Magister ehitustehnikas - Arhitektuur

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Palun teada meetmed töötatakse välja poolt University of Bologna alustada järgmisel õppeaastal parimal võimalikul viisil.

Õppeaasta 2020/21 - esimesel poolaastal toimuvad kaugõppe tegevused paralleelselt õppetööga klassiruumis

Aastase 2020/21 esimese kuue kuu jooksul pakub University of Bologna segaõpet, mis toimub klassiruumides, kuid millele on ka kaugjuurdepääs. Viimaste kuude jooksul on ülikool pingutanud selle nimel, et kõik klassiruumis toimuvad tegevused saaksid jätkuda võimalikult paljudele õpilastele, järgides samal ajal ohutuseeskirju ja -protokolle.

Ülikool keskendub kahele aspektile: ühelt poolt tegeldakse klassiruumide kohandamisega uue tehnoloogilise infrastruktuuri abil; teisest küljest viib see ellu muudatusi, mis on vajalikud õpetajate abistamiseks õpetamismeetodite pideva parendamise protsessis.

Rahvusvahelised üliõpilased: kuidas valmistuda registreerumiseks -> kontrollige siin kogu vajalikku teavet.

Kraadikursus on suunatud tulevastele arhitektidele-inseneridele, kes soovivad läbi viia uuenduslikku ja multidistsiplinaarset koolitust, mis võimaldab neil kavandada ja juhtida hoonete kõiki aspekte hoonete renoveerimise, uusehituse ja linnade uuendamise kontekstis.

Programm keskendub nendele teemadele, kasutades teadlikku lähenemist materjalide, tehnoloogiate ja energiaallikate kasutamisele. Lõpetajad saavad rakendada uuenduslikke strateegiaid keerukate hoonete kavandamiseks, integreerimiseks linnaolukorda ning maastiku kujundamise ja elukvaliteedi parandamiseks. Magistriprogrammi osana peavad õpilased täitma praktika, mis valmistab neid ette edaspidiseks karjääriks ja ametialasteks väljakutseteks.

Õppekavasse astumiseks on 5 põhjust

  1. Liituge kraadiõppe programmiga, mis annab teile kindlad arhitektuuriteadmisoskused, rakendades uuenduslikke strateegiaid ja säästvat lähenemisviisi.
  2. Saage probleemilahendajaks ja lahendage globaalseid väljakutseid linna- ja maastikuplaneerimise keskkonnateadliku lähenemise kaudu.
  3. Valmistuge ette rahvusvahelise karjääri jaoks, kuna meistrid edendavad interdistsiplinaarset koostööd ja õpilaste kaasamist rahvusvahelistesse programmidesse.
  4. Mõelge väljaspool kasti, õppides vaatama probleeme erinevate nurkade alt ja tundke end premeeri loominguliste ideede eest, mis muutuvad konkreetseteks lahendusteks.
  5. Saate interdistsiplinaarse perspektiivi, mille eesmärk on linnaruumi ümbermõtestamine ja maastikuomaduste parandamine.

Vastuvõtutingimused

Iga kraadiõppe programmi jaoks on olemas spetsiaalsed registreerimisprotseduurid.

Üksikasjaliku teabe abikõlblikkuse, kandideerimisprotsessi, õppetasude ja tähtaegade kohta leiate saidilt href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/ArchitectureEngineering/how-to-enrol

Õppetoetused ja toetused

Ülikooliõpilased võivad õpingute ajal saada majanduslikku tuge Emilia Romagna regioonist, University of Bologna ja muudest välistest asutustest.

href = "https://www.unibo.it/et/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Õppemaksu erandid

Vaadake meie veebisaiti, et teada saada, millised on vajalikud dokumendid, et taotleda täielikke erandeid ja eritoetusi.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly ... Loe edasi

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly broad international perspective. Näita vähem
Bologna , Cesena , Forli , Ravenna , Rimini , Buenos Aires + 5 Rohkem Vähem