Magister lepingute, nõuete ja viivituste haldamisel ehitustöödes

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kaptenit pakutakse nii ülikoolilinnakus kui ka veebis. See pakub võimaluse lavale (550 töötundi) mõnes tunnustatud ettevõttes: paljud suured peatöövõtjad, inseneriettevõtted ja tootjad on meile juba kinnitanud, et oleme väga huvitatud tehnikute töölevõtmisest, kes on varustatud kaptenile pakutavate oskustega. .

Koolituse eesmärgid

Itaalia ja välisriikide kõige olulisemate peatöövõtjate seas on üha olulisem vajadus tehnikute (inseneride ja / või arhitektide) järele, kes saavad lepingute ja nõuete haldamise oskuseks ning kes suudavad läbi viia viivitusanalüüsi vastavalt kehtestatud rahvusvahelistele standarditele. Meie üleilmastunud maailm nõuab, et nõuete, ehituslepingute ja vaidluste haldamisega tegelevad spetsialistid oskaksid lahendada keerulisi tehnilisi küsimusi ja samal ajal olla kursis kõigi asjassepuutuvate juriidiliste aspektidega. Spetsialistidel, kellel on tehniline taust, on ülioluline tutvuda mängureeglitega rahvusvahelisel areenil.

Seetõttu peaksid nad tutvuma tsiviil- ja tavaõiguse ning rahvusvahelise vahekohtu põhiprintsiipidega koos rahvusvaheliste lepingute kõige tavalisemate standarditega (FIDIC, JCT, NEC, AAA) ning paljude keerukate tehniliste ja juriidiliste probleemidega, mis on viivituse taga. analüüs ja ehitusnõuete haldamine. Nad peaksid õppima, kuidas tõhusalt suhelda mis tahes rahvusvahelise ehitusprojekti kõige olulisemate sidusrühmadega: nii eraõiguslikud (arendajad, sihtasutused, kinnisvarafondid jne) kui ka avalikud (valitsused, riigiasutused jne) rahvusvahelised omanikud, inseneritööd ettevõtted, peatöövõtjad ja tarnijad, pangad, investeerimisfondid ja riiklikud fondid.

Selle spetsialiseerunud magistriõppes saavad meie vilistlased tundma kohtuekspertiisi põhialuseid rahvusvahelistes projektides: vaidlusest, vaidluskomisjonidest, vahekohtumenetlusest, keskendudes eelkõige Rahvusvahelise Kriminaalkohtu vahekohtu eeskirjadele, aga ka Milano vahekohtu eeskirjadele ja tavadele.

Selle magistriõppe lõppedes saavad õpilased kvalifikatsiooni töötada: arendajate, sihtasutuste, kinnisvarafondide, valitsuste, riigiasutuste, inseneriühingute, peatöövõtjate ja tarnijate, pankade, investeerimisfondide ja riiklike fondide jaoks.

Didaktilised moodulid

Projekti sissejuhatus LCA: tutvustatakse õpilastele projekti nõuetekohase juhtimise vajadust ning lepinguhalduse, viivituste analüüsi ja nõudehalduse olulisust. Lahtine seos kohtuvaidluse järjestikuse etapiga tuleb alles jätta.

Sissejuhatus tsiviilõiguse alustesse: tutvustatakse õpilastele tsiviilõiguse aluspõhimõtteid, pöörates erilist tähelepanu nendele mõistetele, mida on vaja lepingute ja nõuete nõuetekohaseks haldamiseks.

Sissejuhatus tavaõiguse alustesse: tutvustatakse õpilastele tavaõiguse aluspõhimõtteid, pöörates erilist tähelepanu nendele mõistetele, mida on vaja lepingute ja nõuete nõuetekohaseks haldamiseks

Ehituslepingu tsiviilõigus: eratööde ehituslepingu (“Appalto”) põhjalik analüüs. Võrdlevatel põhjustel viidatakse vajadusel Itaalia seaduste kohaste ehitustööde eeskirjadele.

Rahvusvaheliste standardite (FIDIC, JCT, NEC, AIA) lepingud: Kiire sissejuhatus vormide kasutamisse ja nende kasutamisest tulenevad peamised raskused tsiviilseaduses või tavaõiguse jurisdiktsioonis. Kontrollnimekiri kriitiliste probleemidega.

Projektide ja tööde tüübid Peamised sidusrühmad Sissejuhatus FIDIC-lepingute lepingute haldamisse: See kursus kirjeldab üksikasjalikult kõiki FIDIC-lepingute aspekte, mis on lepingute haldamisel olulised. Rahvusvaheliste kogemustega spetsialistidele on see reaalsetel juhtudel praktiline lähenemisviis. Selle kursuse käigus illustreeritakse teatavaid riskijuhtimise aspekte.

Sissejuhatus FIDIC-lepingute nõuete haldamisse: Sellel kursusel kirjeldatakse üksikasjalikult kõiki FIDIC-lepingute aspekte, mis on olulised nõuete haldamisel. Rahvusvaheliste kogemustega spetsialistidele on see reaalsetel juhtudel praktiline lähenemisviis.

Sissejuhatus viivitusanalüüsi: See kursus viib õpilase läbi rahvusvaheliste projektide viivitusanalüüsi, erinevate metoodikate ja viivitusanalüüsi kohtuekspertiisi kasutamise.

Kvandi määramine: Selle kursuse eesmärk on üksikasjalikult kirjeldada erinevaid kulu elemente, mida tuleb nõude kvantiteedi määramisel arvesse võtta.

Kohtuekspertiisi tehnikad: alates nõudest kuni vaidluste lahendamiseni, vaidluste lahendamise komisjonide arbitraažini: See kursus viib õpilased alates pelgalt lepinguhaldusest kuni vaidluseni ja tegeleb vaidluste nõukogu erinevate mehhanismidega, kirjeldades üksikasjalikult poolte rolli nende menetluste ajal.

Vahekohtu üksikasjad: Õpilastele tutvustatakse peamisi teemasid hallatava vahekohtu ja ad hoc vahekohtu kohta. Nagu ehitustööstuses, on kõige sagedamini ICC, keskendutakse sellele, unustamata ICSID arbitraaži ja UNCITRALi reegleid.

Juhtumiuuringud

Tarneviis

Kohapealne meister: magistritunde viivad klassiruumis läbi Politecnico di Milano professorid ja spetsialistid, peamiste partnerfirmade eksponendid. Iga teema puhul vahetame teoreetilisi tunde koos liikumisharrastuste ja juhtumianalüüsidega.

Veebimeister: veebimeister on mõeldud neile professionaalidele, kes töötamise ajal on huvitatud rohkem sellele valdkonnale spetsialiseerumisest.

Magistriõpe kestus: kaptenil on aastane kestus. See koosneb teoreetilistest tundidest, mis on jaotatud klassitundide tundide ja individuaalse õppe tundide vahel, ning 550 tundi praktikat, mida pakuvad meie partnerid või mõni muu ettevõte neile õpilastele, kes õpivad kohapeal kaptenit. Veebitudengid aktiveerivad praktikakoha ettevõttes, kus nad juba töötavad. Praktikaperioodi lõpus toimub diplomieksam koos magistritöö aruteluga.

Kinnitused

BuildingEnergy COO: "Teie välja toodud professionaalsed näitajad on meile ka huvitavad."

Danieli & C üldnõunik: "Vajame neid nagu leiba ja oleme professionaalsed tegelased, keda, nagu teate, pole Itaalia turul hõlpsasti leitavad. Välismaal maksavad nad aga palju raha. Nii et see on algatus, mis me kindlasti toetame. "

Italiana Costruzioni peadirektor: "Kindlasti on need profiilid, mis võivad olla kasulikud välismaal tegutsenud tegevuste jaoks, nagu te teate, et Itaalia spetsialistid puuduvad lepingute haldamise erioskustega. Tundub, et see on hea algatus."

Maire Tecnimonti peanõunik: "Kinnitan, et Tecnimont ja teised meie grupi ettevõtted on teie soovitatud profiilid väga soovinud."

Impresa Pizzarotti & CSpA välisõigusosakonna juhataja: "Lepinguhalduritel on keskne roll iga ehitusprojekti hea tulemuse tagamisel ja seetõttu peame seda spetsialiseerunud meistrit väga kasulikuks ja huvitavaks."

Rizzani de Eccheri nõunik: "Minu arvates on see teie algatus teie vastu väga suur ja võin kinnitada, et meie ettevõte otsib pidevalt selliseid professionaalseid tegelasi. Lisan ka, et kahjuks on turul enamasti ainult AngloSaxon. lepingulised juhid, kes koolituse, mentaliteedi jms jaoks sobivad meie ehitusettevõtetesse vähe. Nii et noored itaallased, kes soovivad seda tööd teha, on väga teretulnud. "

Tenova üldnõunik: „Tehnilised oskused koos võimega lepingulisi valikuid ja vastutust tõhusalt juhtida muutuvad üha otsustavamaks teguriks professionaalsel diferentseerimisel.”

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Il Politecnico di Milano è un'università statale italiana a carattere scientifico-tecnologico, fondata il 29 Novembre 1863 a Milano con il nome di "Regio Istituto Tecnico superiore". I suoi campi di s ... Loe edasi

Il Politecnico di Milano è un'università statale italiana a carattere scientifico-tecnologico, fondata il 29 Novembre 1863 a Milano con il nome di "Regio Istituto Tecnico superiore". I suoi campi di studio e ricerca scientifica comprendono l'ingegneria, l'architettura e il design. Il Politecnico rilascia i titoli accademici di laurea, laurea specialistica e dottorato di ricerca ed è sede di diversi corsi di dottorato di ricerca e Master universitari. Attualmente l'Università conta circa 36.000 studenti iscritti. Näita vähem