kapten võimul masinad ja tehnika

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Power Masinad ja ehitus

&nbsp

Marine Mootor ehitus on sünteetiliselt distsipliin arenenud teaduse ja tehnoloogia, tsentraliseeritud kohta termilised, mehaanilised, elektri-ja automaatika insener koolitada suurepärased üliõpilased, kes tegelevad projekteerimise, hooldamise, haldamise ja uurimise laeva elektrijaamad.

&nbsp

Seal on rohkem kui 50 teadusprojektide (sh 30 neist olid valmis, 20 neist olid auhindu valitsus ja 20 neist on läbi nüüd) ja kogu raha neist on 76,25 miljonit RMB. Kümnendas viie aasta kavas arendada, see distsipliin on stress ehituse erialal meie ülikoolis tegelevad teadusuuringute kohta sisepõlemismootor, gaasiturbiinmootorite ja kombineeritud elektrijaamad. Magistrantidele laevamootoritest osaleda need uuringud. On veel viis olulist laboreid: mere sisepõlemismootor lab, mere elektrijaama vibratsioon ja müra kontrolli lab, kombineeritud elektrijaam lab, auru elektrijaama lab ja erilist elektrijaama lab. Selle distsipliini, on olemas teatud rakendustarkvara ka. Need võimalused on teadus keldritesse koolituse meistrid.

&nbsp

Erinõuded on järgmised: kapten peamine põhiõiguste teooria ja süsteemse erialaseid teadmisi selle distsipliini; mõista praegune seisukord, arendades suundades ja arenenud trendid selle distsipliini Hiinas ja välismaal; kapten ühes võõrkeeles; on mõned võime katsetamiseks, mõõtmiseks, andmete analüüsimiseks ja arvutiprogrammide samuti programmeerimine.


Koolituse Master õpilased on sügavam nii põhi-teooriad ja valitud kursuste kui bakalaureuseõppe üliõpilastele. Magistritöö Master õpilased on raskem, rohkem ainet ja kõrgemad nõuded. Võime lõpetas Master üliõpilastele seisukohti uuringute, projekteerimise, tootmise, õpetuse ja juhtimise Seda valdkonda on tugevam kui lõpetas bakalaureuse üliõpilastele.

&nbsp

&nbsp

Uurimisvaldkonnad

  • Power Masinad Struktuur & Design
  • Power Masinad tööprotsessi ja eelarve täitmisele heakskiidu
  • Power Masinad automaatjuhtimine & Test Technology
  • Power Masinad vibratsioon ja müra Control
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Harbin Engineering University is defining her distinctive position in the nation's development strategy by specializing in shipping industry, ocean exploration and nuclear application. By also leading ... Loe edasi

Harbin Engineering University is defining her distinctive position in the nation's development strategy by specializing in shipping industry, ocean exploration and nuclear application. By also leading a series of reforms in teaching, scientific research and informa-tion management systems, Harbin Engineering University is expanding her role as China's premier comprehensive international university now and into the 21st century. Näita vähem