Meie kaheaastane magistrikraad majandusteaduses ja rahanduses püüab arendada võimeid mõista majanduslikke ja rahalisi nähtusi, ekspertide tehnilisi teadmisi keeruliste finantsküsimuste tõlgendamiseks ja juhtimiseks ning avaliku poliitika kujundamiseks ja hindamiseks.

Kursuse kirjeldus

See lõpetaja kursus aitab õpilastel omandada arenenud võimeid analüüsida majanduslikke ja rahalisi nähtusi. Kursus valmistab üliõpilasi ette erialase tegevuse jätkamiseks teadusuuringutes ja juhtivatel tasemetel finantsasutustes, ettevõtetes ning riiklikes ja rahvusvahelistes valitsusasutustes.Two business woman investment consultant analyzing company annual financial report balance sheet statement working with documents graphs. Concept picture of economy, market, office,money and tax.

Kursuse ülesehitus

Kursusel on kaks õppekava : majandus ja pangandus ning rahandus . Esimene annab üliõpilastele range ja nüüdisaegse koolituse rakendatud majanduse, majanduse teooria ja ökonomeetria alal. Teine keskendub pangandusele ja rahandusele algse perspektiiviga, rõhutades majanduslikke põhjendusi, finantsasutuste analüüsi, regulatiivset disaini ja arvutirakendusi. Mõlemad rajad jagavad ühist baasi põhilisi kursusi, mis pakuvad majandus-, ökonomeetria- ja ärirahanduse valdkonnas täiustatud analüütilisi vahendeid.

Karjäärivõimalused

Kursus on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad spetsialiseeruda majanduse ja rahanduse ning panganduse valdkondadele.

Kursus valmistab lõpetajaid tööle juhtimise valdkondades. Sektorites nagu pangandus, kindlustus, varahaldus, konsultatsioonifirmad, börsid, järelevalveasutused, valitsusasutused ja avalikud teenused, rahvusvahelised organisatsioonid.

Riiki sisenemise nõuded

Kandidaadid, kes soovivad osaleda majandusteaduse ja rahanduse magistrikraadis, peaksid omandama kraadi või kolmeaastase Itaalia diplomi Universitario või muu kvalifikatsiooni, mis on saadud Itaalias või välismaal, mida tunnustavad kehtivad õigusaktid.

Kandidaatidel peab olema minimaalne krediit konkreetsetes õppevaldkondades:

  • 12 ECTS: Raamatupidamine ja / või juhtimine
  • 16 ECTS majandusteaduses
  • 22 ECTS matemaatikas ja / või statistikas ja / või ökonomeetrias

Õpilased peavad tõendama oma pädevust järgmistes valdkondades: mikroökonoomika ja makroökonoomika, majanduse matemaatika, statistika ja majandusstatistika, ärijuhtimine, rahanduse teooria ja ettevõtte rahandus, finantsvahendus Majandusteadus.

Kandidaatidel on eeldatavasti hea inglise keele oskus ja peamised IT-vahendid.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 18 kursust University of Padovais »

Viimati uuendatud Märts 3, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,600 EUR
Tasud ay 2018/19 eest. Tasusid saab märkimisväärselt loobuda teie „Ekvivalentse majandusliku seisundi indeksi - ISEE” alusel.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date