Magister konfliktide lahendamisel, rahu ja arengus

Üldine

Programmi kirjeldus

Selle magistriprogrammi eesmärk on koolitada juhte 21. sajandi integreeritud inimarengu elementidega. Selle moodustamise oluline tuum võimaldab meil mõista, et meie ees seisvad konfliktid tuleb muuta ja lahendada rahumeelselt, sest see on ainus viis rahu aluste rajamiseks. Nende elementide kombinatsioon võimaldab juurdepääsu kõigile selle aspektidele: inimareng, jätkusuutlikkus ja jätkusuutlikkus. Sel eesmärgil toetab meie nägemus Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni ideedest, et rahu, inimareng ja konfliktide ümberkujundamine ja lahendamine peavad sisaldama võrdõiguslikkuse elemente, mis on seotud soolise võrdõiguslikkuse ja mittediskrimineerimise põhimõttega, olgu see siis rassiline , sotsiaalne, südametunnistus, kultus või muu. Need väited peetakse eeltingimuseks mitte ainult arenguks, vaid ka planeedi ellujäämiseks. Seepärast käsitleb see programm nimetatud kolme aspekti Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni neljas põhialus: rahu, inimõigused, säästev areng ja õigusriik.


Konfliktide lahendamise, rahu ja arengu magistrikraadiga spetsialist saab:

 • Mõista tänapäeva rahvusvaheliste suhete olemust mitmepoolses ja globaliseeruvas kontekstis, sealhulgas selles kontekstis teadmisi nende välja jäetud ja tõrjutud inimeste üldisest olukorrast otsuste tegemisel, juurdepääsu kaasaegsetele ressurssidele ja tehnoloogiatele ning haridusele , mis kõik takistab jätkusuutliku ja õiglase arengu loomist.
 • Õppida rahvusvaheliste suhete tegevuskava peamisi elemente, eriti neid, mis on osa ÜRO organisatsioonist, OASist ja selle organisatsioonidest ning nendega seotud asutustest.
 • Valmistada ette kõrgharidustöötajaid tööle riikliku halduse või rahvusvahelises süsteemis või valitsusväliste organisatsioonidega, kellel on päevakord rahvusvaheliste ja kaasavate elementidega.


Selle programmi lõpetajad töötavad riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil valitsusväliste organisatsioonide, ülikoolide, valitsuste, eraettevõtete ja oma ettevõtjatega. Külastage UPEACE inimesi, et teada saada oma lugusid.

Pakutavad kursused

 • Seminar: turvalisuse ja desarmeerimise põhimõtted rahvusvahelises keskkonnas
 • Sugu, konflikt ja rahu
 • Läbirääkimised, lahendamine ja konfliktide ümberkujundamine
 • Rahvusvaheline kriminaalõigus ja üleminekuõigus

Üliõpilaselu

Rahuülikooli iseloomustab mitmekesisus ja mitmekultuurilisus. 2018.-2019. Aastal on meil 174 õpilast 55 riigist (166 naist vs 58 meest). Selle tulemusena on meie ülikoolilinnakus alati üliõpilastega seotud tegevused, millest enamikku korraldavad üliõpilased ise. Viimastel aastatel on meil olnud joogaklassid, vestlusklassid erinevates keeltes, kultuurielu tähistamine (Aasia öö, Ladina öö, Euroopa öö jne) ning õpilastele avatud institutsioonilised tegevused (Zumba klassid, lõunad akadeemikud jne). Kutsume teid liituma olemasolevate tegevustega ja tegema ettepanekuid nende kogukonna rikastamiseks.

Töövõimalused

UPAZ-i magistriõppeprogrammide lõpetajate oskus on mõista tänapäeva rahvusvaheliste suhete olemust mitmepoolses ja globaliseeruvas kontekstis, sealhulgas teadmisi otsustamisprotsessi välistatud ja tõrjutud elanike olukorrast, juurdepääsu kaasaegsed ressursid ja tehnoloogiad ning haridus. Need spetsialistid teavad, kuidas juhtida rahvusvaheliste suhete tegevuskava peamisi elemente, eriti neid, mis kuuluvad Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni, OASi ja selle organisatsioonide ning nendega seotud asutuste hulka. Meie programmid valmistavad neid spetsialiste ette tööle mis tahes riigi avalikus halduses, rahvusvahelises süsteemis või mis tahes liiki valitsusvälistes organisatsioonides.

Vastuvõtutingimused

Õnnitleme esimese sammu võrra teie rahuülikooli poole!

Vastuvõtmise lõpetamiseks on vaja järgmisi dokumente. Enne kui hakkate veebipõhist taotlust täitma, soovitame teil seda käes hoida.

 1. test
 2. Soovituskirjad (2)
 3. Ülikooli küpsustunnistuse ametlik sertifikaat
 4. Ülikooli bakalaureusekraad (kraadiõpe)
 5. CV (elulookirjeldus)
 6. Finantsvastutuse vorm
 7. Passi koopia (Costa Ricansi alalisi elanikke Costa Ricast ei kohaldata)
 8. Passi suuruse fotod


Vastuvõtmise korral tuleb adressaatamehele isiklikult edastada järgmised originaaldokumendid:

 • Ülikooli küpsustunnistuse ametlik sertifikaat
 • Ülikooli küpsustunnistuse diplomi (tunnistuse) tõestatud koopia
 • 6 passi suurusega fotot (Costa Ricansi puhul peavad nad esitama ainult 2 fotot)

Olulised kuupäevad:

 • Tundide alguskuupäev: 20. august 2020
 • Klassi valmimise kuupäev: 11. juuni 2021
 • Akadeemilise perioodi lõppkuupäev: 31. juuli 2021
 • Sisseastumisavalduste laekumise tähtaeg: 15. märts 2020
 • Programmi kestus: 11 kuud
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University for Peace is a higher education institution which offers Master of Arts and Doctorate degrees in the fields of Environment and Development, International Law, and Peace and Conflict Stu ... Loe edasi

The University for Peace is a higher education institution which offers Master of Arts and Doctorate degrees in the fields of Environment and Development, International Law, and Peace and Conflict Studies. It was created in December 1980 by mandate from the United Nations. Näita vähem
Ciudad Colón , San Pedro + 1 Rohkem Vähem