Magister lennunduse alal

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

IPSA , aeronautika ja kosmosetehnoloogia kõrgkooli kohta

IPSA on insenerikool, mis pakub 5-aastase õppekava, mis on pühendatud 100% lennundusele ja kosmosele.

Huvi «kõige kosmoselennunduse» vastu on koolis eriline motivatsiooniallikas ja kirge jagavad nii tudengid kui ka õppejõud.

5-aastases õppekavas õpetatakse 3 esimest aastat prantsuse keeles ja see algatab õpilased kosmosevaldkonda. Kolmandal kursusel saavad õpilased spetsialiseeruda kosmosesüsteemidele või kosmosesõidukitele. Magistriprogrammi (2 aastat) õpetatakse täielikult inglise keeles. Selle 2 aasta jooksul saavad õpilased oma kursusi individuaalsete valikute ja peamiste ettevõtete kaudu individualiseerida.

IPSA asub Pariisis, Toulouses, Lyonis ja Marseille'is, kuid magistriõpet õpetatakse ainult Pariisis. Programm on akrediteeritud CTI (Prantsuse riiklik inseneri kraadide komisjon) poolt.

Magistriprogramm

Magistriprogramm koosneb peamistest ja valikuvõimalustest (energia ja jõuülekanne, mehaanika ja õhusõidukite konstruktsioonid, manussüsteemid, mehhatroonika, kosmoselahendajad ja satelliidid jne), mis moodustavad süvendatähti, mis on olulised nende teadmiste omandamiseks nende valdkonnas. Sellised arengud on alati juhitud kooli arengunõukogu töös.

Aine "diplôme d'ingénieur», mis vastab Master of Aerospace Engineering on välja andnud IPSA asetab lõpetaja nagu võimalik lahendada mingit probleemi, mis on seotud aeronautika ja kosmoseuuringud. IPSA koolitus võimaldab ka lõpetajal töötada vastavates arenenud valdkondades lennundus ja kosmos, eriti maismaatranspordis, kus kasutatakse tehnikaid ja tehnoloogiaid, mis on sarnased lennunduses kasutatavate tehnoloogiatega.

IPSA magistrikraadi õppekava vastab täielikult Prantsusmaa ja maailma tööstuse tulevastele ootustele lennunduse valdkonnas.

IPSA arvudes

 • 1800 õpilast neljas ülikoolilinnakus
 • 3000 vilistlast
 • 65 partnerülikooli
 • 200 partnerit
 • 40 üliõpilasühendust
 • 28 nädalat kohustuslik lõplik praktika
 • 95% õpilastest võttis tööle 6 kuu jooksul pärast kooli lõpetamist

Vastuvõtutingimused

Abikõlblikkus

Engineering Master on avatud kandidaatidele, kellel on 3-aastane bakalaureusekraad (või samaväärne) lennunduse, masinaehituse, elektri- ja elektroonikaseadmete ehituses, mehhatroonikas või sellega seotud valdkondades.

Keelenõuded

 • TOEFL 79
 • TOEIC 785
 • IELTS 5,5
 • või Cambridge BULATSi rekorditulemused.

Sissepääs taotluse alusel, võimaluse korral intervjuuga Skype'is. Küsi taotluse vormi.

Rakendused:

20. jaanuarist 31. maini 2020.

Võta meiega ühendust

koodeks @ IPSA Fr

IPSA
63 bis boulevard de Brandebourg
94 200 Ivry sur Seine

IPSA asub Pariisi väravatel. See on kergesti ligipääsetav maantee- ja ühistranspordiga.

Viimati uuendatud September 2019

Teave kooli kohta

IPSA is an engineering college offering a 5-year graduate syllabus specializing in aeronautical and space systems. Students acquire wide knowledge in various scientific fields and a practical approach ... Loe edasi

IPSA is an engineering college offering a 5-year graduate syllabus specializing in aeronautical and space systems. Students acquire wide knowledge in various scientific fields and a practical approach to engineering. Näita vähem
Pariis , Toulouse , Salford + 2 Rohkem Vähem