Magister avalike suhete halduses

Üldine

Programmi kirjeldus

 • Kas teil on organisatsiooni võimed ja andekas administreerimiseks?
 • Kas teil on elav, uudishimulik meel?
 • Kas te võite töötada raske surve all?
 • Kas teil on moraalne julgust ja kohusetundlikkust?
 • Kas tunnete kirg kommunikatsiooni ja armastuse pärast, et luua kontakte ja luua ühendusi kogukondadega?

See programm on just teie jaoks!

Programmi liikmetele õpetatakse organisatsiooni kommunikatsiooni planeerimist, tõestamist ja juhtimist, suhtlemist massimeedia ja teiste huvitatud üldsusega. Programmi eesmärk on anda õpilastele oskused, mis on vajalikud uue põlvkonna PR-spetsialisti omandamiseks, mis suudaks kujundada institutsiooni mainet ja strateegia elemente. See programm toob ettevõtjatele stiimuleid, mis võimaldavad õpilastel luua oma äri.

Kursus hõlmab õpilaste teooriat, praktikat ja osalust. Rühmaülesanded, mis on seotud reaalsetes olukordades ja rollide täitmisega, on selle kursuse erakordne tunnusjoon. Olulise osa õppekavast on kauged uuringud - virtuaalsed uuringud on väga mõistlikud. Eksamid moodustavad ainult osa lõplikust hindamisest. Teie teosed, osalemine seminaridel ja õpikodades, grupitööd, esitlused moodustavad lõpliku hindamise olulise osa.

Omandatud pädevused

 1. Ettevõtte sise- ja välistegevuste planeerimine, tõendamine ja haldamine.
 2. Rakenda pildistamise ja kommunikatsiooni põhimõtted.
 3. Avaliku teabe koostamine ja haldamine.
 4. Esindage institutsioon avalikkuse teavitamise valdkonnas.
 5. Harjutusoskused juhtimise, turunduse, sise-ja korporatiivse kommunikatsiooni era- ja avalikus sektoris.
 6. Arendada positiivset suhtumist keskkonna nähtusesse.

Rahvusvahelised liikuvusvõimalused

Õpilased võivad osaleda ERASMUSe mobiilsusprogrammis, mis annab võimaluse õppida ülikoolis välismaal ühe või kahe semestri jooksul ja praktiseerib teises riigis.

Karjääri väljavaated

Kursuse lõpus peate olema võimeline:

 • PR-strateegiate tõhus haldamine erinevates olukordades.
 • Mõista PR-i konteksti ja funktsioone erinevates eri olukordades.
 • Loo ja esitage avaldusi diferentseeritud üldsusele, kasutades uusimaid meetodeid ja kõige värskemaid mediasid.
 • Analüüsige tegelikke ja olulisi küsimusi, mida PR-spetsialistid näevad igapäevases töös.
 • Viia läbi sõltumatud uuringud, mis aitavad kaasa selle kutseala andmebaasi.

Sisenemise nõuded

Selle programmi raames võivad taotleda ülikoolide bakalaureuseõppe üliõpilased mis tahes õppevaldkonnas.

Inglise keele oskus - tase ei ole madalam kui B2 (järgides Euroopa Nõukogu heakskiidetud keeleõppe raamdokumenti). Inglise keele taseme test on korraldatud neile, kellel ei ole IELTS-i ega TOEFL-i sertifikaate.

Taotluse kord ja vajalikud dokumendid

Järgige 4 sammu:

 1. Täitke taotlusvorm aadressil apply.mruni.eu
 2. Laadige nõutud dokumendid üles
 3. Kinnitage oma registreerimine, tasudes taotluse tasu
 4. Esitage oma taotlus

Vajalikud dokumendid:

 1. Haridust tõendavad dokumendid
  1. Bakalaureusekraadiga üliõpilastele: keskhariduse diplomi või kõrgharidust tõendava diplomi tõestatud koopiad koos akadeemiliste dokumentide ärakirjaga. Dokumendid tuleb ametlikult tõlkida leedu või inglise keelde.
  2. Märkus: taotleja elukohariigi järgi võidakse nõuda lisakoolitusdokumente (nt riigieksami või pre-ülikoolihariduse tulemusi).
  3. Magistriõppe üliõpilastele: ülikooli transkripti ja diplomi tõestatud koopiad (kandidaadil peab olema ülikooli bakalaureusekraad või samaväärne esimene ülikoolikraad vähemalt 3-aastase õppeperioodiga). Dokumendid tuleb ametlikult tõlkida leedu või inglise keelde.
 2. Dokument, mis tõendab inglise keele oskuse tulemusi.
  1. Bakalaureusekraadiga üliõpilastele: vähemalt B1; tasemel B1 samaväärsed inglise keele taseme tunnistused: TOEFL Paper 477-510, TOEFL IBT 53-64, IELTS 4.5-5.0, PTE tase
  2. Magistriõppe üliõpilastele: vähemalt B2 tase, B2 tasemega samaväärsed ingliskeelse kvalifikatsiooni tunnistused: TOEFL-i paber 513-547, TOEFL IBT 65-78, IELTS 5.5-6.0.
  3. Märkus: kui teil pole IELTSi või TOEFLi, on olemas võimalus võtta ülikoolis korraldatavat online-inglise keele taseme testi. Taotluse täitmisel peaksite seda võimalust valima. Selle katse eest lisatasu puudub.
 3. Passi koopia
 4. Passi tüüpi foto
 5. Vanemate / sponsorite sponsorluse notariaalset kirja ja panga kirja nende finantsvõimekuse kohta (viimase kolme kuu sissetulekute näitamine).
Viimati uuendatud dets 2018

Teave kooli kohta

Located just outside the city center, Mykolas Romeris University (MRU) is one of the most international universities in Lithuania, currently having about 8,000 students from 48 countries. The universi ... Loe edasi

Located just outside the city center, Mykolas Romeris University (MRU) is one of the most international universities in Lithuania, currently having about 8,000 students from 48 countries. The university offers programs fully taught in English for international students at all levels - from Bachelor’s to PhDs in the field of Social Sciences. Näita vähem