Magister Transpordi Ja Autodisaini

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Töö auto disainer segud loominguline disain ja auto stiil oskusi elemendid inseneri, ergonoomika ja turundus. SPD disainerid silmitsi keerukate projektidega, kasutades multidistsiplinaarset lähenemisviisi. Neid kutsutakse üles mõtlema progressiivsetele transpordikontseptsioonidele, mis sobivad tulevikustsenaariumiks, kus autod pole enam ületamatud tegijad.

Omadused

Magistriprogramm hõlmab kogu disaini arendamise protsessi, uurides uusi kogemuslikke kontseptsioone, määratledes uuesti arhitektuursed lahendused ja liikudes edasi uute mugavuse ja tõhususe kriteeriumidega. Uute esteetiliste ja sotsiaalsete suundumuste paremaks tõlgendamiseks tuleb kahtluse alla seada tänapäeva disaini paradigma. Koostöös suuremate autofirmadega korraldatud stuudioprojektid on tõestavaks pinnaseks õpilaste ideede proovile panemiseks.

SPD on sõlminud pikaajalise hariduspartnerluse Volkswagen Group Designiga, kaasates erinevate kaubamärkide disainerid - Audi kuni Lamborghini - õppetöösse. Pärast esialgset uurimist liiguvad õpilased edasi kujunduskontseptsioonide ja nende täiustamise suunas kuni füüsilise ja digitaalse modelleerimiseni. See on pikk protsess, mis nõuab kõrgetasemelist isiklikku pühendumust ja paindlikkust, organisatsiooni- ja ajajuhtimisoskusi ning tugevat suhtumist meeskonnatöösse. Projektide suhtes kehtivad grupikriitikud ja kriitikud koos kõrvaliste retsensentidega. Transpordidisainerid omandavad seega pideva uuenduste tõuke nii vormikeele kui ka funktsioonide osas, koos arusaamisega inseneri- ja tootmisprotsessidest.

Sissepääs

Valimisel lubab magistrikraad transpordi või autodisaini, tööstusdisaini, sõidukiehituse või nende ekvivalentide lõpetanuid ja kandidaate, kes on omandanud valdkonnas märkimisväärse töökogemuse. Programmil on piiratud arv kohti. Kandidaadid võetakse vastu valimisel õpilase CV, portfoolio ja vestluse põhjal. Taotlused tuleb saata SPD akadeemilisse kontorisse.

Kestus

Master kestab 15 kuud (järgmise aasta oktoobrist detsembrini, suvepuhkusega augustis). Osalemine on kohustuslik ja täiskohaga. Kursuse kogukoormus vastab 1500 tunnile õpilase kohta, mis hõlmab tunde, klassiharjutusi, lõputööd / uurimisprojekti ja individuaalset õpet.

Lõputöö / uurimisprojekt

Tundide lõpus viivad õpilased koostöös akadeemilise sponsoriga läbi oma uurimisprojekti.

Internatuur

Tundide lõpus alustavad õpilased oma kolmekuulist praktikat vastava valdkonna ettevõtetes või erialaettevõtetes.

Keel

Magistrikursus toimub inglise keeles.

Kvalifikatsioon

Pärast lõpueksami sooritamist saavad kõlblikud üliõpilased magistrikraadi IULM-ist ja SPD . Master vastab 60 EAP-le.

Klass

  • Transpordi ja autodisaini laborid
  • Visandite ja 2d visualiseerimise tehnikad
  • Digitaalne modelleerimine
  • Autodisaini ajalugu ja kultuur
  • Värv ja trimm
  • Modellitöökoda
Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Since 1954 this school has worked with Italian design, seen it grow and develop into what we know it as today. The artist Nino di Salvatore set up SPD in 1954. As a painter and sculpturer, he has capt ... Loe edasi

Since 1954 this school has worked with Italian design, seen it grow and develop into what we know it as today. The artist Nino di Salvatore set up SPD in 1954. As a painter and sculpturer, he has captivated and brought together artists, designers, professionals and students from across five different continents. Bruno Munari, Gio Ponti, Max Huber, Pino Tovaglia, Isao Hosoe have all taught at SPD. Näita vähem