Magister filmiäris

Üldine

Programmi kirjeldus

Filmiäri magistrant pakub kinematograafiatoodete turustamise, levitamise, ekspluateerimise ja müügi teoreetilisi ja tehnilisi teadmisi, koolitades üliõpilast audiovisuaalse toote täielikuks täidesaatvaks tootmiseks, alates esimese idee väljaselgitamisest kuni kasutamise viimase aknani.

Audiovisuaalne maailm on sukeldunud täielikku ja pidevasse muutumisse üha tiheneva konkurentsiga rahvusvahelistel turgudel. Seetõttu on sisul projektide loomisel määrav roll , kuid seda tuleks käsitleda kui tooteid esimesest ideest. Selliseid elemente nagu festivaliring, eksemplaride arv, P&A, turustamine ja kommunikatsioon tuleks käsitleda kooskõlas filmi kontseptsiooni, süžee, osatäitja, stsenaariumi väljatöötamise ja rahastamisega. Eesmärk on luua toode, mis on kujundatud sellisena selle tekkest kuni müügifaasini , millel on struktuuriline loogika, erinev väärtus ja ideaalne turg ning mis on teie ootustele kohandatud.

Sektori parimad vara asjatundjad õpetavad teid kasutama tööriistu ja vahendeid otsuste tegemiseks, eesmärkide seadmiseks, strateegiate määratlemiseks ning meetmete kavandamiseks ja koordineerimiseks.

Kes see on?

Ülikooli lõpetanud ärijuhtimise ja juhtimise, reklaami ja avalike suhete, õiguse, audiovisuaalse kommunikatsiooni või muu audiovisuaalse valdkonnaga seotud ülikoolikraad. Samuti kinematograafia või videograafia spetsialistidele, kes soovivad süvendada oma teadmisi audiovisuaalsete toodete loomisest ja kasutamisest.

pädevusi

Andke õpilasele vajalikud oskused kunstiloomingu olulisuse mõistmiseks, mis tehakse alati sisu armastavale üldsusele kättesaadavaks.

  • Anda võimalus audiovisuaalse teose täielikuks täidesaatvaks tootmiseks.
  • Anda teoreetiline-praktiline nägemus kinematograafiatoodete turustamise, ekspluateerimise ja müügi funktsioonidest ja rakendustest.
  • Töötage välja turundustegevuse koordineerimise alus.
  • Valmistage õpilane ette instrumentide ja tugivahendite kasutamiseks turundus- ja müügiotsuste tegemisel.
  • Koolitage õpilast erinevate olukordade analüüsimiseks ja hilisemaks otsustamiseks, kasutades klassis õpituid: eesmärkide ja eesmärkide seadmine, järgitavate strateegiate näitamine ja tegevuste kavandamine.
  • Koolitage õpilast hindama peaprodutsendi figuuri ja selle olulisust sisu loomisel ja üldsusele kättesaadavaks tegemisel.

Metoodika

Kursus on üles ehitatud teoreetilis-praktiliste tundide ja meistriklassidega, mida õpetavad aktiivsed spetsialistid. Lisaks viiakse läbi rühmatreeninguid, mis mitte ainult ei jäljenda tegelikke olukordi, vaid mõnel juhul ka vastavad.

Juhtkonna tootmise arendamise plokis viib tudeng läbi kogu audiovisuaalsete projektide arendamise koos tehniliste koolituste, töötoa ning era- ja avaliku esitlusega, et käsitleda projekti loomise protsessi alates idee kuni lõpliku toimiku esitamiseni tööstusele.

Turunduse ja ärakasutamise blokis töötavad õpilased välja turundusplaani, mis vastab tegelikule mängufilmile, mis pole valmimiseni valmis. Filmi ilmumisega seotud juhendajate ja spetsialistide nõustatud stsenaariumi põhjal peab tudeng tegema tõelise filmi esilinastuse jaoks täieliku vabastamiskava.129725_photo-1535209039648-9524289505fd.jpg Thomas Drouault / Unsplash

struktuur

  • Teoreetilised-praktilised tunnid ja meistriklassid

Kursus on üles ehitatud teoreetilis-praktiliste tundide ja meistriklassidega, mida õpetavad aktiivsed spetsialistid. Lisaks viiakse läbi rühmatreeninguid, mis mitte ainult ei jäljenda tegelikke olukordi, vaid mõnel juhul ka vastavad.

Loominguline produtsent Kunstiline areng Tööstuse areng Projekt ja ettevõte Tutvustus tööstusele Filmide levitamine Filminäitus Levitamine Euroopas Rahvusvahelised müügifestivalid Käivituskava Projektide tutvustus.

  • projekti arendamine

Üliõpilane viib läbi audiovisuaalsete projektide väljatöötamise täieliku harjutuse koos tehniliste koolituste, töötoa ning era- ja avaliku esitlusega, et käsitleda projekti loomisprotsessi ideest lõpliku toimikuni, mis esitatakse tööstusele

  • Turundus ja kasutamine

Õpilased töötavad välja turundusplaani, mis vastab reaalsele äriprojektile. Stsenaariumi alusel ning juhendajate ja produtsendi nõuandena peab tudeng tegema tõelise filmi esilinastuse jaoks täieliku vabastamiskava.

Proyecta auhinnad

Õpilastel on võimalus osaleda Proyecta auhindade korraldamisel - auhinnad, mis antakse sellele filmitööstuse osale, mis on tavaliselt üldsusele nähtamatu, kuid mis on filmide saatmiseks hädavajalik: levitajad, eksponendid, agentuurid turundus

Auhinnad reklaamiti välja ESCACi filmiäri magistrilt 2013. aastal ja juba esimeses väljaandes said nad suure osa riigi tööstusest toetuse. Sellest ajast alates võtavad igal aastal õppurid enda kanda uue väljaande, mis vastab neile, ja lõppsündmuse, mis koondab suure osa filmitööstusest.

Registreerimine

Kandidaadid peavad täitma sellel lehel oleva registreerimisvormi ja saatma selle aadressile mastersypostgrados@escac.es .

Oluline on kaasata sisseastumiseks vajalik dokumentatsioon.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de J ... Loe edasi

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de Jurassic World II), Oscar Faura (DP de Imitation Game), Bernat Vilaplana ( Montador de Hellboy II), Oriol Tarrago (Diseñador de sonido de Jurassic World 2), Kike Maillo (Diretor de EVA), Marc Coll (Directora de 3 días con la Familia) y más de 40 premios Goya, Gaudi, Bafta y Ariel entre otros. Näita vähem