Ülevaade

Avaliku poliitika magister annab multidistsiplinaarse ülevaate valitsuse rollist majandustegevuses ja avaliku poliitika otsuste tegemisel. Kursus keskendub sellele, kuidas valitsus suhtleb majanduses ja ühiskonnas. Teemad on: majanduskasv, stabiilsus, maksustamine, infrastruktuuri pakkumine, reguleerimine, tervishoid, kaitse, haridus ja sotsiaalkindlustus. See ühendab teooria ja praktika, et suurendada teadmisi ja praktilisi oskusi, mis võimaldavad teil aktiivselt ja strateegiliselt reageerida avalikule, majanduslikule ja sotsiaalsele vajadustele. Võite valida majanduse või avaliku halduse ja juhtimise erialade või mõlema.

Kursusest

Õppurite juhitud seminaride abil täiendatakse muidugi juhtivate praktikute külaliskursustega ja juhtumiuuringuid, mis pakuvad üliõpilastele mitmeid võimalusi rakendada seda, mida nad on õppinud avalike, sotsiaalsete ja majanduslike probleemide tõhusaks lahendamiseks.

Õpilased võivad valida majanduse või avaliku halduse ja juhtimise spetsialiseerumise või mõlemad.

Majandusteaduse erialal uurivad üliõpilased turgude ja valitsuse rolli majanduses ja majandusliku hindamise meetodeid. See on rakenduslik ökonoomika programm, mis keskendub paljudele valdkondadele, sealhulgas rahandus, maksustamine, tervishoid, eluase, haridus, transport, kommunaalteenused, kaubandus, areng ja keskkond. Ülemaailmsest vaatenurgast lähtudes ühendab see spetsialiseerumine teooria ja praktika, et arendada spetsialistide pädevust, kes töötavad üha keerulisemates riiklikes, ettevõtte või mittetulunduslikes organisatsioonides kas Austraalias või rahvusvaheliselt.

Avaliku halduse ja juhtimise spetsialiseerumine valmistab õpilasi ette valitsusorganisatsioonide ja mittetulundusühingute tulevasteks juhtideks. Samuti on see mõeldud õpilastele, kes soovivad jätkata juhtimisalast karjääri valitsuses töötavate eraettevõtetega. See varustab õpilasi tugevate akadeemiliste sihtasutuste oma tööga ning analüütiliste ja probleemide lahendamise oskustega, et täita uusi väljakutseid avaliku poliitika kujundamisel ja juhtimises meie kiiresti muutuvas maailmas. See koosneb kahest Pathways : ainult kursuste jaoks; ja kursuste ja väitekirja.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 13 kursust The University of Western Australiais »

Viimati uuendatud November 27, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date