Magister arhitektuuri säilitamine ja taastamine / Master of Arts säilitamise ja taastamise

Üldine

Programmi kirjeldus

Magister arhitektuuri säilitamine ja taastamine / Master of Arts säilitamise ja taastamise

Arhitektuuriteaduskond - CEPT University


Kaitsmise ja taastamise programm on kaheaastane erialane haridus teooria ja praktika hoonete säilitamise ja säilitamise juhitud linnade taaselustamist. Programm asub Ahmedabadi maailmapärandi linna kontekstis ja tegeleb ajaloolise ehitatud keskkonnaga, linna ajalooga ja teooriatega, kontekstuaalse disaini lähenemisviisidega ja kogukonna kaasamisega, et uurida looduskaitse tavade ja linnade taaselustamise vahelist seost. Seda tehakse keskendudes praktikale vajalike oskuste arendamisele ning aktiivsele osalemisele riiklike ja ülemaailmsete, era- ja avalike projektidega, mis kaitsevad ajaloolisi keskkondi. Selle programmi lõppedes on võimalik:/>

 • Töötada välja kriitiline arusaam uutest ja arenevatest kaitsemeetmetest.
 • Õppige kogenud praktikute ja ekspertide praktilisi oskusi. Ülikoolil on täisfunktsionaalne nüüdisaegne laboratoorium, mis aitaks kaasa ajalooliste paikade registreerimise, dokumenteerimise ja analüüsimisega seotud teadmiste ja oskuste arendamisele.
 • Mõõdukalt hinnata ja muuta ajaloolisi ehitatud keskkondi, rakendades teaduslikke hindamisvahendeid, osalusprotsesse, disaini ja poliitilist mõtlemist.

Abikõlblikkus


Miinimumkvalifikatsioonid/>

Igaüks, kellel on kraad või samaväärne kvalifikatsioon, mis on seotud projekteerimisega sisseehitatud keskkonnas või säilitamistegevusega, näiteks; arhitektuur (B.Arch), linnaplaneering, planeerimine (B.Plan), disain (BID - viis aastat), arheoloogia (MA), ehituslik insener (BE / B.Tech), tsiviilehitus (BE / B.Tech). , Ehitustehnoloogia bakalaureuseõppes (BCT), millel on 55% -line koondtabel üldkategooria kandidaatidele ja 50% täiskoormust reserveeritud kategooria kandidaatidele. Teretulnud on üksikisikute portfellid, mis on mõnel muul määral, kuid olulised kogemused asjaomaste tavade osas.

Istekohad

Sanktsioonitud tarbimine: 12

Vastuvõtmise protseduur


Taotlejad peavad esitama dokumente ja portfelli./>


Esitatavad dokumendid on:/>

 • Kraadiõpe (esialgne, juhul kui lõplik pole saadud)
 • Märgistuste / kogu märgistuse ärakiri
 • Töökogemused (töökogemuse korral)
 • Kaks soovitust

Taotlejad peavad esitama oma tööülesannete või üliõpilaste ülesannete portfelli. Portfell peaks olema A4 suurusega - maastik, vähemalt 6 lehekülge ja maksimaalselt 12 lehekülge. Palun lisage portfelli koostatud joonised, projektid, kirjeldused, arvutused, kujundused või esseed. Vastuvõtt on kahes etapis.


I etapp/>

Staadium I hakkab sõeluma. Programmi jaoks koostatakse ekspertide komitee, et hinnata oma dokumente ja portfelli, et näidata programmi taotlejatele. Selle sõelumisprotsessi ajal antakse teie markidele umbes 15% kaalust, soovitustele 15% ja teie portfelli 70% -ni. Soovitame anda portfelli ettevalmistamiseks piisavalt aega ja energiat.


Märge:/>

 • Taotleja, kes saab palgaastme GPA / CGPA, peab saatma dokumendi, mis näitab GPA / CGPA seost protsendimääraga vastavalt nende ülikoolile / instituudile koos kõigi registreerimislehtedega.
 • Lõpp semestris õppiv taotleja peab esitama kõik kaubamärgilehed enne eelseisvat semestrit.
Kriteeriumid


II etapp/>

Esimesel etapil valitud kandidaadid kutsutakse personaalse vestluse läbiviimiseks vastuvõtu lõplikuks otsuseks. Ekspertintervjuu paneel küsib konkreetseid küsimusi, et hinnata oma arusaama oma portfellis esitatud tööst. Lõplik tulemusnimekiri koostatakse etapis II saadud tulemuste alusel. I etapis saadud märke ei edastata II etapis.

Kriteeriumid


Kraad/>

B.Archi kandidaadid. antakse magistri arhitektuuri säilitamise ja regenereerimise, samal ajal kui kandidaate mis tahes muu kvalifikatsiooniga kraadi antakse magistriõppe säilitamine ja taastamine.

Tasud


Akadeemilise aasta 2018-19 tasu ajakohastatakse varsti./>


Üliõpilane finantsabi/>

Palun teavitage, et võite kasutada stipendiumi eelmakseid ( vahendid cum merit ), täites stipendiumi vormi. Stipendiumid, mis ulatuvad 25% -st kuni 75% -ni aastasest õppemaksust, saavad valitud tudengid abikõlblike taotluste hulgast.


Stipendiumi esitamise viimane kuupäev on 20. aprill 2018/>


Stipendiumi saamise õigus:/>

 • Õpilased, kelle sissetulek on väiksem kui RÜ. Selle stipendiumi taotlemiseks on õigus saada 10 lacsi aastas.
 • Stipendiumi saajad saavad stipendiumi jätkuvalt kogu programmi kehtivusajaks, säilitades igal semestril vähemalt 2,7 SGPA (samaväärne B-) ja lõpetades esimeses katses kõik kursused.


Olulised juhised:/>

 • Ülikoolil on õigus taotlusele tagasi lükata, kui taotleja ei esita nõutavaid tõendavaid dokumente.
 • Stipendiumi määramine kuulutatakse välja koos teie vastuvõtu pakkumise kirjaga, kuid summa makstakse välja ühe kuu jooksul semestri algusest / loengudest.


Selle kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust Siseministeeriumi juures allpool nimetatud kontaktandmetega./>

Sisseastujale Office

Telefon: 1800-270-4030

E-post: admissions@cept.ac.inRakenda siin

Viimati uuendatud apr 2018

Teave kooli kohta

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understan ... Loe edasi

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understanding of human settlements. CEPT University also undertakes advisory projects to further the goal of making habitats more livable. Näita vähem