Magister energeetika ja nafta insener

Üldine

Programmi kirjeldus

MS-õppejõudude energiaressursside ja nafta tehnikateaduste akadeemiline programm keskendub tänapäevasele reservuaari kirjeldusele, insenerile ja juhtimisele. Selle programmi õpilased saavad laialdasi haridusalaseid põhiteadusi ja termodünaamikat, geoloogiat, geofüüsikalist iseloomustust ja mahutite inseneritööd. Meie õpilased osalevad teaduslikes uurimistöös, mis võivad hõlmata matemaatilisi analüüse, arvutuslikku modelleerimist, eksperimentaaluuringuid ja / või väliuuringuid.

Kui külastate potentsiaalset taotlejat meie programmis, võime kindlalt öelda, et kogemus on KAUSTi ainulaadne võimalus suurepäraste MS-i õpilastele, kes jagavad unistust, et muuta meie valdkonnas ja kogu maailmas erinevusi. Loodetavasti kaalute KAUSTi ja meie programmi.

Magistriõpe

MS kraad pakub õpilastele nii väitekirja kui ka lõputöö varianti. Magistriprogrammi kavandamine koostöös tema nõustajaga on ainuüksi üliõpilase kohustus. Õpilased peavad täitma kõiki tähtaegu. Õpilased peaksid teadma, et enamikku põhikursusi pakutakse ainult üks kord aastas.

Magistrikraad (MS) antakse pärast edukat lõpetamist vähemalt 36 krediidi tundi. Lõpetamiseks tuleb saavutada minimaalne GPA 3,0. Individuaalsed kursused nõuavad vähemalt B- kursuse krediiti. Õpilased peaksid täitma MS kraadi kolmes semestris ja ühe suveürituse. Iga KAUST suveüritusel peab osalemine olema kohustuslik. Suveperioodi kursused on krediidi kandvad ja kehtivad kraadi osas.

MS kraadil on järgmised komponendid:

  • Põhikursused
  • Valikainete kursused
  • Teadustöö / katsepüügi kogemus
  • Graduate Seminar 298 (non-credit): Kõik õpilased on kohustatud registreerima ja saama rahuldava hinne iga semestri jooksul nad osalevad.

Thesis Option

Kõik MS õpilased julgustatakse jätkama väitekirja. Et töötada väitekirjaga, peavad õpilased koostama lõputöö ettepaneku esimesel poolaastal KAUSTis. Ettepanek peab sisaldama akadeemilise nõustaja heakskiidetud ajakava. Õppurid, kes soovivad töötada lõputöö valikul, peavad oma teise semestri üheksanda nädala jooksul esitama väitekirja ja sellel peab olema vähemalt 3,2 kumulatiivne GPA.

Valitud akadeemiline nõustaja peab olema KAUST-is täisajaga programmiga seotud assistent, dotsent või täiskohaga professor. Akadeemiline nõustaja saab konkreetse lõputöö projektiga seotuks asuda ainult programmi tasemel kinnitamisel. Enne uurimistöö alustamist tuleb projekti kinnitus heaks kiita.

Mitte-lõputöö variant

Õpilased võivad taotleda mitte-väitekirja võimalust, mis nõuab ikkagi nurgakivi kogemust. Õppurid, kes soovivad jätkata mitte-väitekirja valikut, peavad läbima vähemalt 6 ainepunkti suunatud teadustöö (299). Suvi internatuuri võib kasutada uurimisvajaduste täitmiseks tingimusel, et suve internatuur on teadusuuringute aluseks. Suve praktikakohtadele peab kinnitama üliõpilase akadeemiline nõustaja.

Mitte-doktoritöö kogemus (12 ainepunkti)

Nurgakivi kogemus võib olla KAUSTi uuringute kombinatsioon, uurimispõhine suvise internatuuri või täiendav kursuste projekt, mille määrab üliõpilane ja akadeemiline nõustaja.

  • ErPE 295 - internatuur tööstuses. Õpilastel on lubatud ainult ühe internatuuri korraldada.
  • ErPE 299 - suunatud teadustöö

Kinnitatud kogemus peab sisaldama vähemalt 6 ainepunkti uurimistööd kas suunatud teadustöö või heakskiidetud praktika vormis.

Õpilased peavad täitma ülejäänud krediidid ühe või mitme allpool loetletud võimaluste kombinatsiooni abil:

  • Kogemuskursuste laiendamine: kursused, mis laiendavad õpilase MS-i kogemust.
  • Ph.D. Kursused: kursused on nummerdatud 300 tasemel.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per ... Loe edasi

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per faculty for past 3 consecutive years running (Qs world university rankings), we’re dedicated to advancing science and technology through interdisciplinary research, education, and innovation. Näita vähem