Magister avaliku poliitika

Üldine

Programmi kirjeldus

Koondumised

Meie kaheaastase täiskoormusega programmi abil saate spetsialiseeruda paljudes valdkondades. Spetsialiseerumine võib kujuneda kontsentratsiooniks kursuste, nurgakivi projektis, oma internatuuris või nende mis tahes kombinatsioonis. Kontsentratsioonid on saadaval järgmistes valdkondades:

 • Keskkond ja ressurss
 • Tervis
 • Haridus
 • Urban
 • Ebavõrdsus ja vaesus
 • Rass ja sisseränne

Rakenduse kontrollnimekiri

Praegu võime taotlusi vastu võtta nii riigisisestel kui rahvusvahelistel taotlejatel. Programm on avatud neile, kes on edukalt läbinud:

 • Bakalaureuseõppe kursused mikroökonoomika, statistika ja sissejuhatuse poliitika ja valitsuse või samaväärsete kursuste (õpilased võivad siiski lubada muidugi puudusi)
 • Bakalaureusekraad (või kinnitatud samaväärne akrediteeritud asutus) vähemalt 3,0 GPA

Taotlemiseks peate täitma veebipõhise avalduse UCRi Graduate Division'i veebisaidi kaudu. Teil tuleb esitada järgmised andmed:

 • Kolm soovituskirja (kaks peavad olema akadeemilised viited)
 • Eesmärkide avaldus
 • Isikliku ajaloo väljavõte
 • GRE skoor (minimaalne skoor 300)
 • TOEFL või IELTS skoorid - ainult rahvusvahelistele üliõpilastele
 • Ametlikud ärakirjad

Praegune klassi statistika

106102_mpp_cohort4_stats.png

SPP ülevaade Video

Iseloomustused

thumb_melgar.png

Jesse Melgar - 2017. aasta klass

"Avalik poliitika ja avalik arvamus käivad käsikäes. Minu ülesanne on mõista ja kujundada nii: valimiste, äriprogrammide ja poliitiliste reformide valdkonnas püüan tagada, et Californiastel oleks juurdepääs neile vajalikule teabele, kui nad seda vajavad Minu MPP õpetas mind tööriistade ja tehnikatega selle eesmärgi saavutamiseks. "
Jesse Melgar, California asekantsler, kommunikatsiooni peadirektoraat
thumb_bolden.png

Amber Bolden - klass 2018

"Ma valisin UCRi MPP-programmi, kuna see on paindlik töötajatele ja väikeste klasside suurusele. Otsustasin tagasi tulla akadeemiasse, tahtsin veenduda, et investeerin mõistlikult. See tähendas seda, et valisin ülikooli, kellel oli ressursse, et valmistada mind konkurentsivõimeliseks tööjõuks, lisaks sellele, et õpilased on taskukohased ja neile juurdepääsetavad. "
Amber Bolden, magistriõppejõud, WRCOG kolleeg
thumb_moureen_ahmed.png

Moureen Ahmed - 2017. aasta klass

"Minu kaks aastat MPR-i programmis UCRis oli väga keeruline aeg, kuid see andis mulle teadmisi ja usaldust töötada avalikus sektoris. Ma õppisin, kuidas uurida ja analüüsida uuringuid, laiendada oma kirjutamisoskusi ja harjutada oma avalikkust kõnelemise oskused tohutult. Valikained ja klassiprojektid võimaldasid mul minna üksikasjalikult läbi konkreetse huvialoogi. Ma kasutasin oma aega kraadiõppe üliõpilasena, et saaksin rohkem kaasata ka ülikoolilinnakus asuvasse sotsiaalse õigluse korraldajana. UCR on dünaamiline koht õppimiseks ja ma hindan sügavalt minu kogemust programmis. "
Moureen Ahmed
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located on nearly 1,200 scenic acres in Inland Southern California and distinguished by more than 60 years of high-impact research, UCR is a living laboratory for the exploration of issues critical to ... Loe edasi

Located on nearly 1,200 scenic acres in Inland Southern California and distinguished by more than 60 years of high-impact research, UCR is a living laboratory for the exploration of issues critical to growing communities. One of the most diverse, inclusive institutions within the prestigious 10 campus University of California system, UCR serves as an incubator of new knowledge, an engine of social mobility, and an economic powerhouse. Näita vähem