Magister korruptsioonivastases uurimises (MACS)

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kohta

IACA on esimene rahvusvaheline organisatsioon ja haridusasutus, mis pakub ülemaailmset magistriõppeprogrammi korruptsioonivastase võitluse ja vastavuse kohta: korruptsioonivastase võitluse magister (MACS) . MACS ühendab spetsialiste kogu maailmast, kellel on vastav töökogemus avalikus ja erasektoris, rahvusvahelistel ja valitsusvälistel organisatsioonidel, meedias ja akadeemilises ringkonnas.

MACS101

Struktuur ja õppekava

Kõik seitse MACS moodulit kannavad 14 ECTS (European Credit Transfer and Accumulation System) ainepunkte ja magistritöö on väärt 22 krediiti. Seega on MACS-i kraad kokku 120 ECTS ainepunkti, mis võimaldab osaleda doktoriõppe programmides.

MACS programm kestab üle kahe õppeaasta koos seitsme mooduliga ja magistritöö. Igal moodulil on kaks nädalat, klassi faas, mis toimub umbes iga kolme kuu tagant. Enamik klasside kaupa on IACA ülikoolilinnak Laxenburgis, Austrias (Viini piirkond). Vähemalt üks klassidevaheline etapp toimub teises kohas kogu maailmas. Varasemad väljakutsed toimusid Kuala Lumpuris, Malaisias (koostöös Malaisia ​​korruptsioonivastase komisjoniga) ja Brasiilia Brasiiliaga (koostöös Brasiilia kindralkontrolör). Igal moodulil on ka eel- ja postmooduli faas.

Neli moodulit on lõpetatud esimesel õppeaastal. Kolm moodulit ja magistritöö lõpetatakse teises õppeaastal.

Vastuvõtutingimused

  • Bakalaureusekraad, mis vastab bakalaureusekraadile
  • Vähemalt kolmeaastane asjakohane töökogemus või akadeemilise uurimistöö ajalugu, mis on seotud korruptsioonivastase võitlusega ja / või vastavusse viimisega, mida üldiselt mõistetakse
  • Kirjaliku ja suulise inglise keele oskus

Esitage taotlus koos nõutavate dokumentidega ja taotluse tasu 100 eurot.

Tasud

Programmi kogumaksumus on 28 820 eurot, mida makstakse kahes osas. See hõlmab kõiki õppematerjale, toitlustust ja bussiliinide teenindamist klassisisestel istungitel ja välistab majutus, reisimise ja muud kulud moodulite ajal.

Taotluse tasu

Kõik taotlejad, sealhulgas need, kes taotlevad stipendiumi, peavad tasuma mittetagastatavat taotlustasu 100 eurot. Taotluse tasu makstakse ainult pangaülekandega.

Stipendiumid

IACA pakub piiratud arvu täis- ja osalisi stipendiume vähim arenenud riikide kõrgelt kvalifitseeritud kandidaatidele, nagu need on määratletud Ühinenud Rahvaste Organisatsioonis.

Täis stipendium hõlmab MACS programmi tasu ning reisi- ja majutuskulusid. Programmi maksuvabastuse stipendium hõlmab ainult programmi tasu. Mõlemat tüüpi stipendiumid on väga konkurentsivõimelised ja teenitud.

Individuaalne sponsorlus

Ettevõtted, organisatsioonid ja avaliku sektori üksused pakuvad tihti haridustee jätkamiseks oma töötajatele rahalist toetust või hariduspuhkust. IACA töötab taotlejatega, kes on esitanud oma taotluse tööandjate või potentsiaalsete rahastajate sponsorlusettepanekute ettevalmistamiseks.

Õpilase tunnistus

"Materjali standard on tasakaalustamata ning akadeemikud ja eksperdid on kvaliteetsed. Teadmised annavad mulle vahendid ja ideed, mida saab kergesti rakendada ja on lisanud suurt väärtust korruptsioonivastase võitluse lähenemisviiside ümberkujundamisel. "

Korruptsioonivastase võitluse ametnik Ipyana Musopole, korruptsioonivastase võitluse büroo, Malawi, MACS 2014-2016 klass

"Osalejatele kättesaadavaks tehtud spetsiifiliste teadmiste spektri tõttu on MACS-i võimalus uuendusliku mõtlemisega inkubeerida. Programm pakub ka juurdepääsu ainulaadsele ülemaailmsele ekspertide võrgustikule IACA vilistlaste kaudu. "

Malika Ait-Mohamed Parent, endine peasekretäri asetäitja, Punase Risti ja Punase Poolkuu ühiskondade rahvusvaheline föderatsioon, Šveits. MACS 2014-2016 klass

Viimati uuendatud juuni 2018

Teave kooli kohta

The International Anti-Corruption Academy (IACA) is an international organization based in Laxenburg, Austria. It is the first global institution of its kind, dedicated to overcoming current shortcomi ... Loe edasi

The International Anti-Corruption Academy (IACA) is an international organization based in Laxenburg, Austria. It is the first global institution of its kind, dedicated to overcoming current shortcomings in knowledge and practice in the field of anti-corruption and seeking to empower professionals for the challenges of tomorrow. Näita vähem