Magister Turunduses

Üldine

Programmi kirjeldus

ISCTE Business School on tuntud pakkudes kõige kõrgelt hinnatud, ettevõtlusele orienteeritud turunduse magistrikraadi Portugalis, millel on selge rahvusvahelise tähelepanu. Meie täistööajaga üheaastane programm on mõeldud vähe või üldse mitte töökogemusega üliõpilastele ja annab neile kõrgelt arenenumaid nii teoreetilisi kui praktilisi oskusi, mis suurendavad nende karjäärivõimalusi.

Konkurentsivõimelises muutuvas ärimaailmas kasvab nõudlus noorte spetsialistide suhtes, kellel on arenenud turundusoskused, teadmised, juhtimispotentsiaal ja võime tulemuslikult edastada esimesest päevast organisatsioonis. IBS-programm kasutab põhjalikke teadmisi peamiste turundusvaldkondade kohta ja edastab selle teadmisi oma õpilastele, andes neile vajalikud vahendid mõju avaldamiseks. Programmil on ka turunduse valdkonnas hästi tuntud külalisesinejad, kes soovivad jagada oma oskusi ja oskusteavet programmi osalejatega.

Meie pühendumus akadeemilisele kvaliteedile tähendab seda, et oleme võtnud endale kohustuse arendada iga õpilase isiklikke oskusi. Selleks et tagada iga üliõpilane oma ainulaadse potentsiaali saavutamiseks, pakume kaasaegset isiklikku arenguprogrammi (PdP) ja uuenduslikke kogemusi, mis võimaldavad neil oma juhtimiskvaliteeti ja loovust avastada.

Kui soovite äri maailmale parimat ettevalmistust ägedale ja väljakutsetele tulevikule, vaadake ISCTE Business Schooli turunduse magistri programmi, mis pakub parimat neile, kes otsivad parimat.


Miks valida MSc. turunduses IBSis?

1. Saate oma turunduskarjääri jooksul omandada oma turunduskarjääri oskused, teadmised ja potentsiaali edu saavutamiseks, mis tulenevad meie ajastatud traditsioonidest teooria ja praktika ühendamiseks ning see uuenduslik programm, mis hõlmab turunduse kõige ärritavaid aspekte.

2. Uuendusliku lähenemise kaudu kombineerib programm turunduse ja strateegilise juhtimise tunnuseid, mis aitavad meie maailmaklassi õppejõudude teadmisi avastada uusi piire, kes annavad teile organisatsiooni nägemuse, eesmärgid ja strateegiad ning oskavad neid rakendada turunduses .

3. Programm pakub teile ainulaadseid võimalusi isiklikuks arenguks - keskseks tunnuseks MSc. turunduses. Samuti pakutakse paralleelset programmi, mis uurib ja arendab käitumuslike, hoiakute ja isiklike oskuste kõiki aspekte, mis muudavad teid paremini valmis nii oma ametialaste kui ka isiklike eesmärkide saavutamiseks.

4. Vanemrister tegutseb teie individuaalse turunduse juhendajana ja annab teile nõuandeid, nõuandeid ja teadmisi, mida on vaja oma karjääri eesmärkide saavutamiseks.

5. Lai rahvusvaheline kokkupuude on ette nähtud mitte ainult meie rahvusvaheliste õppejõudude ja üliõpilaste poolt, vaid ka nädalavahetuse keskpaigas Hispaanias koos meie prestiižsete hariduspartneritega. Nädaläpunädalate kogemus annab teile otsese ja esmaklassilise teadmisi erinevate ärikeskkondade ja reaalsuste kohta.

6. Teil on unikaalsed võimalused võrgustumise, meeskonna loomise ja ideede jagamise alustamiseks alates esimesest kursusest. Programm algab elavate nädalavahetustega, mille eesmärk on kiiresti edendada isiklikke kontakte, luua meeskonna keemia ja edendada programmi teadlikkust. Seda vaimu tugevdatakse aastaringselt koos paljude teiste tegevustega.

7. Programm võimaldab teil turule edukalt integreeruda, kaasates edukaid vilistlasi, kes töötavad nüüd suuremahuliste profiiliga firmade nagu Unilever, Procter

8. Kursuse sisu toetab esmakordselt ISCTE esimesel Euroopa turgude uute rahvusvaheliste suundumuste uurimise ja analüüsimise laboratooriumil - The FutureCast Labu projekti turundus, mida sponsoreerib ühisettevõtteks 20 kõige suurema osa ettevõtte Portugal.

9. Saate unustamatu võimaluse elada ühes Euroopa kõige turvalisemas ja kõige kosmopoliitlikus linnas. See on Euroopa läänerannikul asuv kapital, kus on väga taskukohased elamiskulud, soe kliima, liivarandad ja äärmiselt külalislahke, mitmekultuuriline rahvastik.

Õppemaks 2020/2021

Kogu programmi õppemaks on 6 850 €:
1. juunil 2004. aastal 5250 eurot ja 2. akadeemilisel aastal 1600 eurot (väitekirjaaasta).

Õppemaksu võib esimesel aastal maksta kas ühekordselt või üheksa osamaksetena.

Kandideerimisprotsess 2020/2021

Nõuame taotlejatelt järgmisi oskusi ja kvalifikatsioone meie rahvusvahelistele magistriprogrammidele:

  • Bakalaureusekraad, mille annab välja ülikool või kõrgkool;
  • Inglise keele oskus;
  • Hageja GMATi või GRE eksami tulemused, kuigi mitte kohustuslikud, võivad suurendada nende võimalusi aktsepteerida;
  • Kaks soovituskirja;
  • Motivatsioonikiri;
  • CV;
  • Diplom ja retseptide ärakiri.

Dokumentatsioon

Vastuvõtukeskuse taotlusel tuleb saata (paberkoopiad ja failid skannitud dokumentidega):

Koopia oma ametlikust bakalaureuse kraadist ja kõik muud taotlusvormis mainitud kraadid (vajaduse korral); * kursuste ja märkide akadeemilised ärakirjad (kui on kohaldatav); kaks originaalset fotot. Teie ID-kaardi või passi koopia (ja vajadusel ka fiskaalpiirkonna number) ) GMAT skoor - vabatahtlik *

* Juhtudel, kui diplomit pole saadaval, kuid lõpetamist oodatakse enne 2020. aasta septembrit - palume õpilastel allkirjastada pühendumuse deklaratsioon. Bakalaureuse diplom tuleb esitada hiljemalt septembri keskel.

* GMAT-skoori esitlus võib teie taotlust väärtustada ja võib teatavatel juhtudel olla kohustuslik.

Katsetulemused saadavad otse ETS-i (haridusalase testimise teenistuse) ISCTE ärikoolile.

Kontaktid

Vitor Reis
masters.ibs @ ISCTE -iul.pt
Tel .: (351) 210 464 225

Viimati uuendatud November 2019

Teave kooli kohta

IBS is a pioneer School in the teaching of management and business sciences, and the first where this was an autonomous area as opposed to a subject taught within the field of economics. The links to ... Loe edasi

IBS is a pioneer School in the teaching of management and business sciences, and the first where this was an autonomous area as opposed to a subject taught within the field of economics. The links to the corporate world are a distinctive feature of our School. Since the outset, IBS has relied on the support of invited faculty from the business world whose collaboration has provided valuable input for our curricula. Näita vähem
Lissabon , Orlando + 1 Rohkem Vähem

Akrediteeringud