Magister gastronoomiliste kontseptsioonide arendamisel

Üldine

Programmi kirjeldus

Omadused:

 • Kvalifikatsioon: UCH-CEU magistrikraad
 • Suunatud: magistriprogramm on suunatud sektori üliõpilastele ja spetsialistidele, kes soovivad oma koolituse ja karjääri kvalitatiivset hüpet teha.
 • Kestus: 1. aprill 2019–31. Juuli 2019 elBarri-Iglesias rühma restoranides 4 kuu pikkune praktika. Esmaspäevast reedeni kella 9.00 - 18.00.
 • Tundi: 1660 tundi
 • Autorid: 90 ECTS
 • Tarnitakse: hispaania keeles
 • Piiratud kohad
 • Hind: 12 500 €

esitlus

Tere tulemast gastronoomilisse " ümberkujundamisse" .

Gasma ja elBarri tulevad kokku, et tutvustada loomingulisust ja avangardit täis kujundavat programmi. Maailma ainulaadne meister . Teistsugune panus neile professionaalidele, kes otsivad sammu edasi oma kutsealal.

Alates restorani Piletite avamisest 2011. aastal on gastronoomiline panoraam jätkunud kiires tempos. Arvukad sündmused on põhjustanud köögi arenemise ja revolutsioonilise gastronoomilise maastiku, kus El Bulli mängis teerajaja rolli. See kuldne vanus on teinud Hispaaniast maailma juhtivaima tipptehnoloogia ja kulinaarse uurimistöö.

"Alati köök" on kesksel kohal klasside esimestel nädalatel, kuni see muutub uuenduslikuks ja kaasaegseks ettepanekuks. Köögis on edukas karjäär, et maine gastronoomia põhitõdesid .

ElBarri, maailma ainulaadse programmi gastronoomilise innovatsiooni vaieldamatu tähe, üks ruumidest on üks õpilaste entusiastlik teadustegevusest ja kunagi nende teadmiste janu kustutamisest.

Olles teadlik juhtimise tähtsusest restoranis, koolitab see magistriõppes ka kulinaarse juhtimise üliõpilasi, et aidata neil saavutada, mõista ja kujundada kõrget gastronoomiat kasumlik .

See on magistrikraad, mille fookus on 360º tuleviku ülemaailmse peakokku jaoks. Kõrgetasemeline koolitus sektori parimatelt spetsialistidelt. Kas olete valmis sisenema gastronoomiliste kogemuste maailma?

Mis teeb meist erinev?

Innovatiivne lähenemine

Gasma on pühendunud pideva arenguga sektori reaalsusele kohandatud koolitusele. Oleme eksperdid kasumliku haute cuisine ja meie õpilased, lisaks arendada oma kulinaarseid teadmisi kõrgeimal tasemel omandada vahendid, et hallata ja saada maksimaalset kasumlikkust oma tööd, kas köök, elutuba või gastronoomiline areng.

Meie eesmärk on saavutada kogum teadmisi, oskusi ja võimeid, mis aitavad kaasa gastronoomia innovatsiooni saavutamisele.

Moodsad rajatised

CEU Cardenal Herrera Ülikooli gastronoomia ja juhtimise ülikool on keskkond, mis ühendab looduse ja teaduse ning pakub kaasaegseid rajatisi. Koolitustegevuse arendamiseks mõeldud ruumid on varustatud kaasaegsete masinate ja tööriistadega. Lisaks tagab meie rajatiste kujundamine otsese kontakti õpetajaga ja võimaldab õpilastel olla vajaliku ruumi praktiliste klasside arendamiseks.

Amet klassis

Hea gastronoomia professionaal peab olema kontaktis parimate spetsialistidega . Kõikides erialades järgivad professorid mitte ainult teaduslikku ja pedagoogilist õpetamismeetodit, vaid selgitavad ka esimesel isikul oma isiklikku kogemust sektoris.

Globaalne kutsumus

Tere tulemast ühte rahvusvahelisest võrdluskampusest. CEU-Cardenal Herrera-Gasma Ülikooli üliõpilaskogukond koosneb enam kui 53 rahvusest. Üliõpilased kõigist maailma riikidest, kellest sa õpid ja jagavad kultuuri, toiduvalmistamist ja erinevaid eluviisi mõistmise viise. Edendame globaalset koolitust, millel on mobiilsus ja rahvusvaheline projektsioon, mis paneb aluse, et saaksite oma kutsetegevust igal pool projekteerida.

Eesmärgid Master

Selle magistriõppe põhieesmärgid on anda spetsialistidele sektori visioon, pakkudes neile teadmisi gastronoomiliste tehnikate ja suundumuste, toote- ja juhtimisvahendite kohta.

 • Te mõistate toiduvalmistamise põhialuseid ja uurite põhjalikult toodet ja selle omadusi. Avastate kulinaarseid tehnikaid kogu maailmast ja arendate oma loomingulist potentsiaali, olles võimeline seadistama originaalse gastronoomilise pakkumise.
 • Tänu erinevate valdkondade, näiteks kondiitritoodete ja restoranide magustoitude uuringule, tekib täielik professionaalne profiil . Teil on vajalikud juhtimisvahendid, et muuta oma gastronoomiline äri teie pakkumise, turunduse ja prestiiži alusel elujõuliseks.
 • Ülikooli UCH-CEU ja Gasma panustavad innovaatilisele metoodikale ja osalejate aktiivsele rollile : praktilised istungid, magistriõpe, õpikojad, külastused ... Te saate õppida meie CulinaryTeam'i ja elBarri grupi parimate ekspertide kogemustest
 • Sa panustad Networking'ile ja reklaamite oma gastronoomilist kogukonda tänu kontaktidele kokkade ja spetsialistidega, kes osalevad teie koolitusel. Lõpuks täidate oma õpipoisi 700 tundi välistööpraktikat , kus avastate Albert Adrià juhitud elBarri grupi parimad restoranid.

adresseeritud

ettevõtlus

See Master on suunatud sektori spetsialistidele, kellel on rohkem kui kolmeaastane kogemus, kes soovivad oma koolitust ja karjääri kvalitatiivselt hüpata.

 • Lõpetajad ja ülikoolilõpetajad
 • Uuringud või tehniline karjäär gastronoomias.
 • Spetsialistid sektorist, kellel on märkimisväärne töökogemus nii toiduvalmistamisel, näiteks kondiitritootes / pagariäris kui ka kulinaarses juhtimises.

metoodika

UCH-CEU ja Gasma valivad dünaamilise ja uuendusliku metoodika, mis võimaldab osalejal oma professionaalset profiili maksimaalselt arendada. Sel põhjusel on 80% kaptenitundidest pühendatud praktikale .

Õpilased on koolitatud praktilistel osalemistundidel ja töötavad koos riiklike ja rahvusvaheliste referentkokkadega . Kulinaarse juhtimisega seotud sisu puhul seisavad nad silmitsi reaalsete olukordadega ja teavad esmalt sektori peamisi edulugusid .

Magistrikursuse raames õpetavad magistrikursusi ka rahvusvaheliselt tunnustatud kokad ja spetsialistid, kes istungil näitavad oma filosoofiat, põhimõtteid ja uurimismeetodeid väga lähedalt, et arendada isiklikku ja eristavat stiili.

Samuti on programmis tooteseminarid ja selle kulinaarne rakendus: päevad keskenduvad tootele, kus asjatundlikud eksperdid ja külaliste kokad töötavad välja laia visiooni.

Koolitus kulmineerub praktikate ja näost näkku klassidega elBarri grupi restoranides

Programm kestab kaheksa kuud . Esimesed neli õpetatakse Gasma rajatistes , CEU Cardenal Herrera ülikooli gastronoomia- ja kulinaarjuhtimises. Järgmise nelja kuu jooksul peab üliõpilane pöörama elBarri grupi erinevates restoranides, täites seega kogu aeg mitmekülgse ja juhendatud koolituse.

sisu

 • Köök: See plokk võimaldab tunda gastronoomia põhialuseid globaalsel tasandil ning tehnikaid ja loomingulisi vahendeid, mis suudavad seda arendada. Klassikalisest taustavalikust, mahladest, kastmetest, segatud praadidest ja traditsioonilistest hautumistest kuni neile, kes seavad suundumused üle maailma: kaasaegsed tapad, jaapani köök, Peruu köök, Nikkei köök, Mehhiko köök, sulandusköögid, allkirjaköök, klassikaline tehnika klassitsismi tehnikat, ümberarendavat kööki, restorani magustoidusid jne.
 • Uuesti arenev köök: muutus on jõudnud kogu maailma suurte gastronoomiliste väärtustega köökidesse tänu uurimistööle, mis on kõigis neist. Varem märkamata jäänud koostisosad võtavad esile kõik, et teha märkimisväärne areng, millel on veel palju arenguid. Hoolekandjad lähevad stardomile ja lavastus on iga menüü oluline osa, muutes kliendi osalejaks ja peamiseks näitlejaks.
 • Juhtimine ja lavastus: Selle ploki eesmärk on, et üliõpilane suudaks hallata gastronoomia- ja toiduvalmistamisprotsesside juhtimisvahendeid tõhusama organisatsiooni jaoks. Õpilased võivad ette näha peamisi suundumusi eduka gastronoomilise kontseptsiooni kujundamiseks. Erilist tähelepanu pööratakse teenistusele ja ruumile, kinnitades asendamatut ja hindamatut väärtust, mida kelner omandab meie ettepanekus. Joogid ei kaota. Veinid, liköörid, kokteilid ja kohv on gastronoomilise äritegevuse oluline osa. Lisaks koolitatakse üliõpilasi uute gastronoomiliste ettevõtete loomiseks ning jookide, ruumide ja lavastuste haldamiseks.
 • Lõputöö: magistri lõplik projekt võimaldab hinnata kõiki omandatud teadmisi. See peegeldab ideaalset ärimudelit, mis ühendab tipptaseme gastronoomia ja säästva majandamise suunistega.

Praktika toimub elBarri restoranides. Kõigi nende rotatsioon võimaldab õpilastel töötada erinevates kontseptsioonides, võimaldades neil lahendada teadmisi ja omada ülemaailmset nägemust tänu ühele maailma kõige olulisematele restaureerimisrühmadele.

See projekt, mis viiakse ellu praktika lõpus, teeb õpilastele uue kontseptsiooni , integreerides kõik, mida nad on õppinud ja kelle põhielemendiks on degusteerimismenüü esitlemine, kus nad hindavad ka lavastust ja selle teenust.

Õppejõud

Sellele ainulaadsele meistrile loeb Gasma kulinaarne meeskond koostööd elBarri grupi spetsialistidega, kes on oma teerajaja mudeliga saavutanud, et nende kuus restorani ühendavad erinevad toiduvalmistamise kontseptsioonid globaalse gastronoomilise kogemuse saamiseks. Meteoroloogilistes trajektoorides on mitmed grupi restoranid saanud Michelini tähe ja tunnustuse maailma 50-s.

Gasmas otsime edukaid näiteid, et edastada need klassiruumidesse ja koolitada tuleviku spetsialiste. Sellepärast, ElBarri poolt Albert Adrià

Koolitusalad

108081_rsz_mrg-info_master_gastro_es.jpg

registreerimine

Programm makstakse järgmiselt:

 • Registreerimistasu: 150 € * tagastatav sissepääsuvabastuse korral.
 • Paigutuse reserveerimine: 5 500 eurot * 5 päeva pärast vastuvõtmist.
 • Esimene osamakse: 3,425 eurot * 45 päeva pärast kapteni algust.
 • Teine osamakse: 3,425 eurot * 90 päeva pärast kapteni algust.

Kokku: 12 500 eurot

Rahvusvaheline tasu: 600 eurot * ainult rahvusvahelised üliõpilased (vabatahtlik).

Registreerimine sisaldab:

teenused:

 • Õppekavade haldamine (kohustuslik).
 • Juurdepääs isiklikule kontorile.
 • GASMA raamatukogu.
 • Abi meistrikursuste, konverentside ja kooliväliste seminaride korraldamiseks meie õpilastele.

Õppematerjal:

 • Tasud sisaldavad kõiki klasside arendamisel vajalikke materjale.
 • Juurdepääs veebihariduse platvormile.
 • Õpilastele antakse välja järgmine kohustuslik vorm: 1 must jope, 1 must püksid, 1 köögikübar, 1 pruun põll

Sissepääs protsessi

 • Taotluse vorm Sissepääs: Registreerimine on lihtne. Kõigepealt peate täitma alltoodud taotlusvormi ja maksma registreerimismaksu. Ärge muretsege, kui te ei ole lubatud, makstakse tasu tagasi. Pangaülekande vormi valimisel saatke maksekviitung aadressile profesionales@gasma.es.
 • Intervjuu Sissepääs: Kui oleme teie taotluse kätte saanud ja 24 tunni jooksul helistame Teile isikliku intervjuu tegemiseks Gasma õpetamis- või vastuvõtumeeskonnaga. Intervjuu eesmärk on teada kandidaate , hinnata nende teadmisi sektoris ja sobivust programmi jaoks. Kui isiklikult ei saa osaleda, võib intervjuu teha ka Skype'i kaudu . Selles intervjuus kuvatakse kõik dokumendid, mida peate oma taotluse täitmiseks esitama.
 • Sisseastumiskomisjon: Kui vastuvõtuintervjuu on lõpule viidud, hinnatakse taotlust ja edastatakse vastuvõtuprotsessi tulemus. Vastuvõtmise korral saadetakse teile kinnituskiri, milles on märgitud järgmised sammud koha reserveerimise tasumiseks. Nimetatud makse peab toimuma ka virtuaalse POS, Paypal või pangaülekande kaudu.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Gasma is the Gastronomy and Culinary Management Campus from CEU Cardenal Herrera University.

Gasma is the Gastronomy and Culinary Management Campus from CEU Cardenal Herrera University. Näita vähem
Castellón de la Plana