Magister Turunduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Turundusjuhtidele ja digitaalsetele spetsialistidele mõeldud selle keerukuse ajastu jaoks on ESSEC turundusjuhtimise ja digitaalvaldkonna magistriõppes võimalik omandada turunduse ja digitaalse ning kontserni põhialuste kontseptsioone ja vahendeid.

Luksusetööstuse eduka edu tõttu on luksusbrändi juhtimise kontseptsioon muutunud üha olulisemaks paljude erinevate tööstusharude jaoks. Te saate teada brändi väärtusest ja juhtimisest luksuskaupluses ning sellest, kuidas luksusturg on digitaliseerumise ajaga arenenud.

Eelvaade

Programmi kohta

Meie programm õpetatakse Singapuris täielikult, asetame meie õpilased Aasia-Vaikse ookeani piirkonna südames. Aasia näeb üht maailma suurimat digitaalset vastuvõtmist ning kogu Aasia ja Vaikse ookeani piirkond on muutunud maailma suurimaks digitaalseks jaemüügituruks.

Digitaaltehnoloogiate mõjul on turundajad nüüd silmitsi tarbijaga, kes on paremini informeeritud, väga kannatamatu ja tähelepanelikum. Selliste tarbijate kaasamiseks on vaja õiget teavet õigel ajal, kogu aeg. Väljakutse, kus digitaalne turundus on hästi valmis.

Näeme ka kasvavat keerukust Aasia järgmise põlvkonna tarbijatele. Need tarbijad ei taha lihtsalt maailma parimat toodet, nad tahavad oma maitsele kohandatud tooteid ja pakkuda ainulaadseid kogemusi. Osa sellest kasvavast keerukusest tõi kaasa Aasias luksuse suurenemise.

Ka luksuse mõiste on arenenud. Enam ei ole luksuse määratlus seotud nähtavama tarbimise traditsioonilisema ideega. Nüüd asendab luksus kvaliteeti, autentsust ja ainulaadsust. Luksuslik turundus on alati olnud kogemustest, luksusturunduse alal koolitatud turundaja pakub ainulaadset kogemust kogemuste turustamisel.

Selle uue tooterühma loomiseks ei ole üllatav, et viimastel aastatel on turundaja jaoks kõige ihaldusväärsemad oskused seotud digitaalse ja kogemusliku turundusega. Seda silmas pidades oleme välja töötanud turunduse ja digitaalse magistriõppe.

Koos

digitaalse ja luksusliku turunduse erilise rõhuasetusega püüame oma õpilastele pakkuda oskusi, teadmisi ja kogemusi, et areneda kaasaegse turundajana. Digitaalse ja luksusliku turustamise vahel on suur sünergia, arvestades, et luksusmargid kasutavad üha enam digitaalset meediat kohtusse ja kaasavad tarbijaid.

Õppekava

Kogu meie kursuste käigus omandate kõik turunduse kontseptsioonid ja tehnikad, digitaalsed vahendid ja oskusteabe, juhtimisoskused ja head professionaalsed tavad. Need võimaldavad teil edukalt tegutseda turunduse ja juurdepääsu juhtimise funktsioonides turunduse või digitaalse turunduse valdkonnas erinevates tööstusharudes.

Programmis keskendutakse ka turundusküsimuste sotsiaalsetele ja eetilistele mõõtmetele, et pakkuda teile teadmisi ja oskusi turunduse ja digitaalse turunduspoliitika analüüsimiseks, kajastamiseks, rakendamiseks ja auditeerimiseks, et juhtida ettevõtete juhtimis- ja digitaalset ümberkujundamist.

Ehitada tugev alus juhtimises, turunduses ja digitaalses valdkonnas

110441_mmd_curriculum_table_210119.png

Rahvusvaheline õppereis

Pakume oma õpilastele dünaamilist ja terviklikku õpikogemust, mis ületab klassiruumi. Kõik õpilased läbivad ühe nädala väliseõppereisi, et külastada mõningaid maailma tuntud ettevõtteid, et saada arusaamist oma kaubamärgi pärandist, turustrateegiatest, sihtturgudest ja publikust. Esindades mitmesuguseid tööstusharusid ja sektoreid, nagu luksus jaemüük, auto, tekstiil ja nõustamine, pakuvad osalevad ettevõtted oma õpilastele privilegeeritud juurdepääsu oma turundustegevusele, tootearendusele ja käivitamisele.

Meie õppereisidel osalenud ettevõtted:

 • Capgemini
 • Dormeuil
 • Firmenich
 • Ford Motor Company
 • Gucci
 • L'oreal
 • Remy Cointreau
 • Shanghai Tang

Praktika ja erialatöö

Teil on võimalik rakendada programmi käigus kogutud ja ehitatud teadmisi ja oskusi 4-st kuni 6-kuulise praktikani. Samuti peate täitma oma praktikale tugineva professionaalse väitekirja.

Teaduskond

Meie professorid on tuntud oma akadeemilise kvaliteedi, globaalse meeleolu ja silmapaistvate õpetamismeetodite poolest.

Tegelikult teevad meie ESSEC turunduse osakonna professorid regulaarselt uuringuid teemadel, sealhulgas äristrateegia, tarbijakäitumise ja turundusotsuste toetamisel. Neid on ka avaldatud mõnes kõige kõrgemalt hinnatud akadeemilises ajakirjas, sealhulgas ajakirjas Marketing of Marketing, Journal of Marketing Research; Turundusteadus; Journal of Consumer Research.

Lisaks meie täistööajaga õppejõule võite oodata õppimist meie tööstuse õppejõududest ja praktikutest, kes toovad endaga kaasa hulgaliselt teadmisi, kogemusi ja võrgustikke.

ESSEC Aasia-Vaikse ookeani ülikool

Ülimalt esindav Kagu-Aasia, mis on üks dünaamilisemaid, kiiresti kasvavaid ja majanduslikult paljutõotavaid osi maailmast, on Singapuri Vabariik: koduks õitsev tehnoloogia sektor, käivitusökoloogia, mis võtab vastu jõudu ja kiirust ning mõned maailma kõige arenenumate linnade kohta. Kahtlemata on Singapur kui Aasia, Euroopa ja Põhja-Ameerika vaheline seos viimastel aastakümnetel kogenud hämmastavat arengut ja majanduslikku jõukust.

Teadusuuringute, hariduse ja ettevõtluse edendamisele pühendatud ühe põhjapoolse piirkonna keskmes on ESSEC Aasia-Vaikse ookeani ülikoolilinnak. 6500 ruutmeetri ülikoolilinnak on täiesti uus: pärast avamist 2015. aasta mais arendavad nii õpilased kui ka õpetajad oma karjääri kaasaegse tehnoloogia ääres. Fookus on tõesti tulevikus: uus ülikoolilinnak on ehitatud keskkonda silmas pidades ning talle antakse Singapuri ehitus- ja ehitusametilt Green Mark Platinum auhind.

Kui otsustate õppida sellel väga turvalisel ja elegantsel ülikoolilinnakus, siis oodake rahvusvaheliste firmade tugevat kohalolekut, kes suudavad pakkuda juurdepääsu Aasia paljulubavale tulevikule. Nagu kõik ESSEC ülikoolid, on haridussüsteemide tase maailmatasemel. Te võite kasutada oma kogemusi Aasia-Vaikse ookeani ülikoolilinnas kui väravaks Aasiasse või rikkalikuks kogemuseks oma karjääri edendamiseks mujal maailmas. Sõltumata sellest, milline on teie valik: kui olete osa meie mitmekülgsest üliõpilaskogukonnast, kes on koolitatud stabiilses, kuid elujõulises majanduses, millel on tavaliselt Singapuri kõrge äritegevuse lihtsus, on teil optimaalne valmis tulevaste väljakutsetega toime tulema.

Valige Aasia-Vaikse ookeani ülikool, kui:

 • Te olete huvitatud suurest potentsiaalist, mida Singapur saab väravaks Aasiasse;
 • Teile meeldib olla osa mitmekesisest õpilaste rühmast, kes püüab omandada kraadi maailmatasemel haridussüsteemis;
 • Soovite jääda ida ja lääne vahelisse segusse turvalises ja turvalises keskkonnas koos tipptasemel infrastruktuuriga;
 • Olete valmis kasutama kiiresti kasvavat ja tervitavat majandust, mis on täis ärivõimalusi;
 • Soovite lisada oma oskuste portfellile Aasia äritegevuse viisi.

Karjäär

Valmistage ennast täitma karjääri turunduses

Programmi lõpetajad võivad asuda erinevatel ametikohtadel, alates kõige traditsioonilisematest kuni tavapärasemateni, märk, et turundus on täna mitme funktsiooni keskmes ja levib paljudes tegevusvaldkondades: digitaalne turundus, tootearendus, brändi juhtimine, turundustegevus , kontohaldus, kaubanduse turundus, geograafiline turundus, turunduskommunikatsioon jne.

Karjääriteenuste tugi

Õpilased saavad kasu paljude tööriistade ja ressursside hulgast, mis on välja töötatud koostöös Karjääriteenistuste, partnerettevõtete ja ESSEC vilistlastega, nagu karjäärivalmidus, õpikojad, et valmistada õpilasi täielikult ette professionaalsesse maailma sisenemiseks ning kogemuste jagamine kogenud spetsialistide poolt.

Sisseastujale

Kas mul on sobilik profiil?

 • Kas olete omandanud või viibib praegu magistri- ja 4-aastase bakalaureuse- või kolmeaastase bakalaureusekraadi mis tahes õppevaldkonnas (inseneriteadus, teadus, matemaatika, äri, õigus, humanitaarteadused)
 • Kas olete suure potentsiaaliga kandidaat, kes soovib saada või süvendada oma teadmisi turundusest?
 • Kas olete avatud, rahvusvaheliselt orienteeritud ja juhtimispotentsiaal?

Taotlemise tähtajad

Septembris 2019 algava õppeaasta taotluste esitamise tähtajad on allpool.

110442_deadlines.png

Vastuvõtmise protsess

 • 1. samm: valmistage ette testid
 • 2. SAMM: Alusta oma veebirakendust
 • 3. samm: laadige oma tõendavad dokumendid üles
 • 4. samm: esitage oma taotlus
 • 5. samm: saate oma tulemused
 • 6. samm: kinnitage oma koht

Tasud

Taotlustasud: SGD 115

Õppemaks on 32 900 SGD *, sealhulgas GST.

Haldustasu on 5800 SGD, sealhulgas GST. See summa lahutatakse seejärel õppemaksu eest. Õppemaksu saab maksta 2 osamaksena augustis ja detsembris.

* Pange tähele, et näidatud tasud kehtivad 2019-2020 õppeaastaks ja need võivad muutuda õppeaasta järel.

ESSEC Excellence stipendium

Kirjeldus: Programmi akadeemilise tipptaseme säilitamiseks pakub ESSEC Business School stipendiume kõige silmapaistvamatele kandidaatidele.

Abikõlblikkus: avatud kõigile taotlejatele ja antakse nende rakenduse üldise kvaliteedi alusel, st toimikus ja intervjuus näidatud akadeemilise tipptaseme alusel.

Summa: Kuni 35% õppemaksu kogusummast.

Menetlus: Stipendiumiotsused tehakse taotluse esitamise ajal. Täiendavat taotlust ei ole vaja täita ega taotleda. Valitud üliõpilastele teatatakse, kui neile pakutakse koha programmis.

ESSEC Singapuri stipendium

Kirjeldus: ESSEC eesmärk on värvata parimad Singapuri õpilased, et tugevdada kooli kahekordset kultuuri ja aidata kaasa kohalikule majandusele, tuues piirkonnale teadmisi.

Abikõlblikkus: avatud Singapuri kodanikele ja püsivatele elanikele, kes on programmis lubatud. Stipendium antakse nende rakenduse üldise kvaliteedi alusel, st akadeemilise tipptaseme põhjal, mis on esitatud toimikus ja intervjuu ajal.

Summa: Kuni 30% õppemaksu kogusummast.

Menetlus: Stipendiumiotsused tehakse taotluse esitamise ajal. Täiendavat taotlust ei ole vaja täita ega taotleda. Valitud üliõpilastele teatatakse, kui neile pakutakse koha programmis.

ESSEC mitmekesisuse stipendium

Kirjeldus: Erinevad kultuurilised perspektiivid ja taustad parandavad kõigi meie õpilaste haridust ja kogemusi ning on meie programmide tipptasemel. Seda silmas pidades püüab ESSEC luua oma mitmekesise üliõpilaskonna veelgi mitmekesisemat.

Abikõlblikkus: avatud taotlejatele, kes on ühe riigi kodanikud ühes järgmistest piirkondadest: Aasia ja Vaikse ookeani piirkond (va Singapur), Aafrika, Euroopa, Põhja-Ameerika ja Lõuna-Ameerika.

Summa: Kuni 30% õppemaksu kogusummast.

Menetlus: Stipendiumiotsused tehakse taotluse esitamise ajal. Neid antakse taotlejatele, kes on näidanud nii akadeemilist tipptaset kui ka tugevat rahvusvahelist tausta nii oma taotlusfailis. Valitud üliõpilastele teatatakse, kui neile pakutakse koha programmis.

Pangalaenud

Prantsuse tudengid ESSEC üliõpilasena saate ESSEC pangalaenu välja võtta LCL panga Cergy filiaaliga, mis katab täieliku õppemaksu ja mis makstakse tagasi esimese tööaasta lõpus.

Laenu taotlejad peavad Prantsusmaal elama. Pankade sõnul peab käendaja teenima igakuiste laenumaksete katmiseks piisavalt, kuid ka kas Prantsuse kodanik, lähedane pereliige ja / või mõlemad. Täiendavad tasud ja kulud on üliõpilase kohustus.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Innovative, involved and international; ESSEC Business School, one of the leading institutions in Europe for business education, offers a unique learning experience that trains responsible leaders who ... Loe edasi

Innovative, involved and international; ESSEC Business School, one of the leading institutions in Europe for business education, offers a unique learning experience that trains responsible leaders who are able to reinvent business. Accredited by AACSB, EQUIS, and AMBA, ESSEC maintains a superior level of academic excellence that is recognized worldwide. Näita vähem
Cergy , Pariis , Singapur , Port Louis , Casablanca + 4 Rohkem Vähem