Osakonna teoreetilise füüsika loodi 2009 aasta otsusega akadeemilise nõukogu, et koolitada spetsialiste kaasaegse teoreetilise füüsika. See on üks tähtsamaid osakonnad Peterburi Akadeemiline University, mis pakub up-to-date koolituse teoreetilise ja matemaatilise füüsika.

&nbsp

Õppejõud moodustub kõrge kvalifikatsiooniga füüsikute-teoreetikute, kes on tuntud teadlastega. Professorid osakonna töö viib uurimiskeskuste (Ioffe Füüsikalis-Tehniline Instituut, Peterburi Akadeemiline University jne) ja juhtivaid ülikoole (St Petersburg State University, St Petersburg State Polütehniline Ülikool).

&nbsp

Põhiülesanne osakond on anda üliõpilastele ühtne arusaam meetodite teoreetilise füüsika ja õpetada neile, kuidas kasutada neid meetodeid, et lahendada erinevaid teaduslikke probleeme füüsika.See on teadustööd, mis aitab õpilastel õppida, kuidas rakendada neid meetodeid leida lahendusi konkreetsetele probleemidele.

&nbsp

Peamised programmide osakond:

  • Füüsika Low-Ruumiline riik
  • Tahke Keha Füüsika
  • Astrofüüsika
  • Mathematical Physics

&nbsp

Teoreetilise füüsika õppekava Peterburi Akadeemiline University võib jagada kaheks osaks. Algul õpivad kõik vajalikud füüsika ja matemaatika teooria, sealhulgas täiendavad peatükid statistilise füüsika, füüsikalise kineetika, kvantelektrodünaamikast, klassikaline ja quantum valdkonnas teooria, matemaatiline füüsika, kaasaegne geomeetria ja topoloogia ja esinduse teooria lineaarne algebraline rühmade ja Lie rühmad. Teise osa jooksul programmi õpilased võtta valikaineid ja õppida haru teoreetiline füüsika, et neil suur ja ei ole uuritud varem.

&nbsp

Osakond ei paku kursused, mis koosnevad ainult loenguid, sest on vaja teada, kuidas rakendada teoreetilisi teadmisi, et õppida, et lahendada teaduslikke probleeme.Seega õppekava koos loenguid on ka sama palju seminare, et üliõpilased saavad õppida lahendada erinevaid teaduslikke probleeme praktikas. Iga semestri õpilased peaksid täitma teatud unikaalne teaduslik ülesanded koostatud professorid osakond, mis on üks tähtsamaid lahutamatu osa õppeprotsessi osakonna teoreetilise füüsika Peterburi Akadeemiline University.

Õppemaks

&nbsp

  • Ei õppemaksu kodanikele Venemaal, Kasahstanis ja Valgevenes;
  • 20 000 RUB semestris kodanikele teiste endiste SRÜ;
  • 30 000 RUB semestris teiste rahvusvaheliste õpilastega.

&nbsp

Vaata veel 4 kursust St. Petersburg Academic University of the Russian Academy Of Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date