Magister kogukonna arendamisel

Üldine

Programmi kirjeldus

Miks saada Carsey koolis magistrikraad kogukonna arengus?

Meie kogukonna arengupoliitika ja praktika kraad valmistavad teid ette tugevate kogukondade loomiseks ja ülalpidamiseks lõimimise ja sektoritevahelise koostöö kaudu - eluase, tervishoid, rahandus, ettevõtluse arendamine, töökohad ja palju muud. See uuenduslik programm annab teile oskused, oskusteabe, ühendused ja ideed edusammude edendamiseks kogukondades kogu Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas.

Miks valida Carsey kooli kogukonna arenguprogramm?

New Hampshire'i ülikooli Carsey avaliku poliitika koolis saate õppida kogenud praktikutelt majanduse, rahanduse, organisatsiooni juhtimise, tervise ja ohutuse, keskkonnategurite ja muu alal. See programm ühendab rikkaliku isikliku õppe kogemuse ja interaktiivsete veebikursuste mugavuse. Tähtsündmused hõlmavad praktilist õppimist kogukonnas rakendatud aastaringse nurgakiviprojekti kaudu, professionaalset võrgustumist, mis jätkub ka pärast erialade lõpetamist kõigi erialade, sealhulgas õppejõudude ja eakaaslastega, ning kraadi omandamist nii vähe kui 14 kuuga. Kõik kraadiharjutused hõlmavad kahenädalaseid suviseid termineid Durhami ülikoolilinnakus, sügisel pakutakse veebis kevadtingimusi.

Potentsiaalsed karjäärid

 • Ühenduse korraldaja
 • Rahastamine / arendus
 • Valitsusasutuste juhtimine
 • Valitsusväline juhtimine
 • Mittetulundusühingute juhtimine
 • Poliitika pooldaja
 • Programmi administraator
 • Projektijuht

128251_ScreenShot2019-12-19at4.34.24PM.png

Programmi kirjeldus

Kogukonna arengupoliitika ja praktikaprogramm valmistab teid ette keerukate kogukonna arenguprobleemide lahendamiseks, kaasates juhtivate ekspertide ja õppejõududega programmi, mis on mõeldud teie sarnasteks töötavatele spetsialistidele. Õpid kogenud praktikutelt ainetes, mis hõlmavad majandust ja rahandust ning organisatsiooni juhtimist ja arengukoostöö keskkonnategureid.

 • Hankige oma kogukonnas praktiline õppimine läbi aastaringse nurgakiviprojekti;
 • Suhelda erinevate erialade lugupeetud välisekspertidega, sealhulgas õppejõudude ja eakaaslastega;
 • Lõpetage 14 kuuga (täistööajaga) kuni 24 kuuni (osalise tööajaga), olenevalt sellest, kumb töötab teie ajakava jaoks kõige paremini.

Programmi edastamine ja asukoht

New Hampshire'i ülikooli Durhami ülikoolilinnakus pakutakse isiklikke akadeemilisi kursusi kahe lühikese (2 ½-nädala) suveperioodi ja veebipõhise kevade jooksul, võimaldades üliõpilastel teostada oma nurgakiviprojekte valitud kogukonna asukohas.

Programmi akadeemilised nõuded

Ühiskonna arengu magistriõppesse registreerunud üliõpilased peavad läbima 36 (36) krediidiprogrammi, mis koosneb kaheteistkümnest (12) kursusest ja aastase nurgakiviprojektist:

 • Viis (5) Core Curriculum Kursused
 • Neli (4) kogemusliku õppe kursused
 • Kolm (3) valikainet

Need annavad põhilised analüütilised, strateegilised ja praktilised oskused edukaks karjääriks kogukonna arendamisel, kõigil valitsustasanditel, mittetulunduslikel ja valitsusvälistel organisatsioonidel, sihtasutustel, ettevõtetel ja teadusinstituutidel. See programm uurib kõiki peamisi distsiplinaarvaldkondi valdkonnaülestes läätsede teoorias, poliitikas, andmete kogumises ja analüüsis, kuna õpilased rakendavad otse oma kogukonnas aastaringse nurgakiviprojekti kaudu õpitut. Täiendavad võimalused sügavuti ja spetsialiseerumiseks pakutakse mitmesuguste valikainete kursuste kaudu, mis varieeruvad igal aastal.

Rakenduse kontrollnimekiri

Ärakirjad: Üks ametlik ärakiri tuleks saata otse New Hampshire'i ülikooli abikoolidesse igast asutusest, kus osalesite vähemalt 2 semestrit. Kõik esitatud ärakirjad peavad olema inglise keeles.

Isiklik avaldus: see peaks olema selge ja kokkuvõtlik teave teie asjakohaste varasemate kogemuste, sealhulgas teadlaste, teadlaste ja / või töökogemuste kohta. See avaldus peaks sisaldama ka huvide väljendamist ja selgitust teie eesmärkide kohta kraadiõppe saavutamiseks.

3 soovituskirja: need peaksid sisaldama akadeemilisi ja erialaseid viiteid. Perekonna või sõprade soovitusi ei aktsepteerita.

Jätka: lisage palun asjakohased töökogemused, oskused ja haridus.

 • GRE ei ole kohustuslik.
 • Ametlik TOEFL iBT (80) või IELTS (6.5). Kui rahvusvahelise taotleja eelnev haridus oli inglise keeles ja nad saavad esitada dokumente, mis tõendavad nende kirjalikku suutlikkust inglise keeles, võib taotleda TOEFL-i vabastust.

128250_ScreenShot2019-12-19at4.34.13PM.png

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Carsey School is nationally recognized for policy education, research, and bringing people together for thoughtful dialogue to address important societal challenges. To its core, the Carsey School ... Loe edasi

The Carsey School is nationally recognized for policy education, research, and bringing people together for thoughtful dialogue to address important societal challenges. To its core, the Carsey School is about making positive change. Our students gain the skills to start and build impactful careers, learning from both leading scholars and leading practitioners in policy, community development, and public management. Our faculty and staff engage communities, advise policymakers, and convene public discussions. Näita vähem