Magister hüdrograafias ja okeanograafias

Üldine

Programmi kirjeldus

Kokkuvõte

Kursuse eesmärk on koolitada eksperte, kes teavad, kuidas ühendada hüdrograafia ja okeanograafia professionaalseid ja kultuurilisi aspekte kõige uuenduslikumate merekeskkonna uuringute tehnikatega.

See on ainus Itaalia magistrikursus, mis valmistab ette hüdrograafia ja okeanograafia eksperte rahvusvahelises keskkonnas ning vastab Rahvusvahelise pädevusstandardite nõukogu (FIG / IHO / ICA Hydrographic Surveyor A kategooria) tunnustatud standarditele.

Õppimine tehes

 • Loodusliku ja inimtekkelise keskkonna analüüs, kontroll ja juhtimine.
 • Keskkonna otsene ja kaugseire; andmevõrkude haldamine (Geomatics).
 • Ookeaniliste veemasside füüsikalise suuruse mõõtmed, ilma-okeanograafilised arvmudelid.
 • Temaatiline ja merenduslik kartograafiline tootmine.

Karjäärivõimalused

 • Teadus- ja haridusasutused; Piirkonnad; Omavalitsused, sadama valdajad; Tehnoloogilised pargid, Marine hüdrograafia instituut; Hüdroloogilised teenused.
 • Meretehnika ettevõtted, ressursid, uurimine, kaabli paigaldamine ja torustikud, süvendamine, kartograafia, keskkonnaseire.

Kursuse lõpus antakse välja rahvusvaheline tunnistus A-kategooria hüdrograafilise ülevaataja kursuse protseduuride lõpetamise kohta. Karjääri edasised arengud on hüdrograafi kutsealal nii rahvusvaheliselt kui ka rahvusvaheliselt võimalikud.

Kas teadsite, et...

See kursus ühendab hüdrograafia ja okeanograafia kultuurilised ja professionaalsed aspektid kõige uuenduslikumate merekeskkonna uuringute meetoditega.

See on ainus Itaalia magistrikursus, mis valmistab keskkonna hüdrograafia spetsialiste vastavalt Rahvusvahelise Hüdrograafiaorganisatsiooni (IHO) standarditele.

Selle magistrikraadi omanikud võivad võistelda A-klassi hüdrograafilise ülevaataja litsentsi saamiseks.

Sisu

Meri, uus perspektiiv

Kursuse eesmärk on koolitada keskkonnateaduse (LM75) spetsialiste, kellel on merekeskkonnas erioskused. Need oskused on eriti suunatud füüsilisele keskkonnale, pöörates erilist tähelepanu:

 • hüdrograafia süvamere, ranniku- ja sadamaala juhtimiseks;
 • temaatiline ja merenduslik kartograafia;
 • ookeanograafilised mõõtmis- ja modelleerimisprotsessid.

Tööturu nõudluse ning erinevate avaliku ja erasektori territoriaalse tegelikkuse tõhusama silla seisukohast.

Magistriõpe omanik omandab hüdrograafia- ja okeanograafiaoskused ka läbi:

 • uuenduslike meetodite kasutamine otsese ja kaugmõõtmise jaoks;
 • õpetamisorganisatsiooni kehtestatud okeanograafiliste merelaevade kogemuste omandamine;
 • töökogemus institutsioonides ja ettevõtetes.

Geomaatiliste tööriistade abil saab kraadi valdaja juhtida keeruliste andmete võrgustikke, mis on mereala, ranniku ja sisevete planeerimise ja juhtimise põhivahendid.

3 faasi

 • Teoreetilised-praktilised õppetunnid, milles õpilased omandavad põhiteadmised, pöörates erilist tähelepanu rannikuäärsele mere- ja süvamerekeskkonnale.
 • Põhjalik uuring operatiivse okeanograafia, GIS-i ja elektroonilise kartograafia, kaugseire, hüdrograafia kohta ranniku- ja rannikuehitustööde haldamiseks.
 • Laeva- ja pardal töötamine mereväe käsitöös, et omandada uuringu- ja proovivõtumeetodeid ning tehnikaid andmete / proovide tõhusaks käsitlemiseks.

Kiired faktid


Lisateavet leiate siit

Viimati uuendatud aug 2019

Teave kooli kohta

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory ... Loe edasi

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory and practice, also through stages with institutions and companies and training periods abroad. There are many different forms of collaboration and cooperation with foreign Universities and Institutions that allow a high mobility of professors and students from and towards foreign countries. At the moment, with more than 3,000 foreign students, the University went over the 8% mark of the total amount of registered students, establishing even more - and unlike the national data - its position as a point of attraction for the students that choose Italy for their University studies. Näita vähem
Genova , Varazze , La Spezia + 2 Rohkem Vähem