Magister kaubamärgi laiendamisel

Üldine

Programmi kirjeldus

Master Brand Extension uurib litsentsimisprojekti käivitamise ja haldamise muutujaid, uurides üha rangemaid suhteid tootemargi laiendamise, lepingute ja kaubandustegevusega . Valdkonnad ja tegevused, mis on praegu ühendatud ühise eesmärgiga: otsida ärikasvu brändi täiustamise kaudu kõigis valdkondades ja tootesektorites. Õpetamismeetod on innovatiivne ja interaktiivne, kuna see käsitleb sünergiliselt ja transversaalselt käsitletavaid teemasid ning korreleerib neid mingi "suuna" kaudu.

õpitulemuste

Magister annab vahendid, et nad saaksid kohe, headel professionaalsetel tasanditel end väljendada töövaldkonnas. Uurime sünergilisi rolle, mida ettevõtte turundus- ja loomesektorid teostavad uute toodete ja teenuste väljatöötamisel kõige sobivamate strateegiate rakendamisel . Eelkõige brändi laiendamise kontseptsioonis käsitletakse projekti arendamise meetodeid alates strateegiast ja organisatsioonist kuni turule viidavate kaupade kavandamiseni ja planeerimisse.

Väljaantud pealkiri

Kursuse lõpus antakse pärast eksami sooritamist "Brand Extension (Licensing Strategies: from Design to Business)" magistrikraad.

õpetamine

Magister toimetatakse itaalia keeles .

Magistriõpe kestus on üks aasta. Käivitamine on kavandatud septembriks 2019 .

Hariduskava

Üliõpilane on võimeline ühendama erinevaid õppeaineid, rakendades praktikas erinevaid loovuse valdkondi partnerettevõtetega. Koolituse teemad ületatakse üksteisega: väärtuse konstrueerimine: kaubandus, kaubamärkide laiendamine, litsentsimine, brändi kaitse; Litsentsimise projekt: turundus, strateegia, kommunikatsioon, levitamine; Loomeprotsess: projekti arhitektuur, disain, tootmine, teenindus.

Traditsioonilised õppetunnid on vaheldumised juhtumite arutelude, ärimaailma esindajatega peetavate kohtumiste, harjutuste ja rakendustööga: Firma visiit: välitegevused valdkonnas omandatud oskuste parandamiseks; Projekti töö: brändide laiendamise projekt, mille on tellinud partnerettevõtted: Business Game: simulatsioonimäng, kus katsetatakse strateegilisi oskusi ja koostöövaimu.

Vastuvõtmise protseduur

Õpetamismeetod on innovatiivne ja interaktiivne, kuna see käsitleb sünergiliselt ja transversaalselt käsitletavaid teemasid ning korreleerib neid mingi "suuna" kaudu. Üliõpilane on võimeline ühendama erinevaid õppeaineid, rakendades praktikas erinevaid loovuse valdkondi partnerettevõtetega.

Koolituse teemad ületatakse nende vahel:

  • Väärtuse loomine: kaubandus, kaubamärgi laiendamine, litsentsimine, brändi kaitse;
  • Litsentsimise projekt: turundus, strateegia, kommunikatsioon, levitamine;
  • Loomeprotsess: projekti arhitektuur, disain, tootmine, teenindus.

Traditsioonilised õppetunnid vahelduvad juhtumite arutelude, ärimaailma esindajate kohtumiste, harjutuste ja rakendustööga:

  • Ettevõtte visiit: välitegevused valdkonnas omandatud oskuste parandamiseks;
  • Projekti töö: partnerettevõtete tellitud brändi laiendamise projekt;
  • Business Game: simulatsioonimäng, kus katsetatakse strateegilisi oskusi ja koostöövaimu.

Kuidas osaleda

Koolituse korraldamine on kohustuslik vähemalt 75% kursuse tegevustest.

Kursusest loobumine peab olema kirjalik. Koolitusperioodi ei saa mingil põhjusel peatada. Ülikooli meistriga samaaegselt ei ole võimalik registreeruda ja Itaalia ülikoolis aktiveerida veel üks õppekursus.

Vastuvõtutingimused

Kandidaadid, kellel on magistrikraad või magistrikraad disaini, inseneriteaduse, arhitektuuri, majanduse ja kaubanduse, turunduse ja kommunikatsiooni alal, on lubatud magistrikursusele (või muudele erialadele peale nende, mis on loetletud, kui kaptenit peetakse koolituse kehtivaks lõpetamiseks). Välisriikide kandidaatide puhul loetakse kehtivateks vastavates õppesüsteemides samaväärset kvalifikatsiooni.

Valiku teeb komisjon.

Vastuvõtmise protseduur

Valikutes osalemiseks on vaja täita valikuvõimalus Internetis järgmistel tähtaegadel:

  • Itaalia / välisriigi kodanikud, kellel on Itaalias 30. augustiks 2019 omandatud haridustase
  • Kolmandate riikide kodanikud, kelle kraad on välismaal omandanud 30. juuliks 2019

maksumus

Master'i maksumus on 12 000 eurot (11 500 € maksumus Master € 500 registreerimismaksust Politecnico di Milano'is). 10 Presidendi dekreet 633/72.

Õpilastele, kes on juba litsentsimiskursusel osalenud

kestus

  • Algus: 18. september 2019
  • Lõpp: september 2020
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. Näita vähem