Magister investeeringute juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Magister investeeringute juhtimine

Ülevaade

Selle kursuse eesmärk on õpetada õpilastele finantsturgude, väärtpaberite ja investeeringute juhtimise teoreetilisi ja strateegilisi teadmisi. Õpilased mõistavad tänapäeva majandus- ja finantskapitali keerukust ning õpivad neid rakendama finantsläbirääkimiste, kokkuhoiu ja investeerimisotsuste tegemisel. See professionaalne kujundus näeb ette pankade, fondide juhtimise, reguleerivate asutuste ja teiste finantsasutuste Hiina ja Aasia kiiresti kasvavate vajaduste rahuldamist. Selle eesmärk on arendada spetsialiste, kellel on nii erialased teadmised kui ka finantsturgude ja investeeringute haldamise sügav mõistmine.

Magistriõpe on väga praktiline. Pärast lõpetamist saavad üliõpilased töötada finantsturul, samuti saavad nad tulevikus akadeemilises uurimuses täiendavalt õppida. IBSS teeb koostööd Thomson Reutersiga, et pakkuda üliõpilastele ülikoolilinnakute finantslaboratooriume ja kauplemisplatvorme, samuti analüüsi ja andmeid paljudest ülemaailmsetest finantsturgudest õppimiseks ja uurimiseks.

Miks valida 西交利物浦大学 investeeringute juhtimise 西交利物浦大学 ?

Tunnustanud CFA (Chartered Financial Analyst) Assotsiatsioon:

See magistrikraad vastab CFA kandidaatide teadmiste süsteemile (CBOK) ja on ametlikult akrediteeritud CFA Instituudi ülikooli akrediteerimisprogrammiga. Õpilased võtavad CFA 1. taseme eksami järgmise aasta juunis.

IBSSi finantslaborid ja kauplemisplatvorm:

IBSS on ainulaadne Hiina oma finantslaboratooriumi ja kauplemisplatvormi tõttu. Finantslaborit töötas välja IBSS koostöös Thomson Reutersiga ning see võib mahutada kuni 25 inimest. Lab on varustatud Thomson Reuters EIKONi süsteemiga, mida kasutatakse laialdaselt ülemaailmsete finantsinstitutsioonide tehingutes. Integreeritud süsteem pakub ka andmeid Datastream ja Thomson One kohta, et aidata üliõpilasi nende õpingutes ja teadustöös. Thomson Reuters pakub EIKON-ile koolitust freshmen, ja eksamit läbivad õpilased saavad ka Thomson Reutersi EIKONi sertifikaadi.

Teadmised ja oskused

Läbi selle olulise, saate järgmised teadmised ja oskused:

 • Siseriiklikud ja rahvusvahelised finantsturgu puudutavad teadmised;
 • Sertifitseeritud finantsanalüütiku (CFA) eksami ettevalmistamine;
 • Thomson Reuters Eikoni süsteemi koolitus, mida tavaliselt kasutatakse finantsturgudel;
 • Erialased tehnilised teadmised finantsturu väärtpaberitest;
 • Karjäärinõustamine, karjääriplaneerimine, kirjaliku ja intervjuu oskuste jätkamine.

Kursus

Põhikursus

 • Finantsanalüüs
 • Rahaline kogus
 • Aktsiaturg: kohad ja tuletisinstrumendid
 • Väärtpaberite operatsioonide juhtimine
 • Finantsetika ja kutsestandardid
 • Senior Corporate Finance
 • Alternatiivsed investeeringud ja strateegia
 • Kindlaksmääratud tulud ja tuletisinstrumendid
 • Portfell
 • Tööstuse uurimisprojekt
Täiendavad õppetegevused

Täiendavad õppetegevused on osa kraadiõppe lõpetamisest ja kraadi omandamisest. Täiendavate õppetegevuste tunnid eraldatakse keskmiselt semestri jooksul, tavaliselt 200 tundi semestri kohta. Täiendavad õppetööd osalise ajaga magistriõppe programmide puhul on üldjuhul 100 kuni 150 tundi semestris.

Lisaks kraadile nõutavatele erialaainetele on kõigil investeerimisjuhtimise üliõpilastel võimalus osaleda ka kahepäevasel praktikale orienteeritud seminaril finantslaboris. Need seminarid põhinevad professionaalsetel kursustel, et pakkuda sügavamaid praktilisi teadmisi ja kogemusi. Need seminarid hõlmavad valuutavahetust, intressiriski, krediidiriski, aktsiaturgu, kaubaturgu ja väärtpaberite äritegevust.

Tööhõive

Hiina suuruselt teine suurusjärgus on Hiina kriitiline olukord reguleerimise lõdvel ja finantsturge jõuliselt arenevas arengus. Hiina finantsturgud on endiselt tekkimas ja nõudlus ülikoolilõpetajate ja kogenud praktikute järele on suur. Seepärast eeldame, et järgnevatel aastatel eeldame, et investeerimisjuhtimisega lõpetajal on kindlad finantsteadmised, et neil on paremad tööhõivevõimalused. See ei ole mitte ainult võimalus Hiina tudengitele, kes kavatsevad töötada Shanghais ja teistes Hiina linnades, vaid ka rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks, kuna rahvusvahelised pangad on loonud "Hiina istekohad" ja vajavad selliseid andeid, kes tunnevad ja tunnustavad Hiinat.

tasu

Õppemaks

150 000 jüaani, täistööajaga 18 kuud.

Õppemaks sisaldab CFA I taseme õppemaksu.

Vilistlaste õppemaksu vähendamine

西交利物浦大学 ülikooli 西交利物浦大学 Xi'an Jiaotongi- 西交利物浦大学 ja Xi'an Jiaotongi ülikooli 西交利物浦大学 saavad õppemaksu 20% allahindlust.

Makseviis

 • Magistrandid saavad tasuda osamaksetena semestris või nad saavad registreerumisel maksta ühekordselt ja viimane saab 5% õppemaksu soodustust.
 • Taotlejad peavad kinni maksemeetodist, nõustudes tingimusteta meie kooli sissepääsuga.

Stipendium

西交利物浦大学 pakub rahvusvahelistele üliõpilastele stipendiume ja tasumata üliõpilased saavad kuni 50% õppemaksu soodustust. 西交利物浦大学 lõpetanute stipendiumile, palun lisage taotlusmaterjalidele stipendiumi taotlusvorm ja selgitage pakkumise eelised ja põhjused.

Vastuvõtutingimused

Ühendkuningriik:

Teise klassi autasud või kõrgemal tasemel

Hiina:

 • See 1. tüüpi ülikool: 75% või rohkem
 • 2 tüüpi ülikoolid: 80% või rohkem

Märkus: Hiina taotlejad ei pea osalema haridusministeeriumi poolt korraldatud riiklikus kraadiõppes.

Põhja-Ameerika:

GPA-skoor 3.0 (kokku skoor 4) või GPA skoor 3,2 viimase kahe aasta jooksul bakalaureuse kursus on 3,2

Muud valdkonnad:

Samaväärne

Akadeemiline taust

Bakalaureusekraad on suur matemaatika, rahanduse või sellega seotud valdkondades. Või neil on asjakohane töökogemus, parem kvantitatiivne uuring, statistika või finantsmatemaatika ja muud sellega seotud teadmised.

Inglise nõuded

Inglise keele emakeelena kõnelejad ja bakalaureuseõppe üliõpilased, kes ei kuulu inglise keelt, peavad tõendama inglise keele oskust. See oluline nõuab keeleoskust:

 • IELTS: 6.5 ja üle selle (ja kõik klassid ei ole väiksemad kui 5.5). Märkused: 6.0 ja 5.5 võib pidada vajalikuks, osaledes kooli poolt korraldatud nelja nädala ja 6 nädala keelekursustel.
 • TOEFL iBT: 90 (ja kõik skoorid on vähemalt 21)

Erijuhtudel kaalume neid individuaalselt, lähtudes taotleja konkreetsetest asjaoludest. Taotlejatel võib olla vaja läbida intervjuu või test, et näidata oma inglise keele oskust. Taotlejad, kes on alla IELTS skoori 0,5-1,0 (või sarnased teistes keelekatsetes), saavad registreeruda koolis pärast inglise keele ettevalmistavat õpet 4 või 6 nädala jooksul.

Taotlejad võivad taotleda ka osalemist Western Union Liverpooli inglise keeles, et asendada vastav IELTS / TOEFL-test. Vastavalt testi skoorile saavad taotlejad otseselt või koolis osaleda inglise keele ettevalmistavas uuringus 4 või 6 nädala pärast.

Lisaks sellele võib 西交利物浦大学 täiendavate õppetegevuse nõuete raames nõuda, et õpilased võtaksid inglise keele kursuse, millel on "pass" või "pass pass".

Kuidas taotleda

Palun vaadake, kuidas taotleda oma rakenduse kohta lisateavet.

Viimati uuendatud dets 2018

Teave kooli kohta

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Loe edasi

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Näita vähem