Umbes

Meie magistriõppesse, mis on välja arendatud ulatuslikest ehitus- ja energiatehnoloogiaalastest uuringutest, pakume teile oskusi, mis on vajalikud ehitiste süsiniku jalajälje vähendamiseks, tagades samal ajal elanikele mugavad elamistingimused. See tutvustab teile uuenduslikke disainikontseptsioone ja uudseid lähenemisviise, mis mõlemad valmistavad teid ette, et lahendada praegused ja tulevased väljakutsed, mida pakub säästev ehitus ja elamine.

Tööstusühendused

Meie partnerid teadustöös ja tööstuses annavad teid reaalmaailma probleemide, praktiliste kogemuste ja tööhõive võimaluste kohta pärast lõpetamist. Ehitussektor on eriti tugev Dalarnas ja paljud kohalikud ettevõtted ja organisatsioonid suhtuvad ülikooliga suurepäraselt.

Peale selle, et teie väitekirjaga on võimalik alustada tööstusharu väljatöötatud uurimisprojektiga, püüame ka anda teile võimaluse rajada tihedad sidemed tööstusega ehitusplatside külastuste, tipptasemel rajatiste ja uuenduslike ettevõtete kaudu ning tutvuda teedrajavusega projektid. Samuti külastate külalisesinejate loenguid, kellel on kogemusi sellistes valdkondades nagu kaugküte ja -jahutus, päikeseenergia projekteerimine, jätkusuutlik linnaplaneerimine ja kliimasõbralik linnaplaneerimine. Need tegevused aitavad suurendada teadlikkust viimaste teadus- ja arendustegevuse suundumuste kohta selles ekspansiivses valdkonnas.

Kas peaksite esitama?

Teile soovitatakse tungivalt taotleda seda programmi, kui olete huvitatud roheliste hoonete ja energiatõhusate rajatiste kasutamisest või kui soovite saada eriala asjatundjaks, et nõustada majaomanikke, ettevõtteid ja kohalikke omavalitsusi keskkonna- ja energiaküsimustega seotud küsimustes, teadlikud lahendused.

Ideaalis on teil bakalaureusekraad suurte erialadega energeetika, mehaanilise, ehituse, tsiviil- või arhitektuuritehnoloogia valdkonnas.

Kuna programmi õpetatakse inglise keeles, peate ka tõestama, et teie nii suulise kui ka kirjaliku inglise keele oskus on piisav.

Sisenemise nõuded (2019)

Konkreetsed sisenemise nõuded

 1. Bachelor of Science ehituse valdkonnast (arhitektuur, ehitus, mehaanika, energeetika või tsiviilehitus) või samaväärne vähemalt 180 ainepunkti (ETCS) või samaväärse kraadiga.
 2. Inglise keele oskuse tõendamine.

Inglise keele oskus

Kõige levinumad testid ja olulised skoorid on järgmised:

 • IELTS (akadeemiline õpe), 6,5 (ilma testi osaks allpool 5,5)
 • TOEFL (internetipõhine): 90 (kirjaliku osaga vähemalt 20)
 • TOEFL (paberil): 575 (kirjaliku osa puhul vähemalt 4,5)

Palun kontrollige inglise keele nõudeid ülikooli vastuvõtu kohta, et näha, kas teil on vaja esitada TOEFL või IELTS-i tulemus.

Õppemaksud

135 000 SEK (kokku)
* EL / EMP kodanikud ei pea õppemaksu tasuma.

Õppemaksu makstakse ühe semestri osamaksetena ja esimene makse (67 500 SEK) tuleb maksta hiljemalt 1. juuniks. See võimaldab mõistliku ajaga elamisloa taotluse menetlust.

Kui teil on küsimusi õppemaksu tasude kohta, palun e-posti aadressil tuitionfees @ DU .se.

Stipendiumid

Energiatõhusa keskkonnaprogrammi jaoks on mitmed stipendiumid saadaval edukate ELi / EMP kandidaatide jaoks.

Stipendiumide kohta lisateabe saamiseks külastage meie veebilehte rahvusvaheliste üliõpilasstipendiumide või kontaktandmete @ DU .se kohta.

 • Stipendiumid rahvusvahelistele üliõpilastele

Programmi ülevaade

Kuna programm on suhteliselt uus (seda pakuti esmakordselt 2017. aastal), hindame selle sisu ja ülesehitust korrapäraselt, et tagada see, et teile esitatakse kõige olulisemad teadmised ja oskused tööturule sisenemiseks usaldust.

Järgnevatel aastatel peamised eesmärgid on lisada rohkem praktilisi probleemide lahendamise harjutusi ja tutvustada Rootsis asuvaid põhitehnoloogiaid. Programm lõpeb väitekirja koostamisega. Lõputöö võib läbi viia ülikoolis või heakskiidu korral ettevõttes või muus organisatsioonis Rootsis või välismaal.

Programmi struktuur ja sisu

Kõik kursused õpetatakse inglise keeles rahvusvaheliste õppejõudude poolt. Programm koosneb 60 ainepunktist (1 krediiti = 1 ECTS) ja algab septembri alguses sügissemestril. Märkus: 1,5 krediiti võrdub ühe nädalase täiskoormusega õpetajaga.

1. semester (august-jaanuar)

 • Energiatõhusad ehitised
 • Päikese kiirgus ja päikese geomeetria
 • Bioklimaatiline vastupidav disainstuudio
 • Ehitusenergia jõudluse simulatsioon ja analüüs
 • Solar Building Design
 • Madala energiatarbega HVAC-süsteemid

2. semester (jaanuar-juuni)

 • Energia ja linnaplaneerimine
 • Elutsükli hindamine ja kulude analüüs
 • Jätkusuutlikud hoone hindamissüsteemid
 • Thesis töötada energiatõhususes sisseehitatud keskkonnas

Kraad

Magistrikraad (60 krediiti) energiatõhusas keskkonnas

Õppekeskkond

Dalarna University on väike ülikool, mis võimaldab teil arendada isiklikke suhteid oma klassikaaslaste ja õpetajatega. Õppige Campus Borlänge'is, mis asub linnas, mida iseloomustab jõukas äri- ja tööstus, ümbritsevad loodus ja võluv rootsi maastik. Linn on Stockholmi põhja pool kaks tundi ja Dalarna maakonna poliitiline keskus Falun ajaloolises linnas vaid 20 km kaugusel. Borlänge linn on koduks mõnele suurele Rootsi ettevõttele, nagu SSAB ja Borlänge Energi, ja lühikese pääsemisega teisele suurele ettevõttele, nimelt ABB-le.

Õppimise käigus osalete loengute, praktiliste harjutuste ja laboratooriumide koostamisel, individuaalsete ja grupiprojektide ettevalmistamisel, seminaride arutlustel osalemiseks, õppereiside külastamiseks ja loomulikult eksamiteks. Te võite oodata nädalas 15-30 tundi klassi ja 30-50 tunni pikkust nädalat.

Aastaks 2017, mil programm käivitati, oli meil ligikaudu 20 õpilast ja huvi pakkudes loodame, et see arv tõuseb. Klassi suuruse piiramiseks 30-ni tagame iga õpilase jaoks kvaliteetse hariduse, kui teil on muudatusi, et tutvuda oma klassikaaslastega, arendada sõprussidemeid ja osaleda tegevuses Dalarna ja Rootsis. Meie õpilased on pärit erinevatest valdkondadest ja üle kogu maailma. See toob kaasa teadmiste vahetamise ja rikastatud kogemuste stimuleerimise.

Lisaks oleme jaganud mitmeid meie kursusi magistriprogrammi Solar Energy Engineering. See tegur suurendab nii teie võrguvõimalusi kui ka interdistsiplinaarset vahetust. Teie omandatud teadmised ja teie loodud ühendused nii klassiruumis kui ka väljaspool seda aitavad teil oma jõupingutusi oma karjääri jätkamiseks.

Karjäärivõimalused

See magistriõppekava annab teile tugeva aluse positsioonidele, mis hõlmavad energiasäästlike lahenduste pakkumist ehitatud keskkonnale. See aste pakub teile võimalust tegutseda eri ehitus- ja inseneribüroode või kohalike omavalitsuste eriala konsultandina.

Võimalikud tulevased tööandjad on:

 • Konsultatsioonifirmad
 • Elamuettevõtted
 • Juhtivad disaini- ja ehitusettevõtted
 • Valitsusvälised ja valitsusvälised organisatsioonid

Organisatsioonid ja ettevõtted vajavad oma meeskonnas üha rohkem kvalifitseeritud spetsialiste, kellel on energiatõhususe alased teadmised. Selliste teadmiste kasvav nõudlus tähendab seda, et lõpetajatena on teil suurepärane paindlikkus teie erialateadmiste rakendamisel erinevates tsiviil-, keskkonna- ja ehitusinseneride valdkondades. Kokkuvõttes avab see aste paljudes valdkondades uksed.

See aste keskendub energiatõhususe probleemidele külmas ja parasvöötmes. Sellest tulenevad teadmised annavad teile Euroopa, Põhja-Ameerika ja Hiina ehitustööstuse atraktiivse kandidaadi. Lisaks sellele pakuvad programmi rahvusvahelised omadused - nii õpilaste kui ka õppejõudude osas - mitte ainult ettevalmistustööks rahvusvahelises keskkonnas, vaid võimaldavad teil ka arendada ülemaailmset professionaalset võrku.

Töövõimaluste suurendamine

Kliimamuutustest tingitud ülemaailmse väljakutsega kaasnevad valitsuste üha enam surve all üleminek taastuvatele energiaallikatele ja nende ehitatud keskkonna energiatõhususe parandamisele ning seega ka nende kasvuhoonegaaside heitkoguste piiramisele. Kuigi spetsialistide arv, kes on valmis selle probleemi keerukuses tegelema, on pidevalt kasvamas, on Rootsi juhtiv viis energiatõhusate ja keskkonnasõbralike tehnoloogiate väljatöötamisel ja vastuvõtmisel; õpib teda pakkuma konkurentsieelise selles üha enam globaalses tööturul.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 8 kursust Dalarna Universityis »

Viimati uuendatud December 11, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Price
135,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date