Magister Turunduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Eduniversal tunnustas nelja meie meistrit rahvusvaheliselt parimate seas, nende hulgas turundusvaldkond.

200 parimat - piirkondlikud paremusjärjestused 9 geograafilises piirkonnas
60. kohal Lääne-Euroopa turunduses

Untitled-design-e1568644888192.png

Executive Master turunduses

58949_MBA.jpg

Miks valida meid

 • Rahvusvaheline alglaager Barcelonas, New Yorgis või Roomas

Kas otsite rahvusvahelist kogemust, et saada ärimaailmast täiesti uus ja praktiline perspektiiv? Rome Business School pakub teile võimalust teha just seda: viimistleda oma oskusi ja rikastada oma teadmisi ettevõtluse, innovatsiooni ja muude juhtimismaailma võtmeteemade kohta, osaledes Roomas, Barcelonas ja New Yorgis rahvusvahelistes programmides , kus saate laiendada ka oma professionaalset võrgustikku. Bootcampsidel on lisatasu.

 • Soft Skills arendusprogramm

Kindla ja eduka karjääri alustaladeks on kahtlemata pehmed oskused, oskused, mis leiavad praktilist kasutamist ja edu igas töökeskkonnas ja ärivaldkonnas. Rome Business School võib tänu meie pehmete oskuste programmile hõlbustada teie kasvu karjääris, mis võimaldab teil omandada kompetentsi ja süvendada nende isiklike oskuste arendamise viise, hõlbustades teie isiklikku ja ametialast kasvu.

 • Võrgustikud ja partnerid

Rome Business School on loonud tugeva partnerluse mitmete maailmas tuntud juhtivate ettevõtetega, nagu Enel, Fendi, Bulgari, Eataly, IBM Italy, Land Rover ja paljud teised. Tagamaks, et meie õpilased saavad luua tugeva professionaalse võrgustiku, korraldame pidevalt kohtumisi, visiite, üritusi ja tunde külalistele eliidi ettevõtete ökosüsteemide esindajatega, soodustades juhtivate spetsialistide ja üliõpilaste vahelist suhtlust ning hõlbustades protsessi õppimisest.

 • Karjääriteenused

Meie kvalifitseeritud ja professionaalne karjääriteenuste meeskond pakub oma õpilastele isikupärast karjääritee, mis on spetsiaalselt loodud nende kutsealase profiili kujundamiseks, et koolitada tööturul konkurentsivõimelisi isikuid. Parima alguse või suure tõuke tagamiseks on saadaval töötoad ja karjäärivõrgustike kuumimad teemad, individuaalsed nõustamiskoosolekud, meie eksklusiivne üritus " Rome Business School Talendifookus" ja muud eelised. , oma karjäärist!

struktuur

Kommenteeritud valem Master of Marketing

 • 6 kuud õpetamist
 • Capstone'i projektile on pühendatud 6 kuud
 • 1 nädal pühendatud Bootcampile Barcelonas või Roomas
 • Pehmete oskuste programm
 • Seminarid ja üritused

Osalemisviis - laupäev, kella 10–17.

kasu

 • Rahvusvaheline õppereis: Bootcamp Barcelonas või New Yorgis
 • Pehmete oskuste arendamise programm
 • Uurimismeetodid ettevõtteseminarile
 • Toetus majutamiseks spetsiaalsete pakkujatega
 • Rahvusvaheline üliõpilaspilet - ISIC
 • Karjääriteenused

sisu

 • Juhtimisoskused

Magistriõppe esimene osa turunduses

 • Spetsialisti oskused

Arendab juhtimise ja juhtimise erinevates valdkondades uute vajaduste käsitlemiseks ja parendamiseks vajalikke oskusi. Siit saate teada, kuidas uute turu- ja tarbijakesksete operatsioonisüsteemide juurutamine toimub, analüüsides kõiki turunduse ja müügi teemasid ning konkreetseid aspekte.

 • Uuenduslik ja jätkusuutlik juhtimine

Tutvuge innovatsiooni ja juhtimise parimate tavadega ning kuidas neid tõhusalt turundus- ja müügisektoris rakendada.

 • Nurgakiviprojekt: turundus

Grupiprojekt, mille eesmärk on välja töötada sektori olemasoleva või fiktiivse ettevõtte turundus- ja müügiplaan. Kõiki meeskondi juhendab projekti algfaas.

professorid

Magistriõppe kursused turunduses

Karjääriteenused

Meie abiga saate luua oma karjääristrateegia eneserefleksiooni, uurimise ja tulemuste kaudu. Selle programmi eesmärk on aidata teil leida praktika- või ametikohti vastavalt teie ambitsioonidele ja ootustele. Eelkõige pakub kool registreeritud õpilastele järgmisi teenuseid:

 • Individuaalne erialane nõustamiskoosolek
 • Rome Business School ametlik karjääriportaal
 • Professionaalsed töötoad
 • Veebiseminar ettevõtjatele
 • Rome Business School andekate fookus

paigutus

Magistriõppe lõppedes sai 96% üliõpilastest praktika rahvusvaheliselt tuntud ettevõtetes. Mõned meie professionaalsed partnerid:

127246_romebusinessschool_partners.png

Rahvusvahelised alglaagrid

Täiustage oma ettevõtlusoskusi ja pange need proovile ülima väljakutsega: eksklusiivsed Rome Business School Bootcampsid Barcelonas ja New Yorgis, mis korraldatakse koostöös EAE ärikooli ja Pace ülikooliga. Kaks suurepärast linna innovatsiooni eesliinil ja kõige produktiivsemate alustavate ökosüsteemide hulgas. Täiustatud programm, mis on mõeldud näost näkku realistlike ettevõtlusstsenaariumitega, et lahendada ja pakkuda teile praktilist õppemeetodit ja oskuste arendamist. Kõik suurepäraste ettevõtete juhendajate professionaalsel toel!

Vastuvõtuprotsess

Rome Business School teeb kõvasti tööd pakutavate programmide kõrgeimate kvaliteedistandardite säilitamiseks. Seetõttu peavad kandidaatide sobivuse tagamiseks läbima kõik kandidaadid, kes soovivad kandidaadid läbida ja edukalt läbida järgmiste valikumenetluste:

127243_admission_romebusinessschool.png

Vastuvõtuprotsessi eesmärk on kontrollida kandidaadi sobivust magistriõppesse. Hinnatakse kandidaadi akadeemilist ajalugu, varasemat kogemust magistriõppes käsitletavatel teemadel ja isiklikku motivatsiooni. Kui taotlus on saadetud, hindab seda Rome Business School akadeemiline komitee. Kandidaadi sobivuse tagamiseks on oluline, et see annaks üle kõik nõutavad dokumendid.

Stipendiumid ja maksmine

Sõltuvalt isiklikust profiilist, kogemusest ja tõestatud motivatsioonist võib kandidaat saada osalustasu (kuni 30%) osalise stipendiumi. Võimaliku stipendiumi saamise tingimusi hindab Rome Business School akadeemiline komitee taotlust läbi vaadates.

6500-eurost osalustasu saab maksta järgmistel viisidel:

 • ositi
 • Ainulaadne lahendus (see valik tagab 10% soodustuse kogu summast)

Valige nüüd oma tulevik!

Kui otsite kvaliteetset edasijõudnute koolitust, oskuste arendamise võimalusi, uusi võimalusi oma ametialase võrgustiku laiendamiseks ja eliitprofessionaalidega ühenduse saamiseks, oleme teile täpselt meister. Nüüdsest sõltub kõik teist! Teie meelekindlus ja valmisolek õppida ning katsetada uusi mõtteviise on kõik, mida vajate, et kasutada ühte meie meistrist kõige paremini ja hakata oma karjääris edu saavutamise teed käima.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries w ... Loe edasi

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries worldwide. Näita vähem
Rooma , Itaalia online + 1 Rohkem Vähem