Magister Visual Effects for Cinema

Üldine

Programmi kirjeldus

esitlus

Visuaalefektide sektor avab suure hulga professionaalseid profiile, mis on pühendatud digitaalselt loodud piltide kujundamisele, genereerimisele ja tootmisele, mis luuakse ja / või integreeritakse igat tüüpi audiovisuaalsetesse lavastustesse.

ESCACi kino visuaalefektide meister pakub õpilastele põhjalikku, loovat ja tehnilist koolitust, pakkudes visuaalefektide tööstusesse sisenemiseks tugevat alust, nii praktilist kui ka formaalset. Kasutame filmikooli keskkonda ära, et neid teadmisi reaalses tootmissüsteemis praktikasse rakendades, pidevalt suheldes sektori ülejäänud osakondadega.

Visuaalefektide magister pakub põhjalikku, loovat ja tehnilist koolitust. See loob aluse nii praktiliseks kui ka formaalseks, et sisestada ennast digitaalsete lavastuste visuaalefektide maailma. Saate need teadmised praktikas rakendada reaalses tootmissüsteemis, mis on pidevas suhtluses kooli ülejäänud filmisektori osakondadega.

See kursus tegeleb filmitootmise teoreetilis-tehniliste aspektidega, võimaldades üliõpilasel mängufilmi tootmisesuunas edukalt liikuda, alates skripti kontseptsioonist kuni standardkoopiani.

Kes see on?

Audiovisuaalsektori spetsialistid, kes soovivad põhjalikku ja intensiivset sukeldamist visuaalefektide maailma, filmi- ja tootmiskeskkonda. Sealhulgas järeltootmise spetsialistid, kes soovivad värskendada ja / või hüpata filmindusse.

Arvuti-, multimeedia-, videomänguinsenerid ... kes soovivad oma CV-d täiendada kino visuaalefektide täieliku koolitusega.

Ülikooli lõpetanud audiovisuaalse kommunikatsiooni, disaini, kaunite kunstide või muu audiovisuaalse valdkonnaga seotud ülikoolid.

pädevusi

Magister on üles ehitatud järgmiselt:

Magistriõpe lõppedes saab üliõpilane:

  • Teil on tehnilised alused, et töötada üldjuhina 3D- ja 2D-digitaalefektide maailmas, ning ka lähtepunktid spetsialiseerumiseks mis tahes selle keskkonnas.
  • Omades loomingulisi oskusi ja kriitilisi silmi, mis on vajalikud silma paista tööstuses, kus tehnika ja loovus ühinevad.
  • Töötage meeskonnana ja reaalses filmitootmise keskkonnas, teades tööstusharu torustikku ja töötades välja projekti, mis teeniks neid pärast kursuse lõppu portfellina või professionaalse demokeermena.

metoodika

Magister on üles ehitatud järgmiselt:

Kursus jaguneb kaheks põhiosaks: esimeses etapis tehniliste aluste omandamine, kus iga õppeaine jaoks on palju individuaalseid praktikaid, ja teises pooles keskenduti üliõpilast teenindava professionaalse viimistlusprojekti väljatöötamisele kaaskiri kutsemaailmale.

Õppekava

Õppekava jaguneb viide põhiplokki:

Koostis

Anda õpilastele vajalikud teadmised kõigi elementide - nii filmitud kui ka digitaalselt loodud - integreerimiseks ühes tükis.

Modelleerimine

Andke õpilastele vajalikud teadmised, et nad saaksid skulptuurida tegelasi, seadeid, objekte ja muid elemente, mis on vajalikud digitaalse keskkonna loomiseks.

FX

Pakkuge õpilastele põhimõisteid, et nad saaksid 3D-keskkonnas aru ja rakendaksid vedelike ja osakeste tootmismehhanisme.

Täiendused

Pakkuge õpilastele täiendavat sissejuhatust teistesse osakondadesse, mis võivad mõjutada nende ametialast arengut.

projekt

Pange õpilasi viima professionaalse viimistlusega VFX-ga läbi audiovisuaalse toote, mis on valmistatud vastavalt tööstuse tööprotsessidele, sealhulgas filmima koostöös keskuse teiste osakondadega.

Lab PRO

Magister on üles ehitatud järgmiselt:

ESCACi visuaalefektide ja animatsiooni laboratoorium on loodud selleks, et pakkuda magistrantidele ja kraadiõppuritele võimalust spetsialiseeruda ettevõttesisese praktikaprogrammi raames kutseprojektides osalemise kaudu. Laboratoorium on mittetulundusühing, mis palkab igal aastal 10 eksaminandi, et töötada välja sektoripõhiste eakate juhendamisel kutseprojekte. Koordineerimise eest vastutab kooli lõpetanud ja El Orfanato kolme Goya auhinna võitnud Lluís Castells, salaagent Eva ja Anacleto.

Sel viisil soovime pakkuda õpilastele esimest töökogemust saatel ja erilist tähelepanu nende arendamisel, juhendades neid uuringu koostamise metoodikas. Samuti edendatakse rühma osalemist labori sisemises töökorralduses, võttes iga projekti töörühmades positsioone.

Laboratooriumi programm on avatud ja juba esimesel aastal on see eeldanud kahe mängufilmi visuaalefektide loomist: Bajocero, autor Lluís Quílez ja Malasaña, autor Albert Pintó (tootmisjärgses etapis); Alfred García ja Põhjariigi videoklipid (vastavalt režissöörid Geoffrey Cooper ja Nür Casadevall), Escaci koht (Carlos Alonso) või erinevad koostööprojektid teiste kooliosakondadega. Kõiki projekte, milles lab on koostööd teinud, olgu nad sisemised või välised, viivad läbi kooli endised vilistlased.

Lab võimaldab õpilasel uurida valitud eriala projekti juhendamise ja erialaste praktikate kaudu. Mis võimaldab teil parandada oma juurdepääsu rullile tööstusele.

Miks saada osaks ESCAC kogukonnast?

Teist saab osa ESCAC-i kogukonnast, mis võimaldab teil oma talenti arendada keskkonnas, kus edendatakse loomingulisi ruume ja suhtlemist erinevate tutvustuste lõpetanute vahel. Kas teadsite, et Javier Ruiz Caldera jätkab oma filmide laskmist koos ESCAC-i kolleegidega? Sama mis Juan Antonio Bayona, Mar Coll, Kike Maíllo, Patricia Font ... kuna ESCAC ei lõpe, kui õpingud lõpetate, jätkub ühendus kutsealal.

See on ajaloo parim aeg, et pühendada end audiovisuaalsele: nii paljude kasutajate teenistuses pole kunagi olnud nii erinevaid ekraane. Need ekraanid vajavad sisu, et pakkuda tooteid globaalsele publikule, ja seetõttu investeerivad suured tehnoloogiaettevõtted audiovisuaalsesse loomisse.

ESCAC talent. Meie koolis on koolitatud riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud karjäärilõpetajaid. Filmirežissöörid, produtsendid, filmikunstnikud, monteerijad, VFX-i juhendajad ... Vaadake filmide ja seriaalide krediiti, leiate neis palju ESCAC-i andeid.

Meie pedagoogiline süsteem põhineb õppimisel tehes. Soovime, et te õpiksite tehes ja teete seda koos sektori parimate spetsialistidega.

ESCAC-is koolitame jutuvestjaid. Õpetame teid rääkima oma lugu olenemata valitud erialast.

Lõpetajate ja kooli produtsendi (ESCAC Films) loomingut on tunnustatud enam kui 500 riikliku ja rahvusvahelise auhinnaga:

  • Aastast aastasse kuuluvad meie lõpetajad Goya ja Gaudí auhindade nominentide hulka, saades 20 Goya auhinda ja üle 30 Gaudí auhinna.
  • Lisaks on nad võitnud olulisi auhindu rahvusvahelistel festivalidel: Sundance'i festivali välja antav parima rahvusvahelise lühifilmi auhind (2006) või Cinefoundationi kolmas auhind - Cannes'i festivali auhind (2015).

ESCAC-is teeme koostööd suurte ettevõtete ja asutustega, kes osalevad meie õpilaste koolitusel. Movistar, Generalitat de Catalunya kultuuriosakond, SGAE sihtasutus, Cinesa, Zeta kino, filmitehas, Filmax, Deaplaneta, Mediaset jne.

Rahvusvaheline ülikoolilinnak: Nende 25 aasta jooksul on meie ülikoolilinnaku läbinud enam kui 5500 õpilast 23 erinevast rahvusest, aidates kaasa kultuuri ja kogukonna rikastamisele.

Meie kooli tunnustab CILECT (organisatsioon, mis koondab parimaid filmikoole kogu maailmas), ja meie oleme ainus riik, kes omab ametlikku tunnustust.

ESCAC koolitab oma õpilasi läbivate kompetentside alusel, pakkudes teadmisi ja vahendeid edasise kutsetegevuse arendamiseks mis tahes sisu loomise valdkonnas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de J ... Loe edasi

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de Jurassic World II), Oscar Faura (DP de Imitation Game), Bernat Vilaplana ( Montador de Hellboy II), Oriol Tarrago (Diseñador de sonido de Jurassic World 2), Kike Maillo (Diretor de EVA), Marc Coll (Directora de 3 días con la Familia) y más de 40 premios Goya, Gaudi, Bafta y Ariel entre otros. Näita vähem