Magister lennunduse alal

Üldine

Programmi kirjeldus

IPSA , Polütehnilise Teaduse ja Lennunduse Instituut

IPSA on 1961. aastal loodud eraviisiline insenerikool. IPSA koolitab 5-aastaseid insenere, kes on spetsialiseerunud lennunduse ja kosmosesüsteemide projekteerimisele.

IPSA annab CTI (Engineering Degree Commission) poolt akrediteeritud magistrikraadi lennunduse alal. See positsiooni lõpetanud kui võimeline lahendama kõiki probleeme, mis on seotud õhu ja kosmosega. Lõpetajal on laialdased üldteadmised, aga ka väga spetsiifilised oskused lennunduse ja kosmose valdkonnas. IPSA pakutav koolitus võimaldab lõpetajatel töötada ka lennunduse ja kosmose tipptasemel valdkondades, näiteks maa- ja meretranspordis, kus rakendatakse tehnikaid ja tehnikat. lennunduse valdkonnale lähedased tehnoloogiad.

2-aastast magistrikraadi õpetatakse Pariisi ülikoolilinnas. Õpilased läbivad programmi kokku 120 ECTS ainepunktiga.

Programm koosneb 3 akadeemilisest semestrist ja üks semester on pühendatud kohustuslikule praktikale.

107009_IPSAMaster2.png

Programm pakub laia valikut akadeemilisi valikuid. Kogu programmi vältel saavad õpilased valida oma õpingud spetsialiseerumise, peamiste äriühingute ja võimaluste vahel.

Peamised ettevõtted ja võimalused (energeetika ja tõukejõud, mehaanika ja õhusõidukite konstruktsioonid, manussüsteemid, mehhatroonika, kosmose kanderaketid ja satelliidid jne) on süvendamise teljed, mis on olulised kindlate teadmiste omandamiseks.

IPSA magistrikraadi õppekava vastab täielikult Prantsusmaa ja maailma tööstuse tulevastele ootustele lennunduse valdkonnas.

IPSA arvudes

  • 1800 õpilast kolmes ülikoolilinnakus
  • 80 partnerülikooli
  • 200 partnerit
  • 40 üliõpilasühendust
  • 6 kuud praktikat
  • 95% õpilastest võttis tööle 6 kuu jooksul pärast kooli lõpetamist

Vastuvõtutingimused

107010_IPSAMaster3.png

Abikõlblikkus

Engineering Master on avatud kandidaatidele, kellel on 3-aastane bakalaureusekraad (või samaväärne) lennunduse, masinaehituse, elektri- ja elektroonikaseadmete ehituses, mehhatroonikas või sellega seotud valdkondades.

Keelenõuded

  • TOEFL (paberipõhine): 550,
  • TOEFL (IBT) 79
  • TOEIC 785
  • IELTS 5,5

Sissepääs avalduse alusel, võimaluse korral intervjuuga skype'is.

Kandideerimise tähtaeg: 28. juuni 2020.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

IPSA is an engineering college specialized in aeronautical and space systems. Students acquire wide knowledge in various scientific fields and a practical approach to engineering.

IPSA is an engineering college specialized in aeronautical and space systems. Students acquire wide knowledge in various scientific fields and a practical approach to engineering. Näita vähem