Magister digitaalse turunduse ja kommunikatsiooni alal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Digitaalse turunduse ja kommunikatsiooni magistrikraad on vastus kiirele muutuste tempole kommunikatsioonimaailmas, pakkudes uusimaid oskusi ja tööriistu seoses digitaalse suhtlusega.

Luues kindlad turundusalused, mis keskenduvad sotsiaalmeedia sisu loomisele, haldamisele ja tulemuslikkuse analüüsile, võimaldab kursus üliõpilastel arendada võimet tõlgendada ettevõtete vajadusi ja muuta need tõhusateks sisu- ja kommunikatsiooniplaanideks.

Seda tüüpi koolitus - paindlik ja pidevalt arenev - püüab julgustada õpilasi mõtlema digitaalse meedia tuleviku üle tänu pidevale vestlusele mitmekesise klassiga haridusliku tausta ja geograafilise päritolu osas ning teaduskonnaga, kuhu kuuluvad õppejõud, juhid ja mõned sektori juhtivad ettevõtjad.

Ainult ühe aastaga pakub digitaalturunduse ja -kommunikatsiooni magistrant ettevõttes või digiagentuuris karjääri alustamiseks vajalikku isiklikku ja professionaalset arengut, rääkimata selle aja väärtusest, mis kulutatakse multikultuuriliselt rikas keskkonnas, mis ühendab innovatsiooni Bologna ülikooli kogemus ja prestiiž.

Nõuded

Registreerimiseks on vajalik:

 • Bakalaureusekraad (peab olema registreerimise tähtajaks)
 • Inglise keele oskus

Programmi lubamine toimub teie individuaalse vestluse ja inglise keele kirjaliku testi positiivse hinnangu alusel. Inglise keele kirjaliku testi tegemisest vabastatakse ainult emakeelt kõnelevad inimesed.

PhotoMIX-Company / Pixabay

Taotlusprotsess

See magister on avatud kõigile taotlejatele, kelle bakalaureusekraad on omandatud enne iga vooru registreerumise tähtaega.

Rakenduse sammud:

 • Täitke veebiregistreerimine aadressil https://studenti.unibo.it
 • Makske 60 eurot taotlustasu

Suhtlusse saadetavad dokumendid @ BBS .unibo.it:

 • CV inglise keeles
 • Kraaditunnistus koos sellele lisatud ärakirjaga
 • Teie isikut tõendava dokumendi või passi koopia
 • Kaanepilt
 • Võrdluskiri (tähed) (valikuline, kuid soovitatav)
 • Registreerimise koopialehe allkirjastatud koopiad ja kandideerimistasu kviitung (mõlemad on pärast registreerumist allalaaditavad veebisaidilt õpilased)
 • GMAT või GRE sertifikaat (valikuline)
 • TOEFL / IELTS / CAE sertifikaat (valikuline)

Valiku protsess toimub Bologna Business School . Esimese vooru valikud toimuvad 21. mail 2020; teiseks vooruks 15. juulil 2020 ja kolmandaks vooruks 15. septembril 2020.

Kooskõlas saadaolevate kohtade arvuga antakse programmis osalemine vastavalt kohale kvalifitseeritud kandidaatide nimekirjas, mis on koostatud vastuvõtuprotsessi lõpus antud üldskoori alusel.

Viimati uuendatud sept 2020

Teave kooli kohta

BBS (est. in 2000) is the business school of the University of Bologna (est. A.D. 1088). BBS ranks among the most innovative business schools in Europe and is one of the most reputable institutions in ... Loe edasi

BBS (est. in 2000) is the business school of the University of Bologna (est. A.D. 1088). BBS ranks among the most innovative business schools in Europe and is one of the most reputable institutions in Italy. Näita vähem