Magister Valgustuse Kujundus Ja Juhtimine

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Professionaalne osalise tööajaga programm on disainipõhine valgustusdisaini magistrikraad, mida pakub Wismari rakenduskõrgkool: tehnoloogia, äri ja disain (Saksamaa).

Meie professionaalse magistrikursuse (õpetatud inglise keeles) eesmärk on koolitada põhjalikult valgustuskujundajaid kogu maailmast. Selle kraadi kaudu omandatud kõrgelt hinnatud kvalifikatsioon ja oskused pakuvad lõpetajatele võimalust töötada paljudes seotud valdkondades. Õpilasi julgustatakse uurima valgustuse kunstilisi, füüsilisi ja psühholoogilisi aspekte, kasutades loomingulisi ja autonoomseid meetodeid. Seda tuleb teha, pidades silmas nii inimeste heaolu kui ka säästva arhitektuuri standardeid.

Valgustite disaini ja disainihalduse kombinatsioon annab õpilastele loomingulisi ja tehnilisi teadmisi valgustuse kujundamise projektide juhtimiseks ning kontorite professionaalseks haldamiseks vajalikke majanduslikke ja turunduslikke aspekte. Õpilased saavad aru turuanalüüsi vahenditest ja strateegilise juhtimise lähenemisviisist. Kujundusjuhtimine hõlmab ka disaini visiooni kui osa kliendi väärtusahelast.

Rahvusvaheline magistriprogramm ühendab omal ajal õppimise seminarinädalatega, mida korraldatakse kord semestris Wismaris, Berliinis ja Bangkokis. Seminarinädalad on mõeldud loengute, ettekannete, töötubade ja valgustite tootjate ning valgusinstallatsioonide ekskursioonide ümber. Õppevahend on inglise keel, mis tagab, et programm on avatud kõigile huvilistele kogu maailmast.

Õppeprogramm põhineb enam kui 15-aastasel kogemusel valgustusdisaini õpetamisel siin Wismaris ning on saanud Saksamaa asutuse akrediteerimise tõendi.

Pärast edukat lõpetamist saavad tudengid rahvusvahelise kraadi „Master of Arts (MA)“.

Lichtcampus 2019

Lichtcampus 2019 Wismaris külastas 212 osalejat 19 riigist üle kogu maailma. Wismari Rakenduskõrgkooli arhitektuurivalgustuse disaini magistrikursuste korraldajatena kohtusid keskaegse linna valgustamiseks teadlased, spetsialistid ja tööstuse esindajad.

Valgustuse kapteni akrediteerimine

Hindamis- ja akrediteerimise keskagentuur (ZEvA) akrediteeris osalise tööajaga programmi „Kaptenvalgustuse projekteerimine - arhitektuurse valgustuse ja disaini juhtimine“ 2014. aasta detsembris edukalt. Väliste ekspertide komisjon kontrollis alates 2012. aastast toimuvat magistriprogrammi. Komitee koosnes teiste ülikoolide esindajad (kaks valgustuse kujundamise professorit) ja täiendavad valgustusdisaini eksperdid. Kohapealse kontrolli käigus küsitleti õppekava ja õpetamismeetodeid kursuse juhi prof dr Römhildi, mõne rahvusvahelise õppejõu meeskonna liikmete ja paljude programmi praeguste tudengitega. Lisaks kontrolliti ja arutati läbi õppekorraldus ja kõik õppematerjalid. Programm pakub ainulaadset kombinatsiooni valgustuse kujundamise ja juhtimise moodulitest. Magistriõpe võimaldab kõigil lõpetajatel teha doktorikraadi.

Lisaks on riikliku kaugõppekeskuse (ZFU) poolt heaks kiidetud magistriõppe valgustusdisaini- arhitektuurivalgustuse ja disainihalduse erialaõpe (168 816 kinnitusnumber).

Õppimine ja võrgustike loomine

Segaõppe lähenemisviis annab ainulaadse võimaluse mitte ainult omandada kõige kõrgemaid teadmisi ja oskusi, vaid aitab ka luua tugeva võrgustiku juba magistriprogrammi algusest peale. Seminarinädalad, töötoad, ekskursioonid ja grupiprojektid on mõeldud selleks, et saaksite suhelda ja töötada tihedas koostöös teiste õpilaste, õppejõudude ja spetsialistidega. Selle magistriprogrammi ainulaadne eripära on julgustada üliõpilaste vahelise sotsiaalse ja professionaalse võrgustiku loomist ning samal ajal seda teha ka valgustööstuse õppejõudude, professorite ja spetsialistidega.

Oleme uhked selle üle, et meie õpilased on pärit erinevatest maailma piirkondadest ja neil on mitmekesine hariduslik taust sellistes valdkondades nagu arhitektuur, sisekujundus, teater, mood, elektrotehnika ja psühholoogia. Selline mitmekesine õpilasplatvorm pakub tervislikku keskkonda teadmiste, oskuste ja töökogemuste vahetamiseks ning samal ajal annab suurepärase võimaluse õppida tundma uusi kultuure, traditsioone, toite ja keeli.

Aastate jooksul on klassikaaslastest kõige sagedamini kommenteerinud, kui palju on neile meeldinud koos töötamine ning sõprussidemete ja elukestvate sidemete moodustamine. Nad väljendavad sageli, kuidas nende interaktsioon õppeprogrammi üle aitas neil pehmeid oskusi arendada. Sellised võrgustikud ja sõprussuhted pakuvad nii käegakatsutavat kui ka mittemateriaalset kasu. Õpilased õpivad töötama rühmadesse ja meeskondadesse, tegema koostööd omavahel ja spetsialistidega, kuid saavad ka väärtuslikke kogemusi ja kontakte edaspidiseks.

Viimati uuendatud okt 2020

Teave kooli kohta

WINGS – Wismar International Graduation Services – a subsidiary company of Wismar University (Germany) - offers part-time programs and certified further education for professionals. The study programs ... Loe edasi

WINGS – Wismar International Graduation Services – a subsidiary company of Wismar University (Germany) - offers part-time programs and certified further education for professionals. The study programs are offered in the fields of economy, technology, and design through which you can gain a higher public education degree such as a Bachelor’s, Diploma, or Masters. WINGS was built upon this and was set up in 2004. The primary tasks are to develop, organize, and market part-time and further educational programs under the academic expertise of Wismar University. Näita vähem
Wismar , Bangkok , Berliin , Kopenhaagen , Barcelona + 4 Rohkem Vähem