Magister energeetika süsteemide juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi üksikasjad

Õpilased saavad aru võrgustikust, ajalooliselt ja tänapäeval; elektriturgud; elektrienergia tootmine, tõhusus ja kaitse; juhtimine, risk ja vastavus (GRC); keskkonnamõjud ja energiapiirangud; ja poliitikakeskkond. Nad arendavad strateegilise juhtimise, suhtlemise, muutuste juhtimise, sidusrühmade kaasamise ja kriitilise ja süsteemse mõtlemise oskusi.

Meie interdistsiplinaarses programmis on väiketaluvõimalused ja võimalused teadustööks, praktikaks ja professionaalseks kaasamiseks.

Programmi õpitulemused

Õpilased saavad:

  • kasutada terviklike süsteemide põhimõtteid ja protsesse, et mõista, kuidas energiasüsteem mõjutab ja on seotud ökoloogilise süsteemi ja sotsiaalse süsteemiga.
  • näidata arusaamist energiapoliitika ja turukeskkonna ning nende mõju kohta energiatarbimisele ja -tootmisele.
  • demonstreerima arusaamist energia süsteemide inimmõõtmest, sealhulgas muutuste haldamiseks, huvirühmade kaasamiseks ja klientide kaasamiseks.
  • oskuslikult suhelda kirjalike ettekannete ja suuliste ettekannete kaudu energialiikidega seotud stiilides.
  • kasutab kriitilist analüüsi, et mõista, miks praegune elektritootmise ja jaotussüsteem arenes ning kuidas seda 21. sajandi võrgu suunas liikuda.

Programmi esiletõstmised

  • Klassid õpetavad täiskohaga õppejõud, samuti osalise tööajaga õppejõud, kellel on kogemused energeetikasektoris.
  • Toetame külalisesinejaid, kes esindavad tööstuse valitsuse, kommunaalettevõtete, valitsusväliste organisatsioonide ja eraettevõtete erinevaid aspekte.
  • Õhtune klassid toimuvad USF kesklinna San Francisco ülikoolilinnakus aadressil Howard Street 101. Laupäevased kursused toimuvad peamisel ülikoolilinnakus.
PAKUTUD

Põhikool Campus, kesklinn

Õppekava

Õpilasel on võimalus lõpetada programm 18 kuu jooksul (täistööajaga) või kaks aastat (täistööajaga töötavad üliõpilased).

2 AASTA PROGRAMM

18 MONTH PROGRAMM

* Valige üks võimalus. Praktika valikut saab lõpule viia suvel või sügisel.

** Ühenduse projektide võimalused (1) erinevad kogu programmi ulatuses.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success i ... Loe edasi

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success involves both the head and the heart, with outstanding faculty members giving students the skills and compassion to fashion a more just and humane world. Näita vähem
San Francisco , Buenavista , Oranž + 2 Rohkem Vähem