Umbes

Kiibrivalve meister

Visioon

Tugevdame Tehnoloogiainstituudi ja Milgardi äriülikooli ressursse, et luua UW Tacoma üks kõige uuenduslikumaid lõpetajaprogramme. MCL on haridusalane alus leiutisele, innovatsioonile ja ettevõtlusele Washingtonis, tuvastades, lahendades ja edendades lahendusi teabekindluse ja küberjulgeoleku probleemide lahendamiseks, andes lõpetajatele edusamme küberjulgeoleku valdkonnas. Saate mängida olulist rolli.

Pathway Ph.D.

Colorado Ülikooli Colorado Springsi (UCCS) Kolledž Inseneri ja Rakendusteaduse pakub Ph.D. inseneri kraadi programmis. UCCS partnerab UW Tacoma'ga, et aidata teil saavutada küberjulgeoleku kõige kõrgemal astmel.

  • Lõpeta oma UW Tacoma meistrid küberjulgeoleku alal
  • Otsene doktorikraadi omandamine mis on seotud julgeolekuga
  • UW Tacoma-i 21-semestri ainepunkte saab taotleda PhD-le
  • Lisaprogrammist loobumine CISSP ja teadustöö ainepunktide õpilastele

Õppekava

Magister küberkuritegevuse ja juhtimine on mitte-väitekirja, 40 krediidi-tunni kohordi põhinev programm, mis tasakaalustab tehniliselt orienteeritud õppekava keskendub arusaamist põhitööde ja funktsionaalsust küberjulgeoleku süsteemide ja teabe kindlustamine, rohkem käitumuslike orienteeritud õppekava keskendunud tehniliste spetsialistide juhtimine ja organisatsiooniline juhtimine. Kaheksa 5-krediidikursust pakutakse nelja kvartali jooksul alates 2017. aasta sügisest. Korraldatakse kaks korda nädalas koos õhtuste ja laupäevaklasside kombinatsioonidega.

MCL lõpetajad lahkuvad praktilise arusaamisega operatiivsetest küberjulgeolekutest, sealhulgas andmekaitse, võrgu turvalisuse ja teabe kindlustamise põhimõtetest, samuti oskustest juhtida tehnilisi spetsialiste ja viia nende organisatsioonide strateegilised muutused.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 2 kursust University of Washington, Tacoma - Milgard School of Businessis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Price
19,968 USD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date