Magister Turunduses

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See programm viiakse läbi inglise keeles.


Praegune ärikeskkond areneb kiiresti. Üleilmastumine, uued infotehnoloogiad ja uuenduslikud turustuskanalid muudavad turunduse perspektiivi. Ettevõtted nõuavad üha rohkem spetsialiste, kes suudavad neid muutusi juhtida ja muuta need võimalused konkurentsieeliseks. Tugeva koolituse spetsialistid, kellel on põhjalikud teadmised uute kaasaegsete turundusuundumuste kohta ja ülevaade korporatiivse väärtusega ettevõtete organisatsioonilistest aspektidest.

Tarbijad muutuvad üha nõudlikumaks ja neil on juurdepääs suuremale informatsioonile, nii et nad on täielikult teadlikud sellest, mida nad soovivad ja vajavad. Kõik ettevõtted vajavad oma turundusosakondade spetsialiste, kes suudavad edukalt juhtida magistriõppe kolme peamise elemendi õiget kombinatsiooni: kindel turunduskoolitus ja -teadmised, oskused, mis on vajalikud praeguse turu ja keskkonna tõhusaks toimimiseks ja võime muuta olemasolevad tehnoloogiad konkurentsieeliseks.

Turunduse magister

Üliõpilasel on Barcelonas kooliaja lõppedes võimalik Kean'i ülikoolis (USA) kahe nädala jooksul viibida.

106823_5.jpg

EAE Business School Master Marketingi peamised põhjused

 1. Tööalane konkurentsivõime
  Professionaalsete ametikohtade teenistus on keskendunud õpilaste juhendamisele ja kaasamisele, et saavutada nende ametialased eesmärgid ja sobitada nende ootused ja huvid tööturul.


 2. Rahvusvaheline talentide programm
  Programm on suunatud rahvusvahelise erialase ettevalmistusega üliõpilastele, et anda neile maksimaalne nähtavus rahvusvaheliste ettevõtete vahel, kes teevad koostööd EAE-ga. Seepärast korraldatakse tegevusi, nagu näiteks tööhõive töörühmad, intervjueeritavad peakorraldajad ja juurdepääs rahvusvahelistele valikukonsultantidele kogu maailmas.


 3. Turunduse nõuandekogu.
  Magistriõpe kava on välja töötatud koos turunduse ja kommunikatsiooni valdkonna nõuandekoguga, mille moodustavad spetsialistid sellistest ettevõtetest nagu Unilever, Sony, Mango, Nielsen, Nissan, OgilvyOne, Heineken, Endesa, BP, La Caixa, Dockerid jt. .


 4. EAE pingereas
  Hispaanias turundusvaldkonna teine parim magistrikraad (El Mundo edetabel "250 meistrid, väljaanne 2017")


 5. Turundusplaan
  Turundusplaani koostamine kapteni juures on võtmetegur, sest see aitab osalejatel arendada programmis omandatud oskusi ja pädevusi. Lisaks võimaldame neil paremini mõista seda juhtimisvahendit, mis on ettevõtte strateegilises arengus ülioluline.


 6. Väliskoolitusprogramm
  Juhtkonna võtmeoskuste arendamise tõhustamiseks töötatakse välja grupi tegevused, et tuvastada ja kõrvaldada nõrkused, tugevdades samal ajal tugevusi.


 7. Otseses kontaktis sektoriga
  EAE, HISPAANIA JA ADIGITALI TURUSTAMISE ASSOTSIATSIOONI LIIK. Hispaania turundusassotsiatsioon on mittetulundusühing, kes püüab saavutada turunduskutse ja -tegevuse ümberhindamist ja tunnustamist. ADIGITAL on digitaalmajanduse suurim mitme sektoriühendus.


 8. Suur tähtsusjõud
  EAE on esmakordselt Hispaanias käivitanud Põhja-Ameerika suur- ja väiksema metoodika süsteemi traditsioonilise vabatahtliku objekti meetodi asemel.


 9. Ärivõrgustikud
  Ettevõtlusvõrgustiku tsüklis osalevad üliõpilased mitmesugustel kohtumistel suurte ettevõtete ja teiste EAE üliõpilaste spetsialistidega, tänu millele saavad osalejad oma professionaalsete kontaktide võrgustikku laiendada.


 10. Pehmete oskuste programm
  EAE väikeoskuste programm on mõeldud selleks, et aidata osalevatel spetsialistidel oma isiklikke oskusi strateegiliselt mobiliseerida. See hõlmab kümme sõltumatut igakuist seminari, mis korraldatakse emotsionaalsete oskuste mudeli raames.


 11. Rahvusvaheline elamuprogramm
  Uuringuperioodi lõpus saavad üliõpilased kahe nädala jooksul elama Kean'i ülikoolis (USA). See elamuprogramm on lisatasu eest.


 12. EAE on ettevõtlik
  Eesmärk on anda EAE-le ettevõtlikele üliõpilastele vajalikud ressursid ja keskkond uute äriideede arendamiseks. Me kaasame ettevõtjate ja investorite vajadusi ning meie õpilaste ja teadlaste vajadusi. Mõned meie pakutavad teenused on EAE ettevõtlikele õpilastele mõeldud koolitus, rahastamine ja kaasamine.
  106826_3.jpg

Vastuvõtmise protsess ja kraad

Topeltklass

Programmi edukalt läbinud osalejad saavad turunduse magistri kvalifikatsiooni

EAE ja Ülikooli poolt antud kvalifikatsioonide saamiseks peavad osalejad vastama nende institutsioonide kehtestatud nõuetele.


Vastuvõtmise protsess

Vastuvõtmise protsessi põhieesmärk on tagada kandidaatide sobivus programmi jaoks, vaadeldes nende töökogemust ja akadeemilist tausta.

Meie eesmärgiks on, et kõik osalejad saaksid oma kogemustest kõige paremini ära kasutada konteksti, milles nad võivad arendada pikaajalisi suhteid klassikaaslastega, õppejõudude ja vilistlastega.

Vastuvõtu protsessi alustamiseks tuleb vorm täita nii, et EAE akadeemiline komisjon saaks taotlust kaaluda. Kui taotletava programmi Akadeemilise Komitee otsus on positiivne, saab kandidaat registreeruda.

106724_admissing_process_eae_business_school_en_0.jpg

Karjäärivõimalused

EAE hindab pädevusi, mida ettevõtted hindavad kõige kõrgemalt, ja annab õpilastele juhiseid selles osas, et hõlbustada nende tööalast konkurentsivõimet. Eesmärk on saavutada tööturul nõutav arengutaseme.


Ametialased võimalused:

 • Turundusdirektor
 • Kommertsdirektor
 • Tootejuht
 • Brändijuht
 • Digitaalse turunduse juht
 • Põhikonto haldur
 • Otseturunduse juht
 • Kaubanduse turundusjuht
 • Turundustehnik
 • Kaubandus tehnik


Mõned faktid meie 2017. aasta tööhõive aruandest:

 • 91% lõpetajatest töötab 6 kuu jooksul pärast magistriõppe lõpetamist ja 41% leiab tööd enne programmi lõpetamist
 • 70% parandavad oma tööalast olukorda pärast lõpetamist
 • 60% suurendab nende palka pärast oma aega EAE-s
 • 6% asutasid äri pärast lõpetamist
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each ... Loe edasi

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each year, participants from over 72 countries develop their skills at EAE, equipping them to perform roles of responsibility within the business and institutional world. Näita vähem
Barcelona , Madrid + 1 Rohkem Vähem