased võtta valikaineid ja õppida haru teoreetiline füüsika, et neil suur ja ei ole uuritud varem.

&nbsp

Osakond ei paku kursused, mis koosnevad ainult loenguid, sest on vaja teada, kuidas rakendada teoreetilisi teadmisi, et õppida, et lahendada teaduslikke probleeme.Seega õppekava koos loenguid on ka sama palju seminare, et üliõpilased saavad õppida lahendada erinevaid teaduslikke probleeme praktikas. Iga semestri õpilased peaksid täitma teatud unikaalne teaduslik ülesanded koostatud professorid osakond, mis on üks tähtsamaid lahutamatu osa õppeprotsessi osakonna teoreetilise füüsika Peterburi Akadeemiline University.

Õppemaks

&nbsp

  • Ei õppemaksu kodanikele Venemaal, Kasahstanis ja Valgevenes;
  • 20 000 RUB semestris kodanikele teiste endiste SRÜ;
  • 30 000 RUB semestris teiste rahvusvaheliste õpilastega.

&nbsp

Viimati uuendatud apr 2012

Teave kooli kohta

Higher Education Centre of Academic Ülikool on üks ja ainus kõrgem õppeasutus liitunud Venemaa Teaduste Akadeemia. Higher Education Centre on suunatud koolitus MSc ja doktoriõppe ning tagades jätkuva ... Loe edasi

Higher Education Centre of Academic Ülikool on üks ja ainus kõrgem õppeasutus liitunud Venemaa Teaduste Akadeemia. Higher Education Centre on suunatud koolitus MSc ja doktoriõppe ning tagades jätkuva erialase hariduse ja täienduskoolitus. Akadeemiline ülikool on riikliku litsentsi läbi haridusliku tegevuse (# 0724, Veebruar 17, 2011) järgmiselt Master programme: Applied matemaatika ja füüsika (Matemaatiline ja informatiivsete Technologies osakond): Teoreetiline Computer Science; Software Engineering; Algorithmic Bioinformaatika. &nbsp Füüsika (Teoreetiline füüsika osakond): Teoreetilise ja matemaatilise füüsika. Applied Physics Elektroonika ja mikroelektroonika (füüsika ja tehnoloogia nanostruktuuride osakond): Füüsika Low-mõõtmeline riigis. Academic Ülikool pakub magistriõpingutele järgmistes valdkondades: Astrofüüsika ja Stellar Astronomy Seadmed ja meetodid Eksperimentaalfüüsika Kondenseeritud aine füüsikas Füüsika Semiconductors Füüsika aatomituum ja elementaarosakeste Philosophy of Science and Technology Academic Ülikool asub Khlopin tn. 8/3, Peterburi, Venemaa. Klassiruumides ja laborites Akadeemilise University on kenasti sisustatud. Kell Akadeemilise University on ka arvutiklasse, konverentsisaal, saal teatri, raamatukogu, söökla, esmaabi post, hotelli keeruline ja spordi kompleks, kuhu kuuluvad sise bassein, sisebassein tenniseväljak ja jõusaal. Üliõpilaste ja õppejõudude akadeemilise ülikooli saab kasutada teenuseid Peterburi Kliiniline Haigla RAS. Ühiselamu Akadeemilise Ülikool asub Maurice Toreza Ave. 37/2. Näita vähem