Magister rahanduses ja raamatupidamises

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Vistula University pakub parimat haridust. Meie kogenud praktikute, rahvusvahelistunud kursuste ja teiste kultuuride avatuse ekspertide teaduskond võimaldab teil vaadata rahandust ja raamatupidamist erinevast vaatenurgast. Lisaks laiendate oma teadmisi finantseerimisasutustest ja analüüsite majanduslikke ja majanduslikke-finantsnähtusi - just seda saab oodata, kui otsustate õppida Finantseerimist ja raamatupidamist magistri tasemel.

Magistriõppekava on ideaalne kõigile neile, kes on juba omandanud bakalaureusekraadi majandusteaduses ja kes soovivad edasi arendada ning saada finants- ja raamatupidamisekspertiks. See programm sobib ka neile, kellel on bakalaureusekraad rahanduses ja raamatupidamises, ning tänu kogu teaduskonna toetusele ja õppekava ülesehitusele ka teiste programmide lõpetajatele.

Finants- ja raamatupidamisprogramm (magistrikraad) tagab, et mitte ainult ei õnnestu oma bakalaureuseõppe käigus saadud teadmistebaasi tugevdada, vaid saate ka uusi, asjatundlikke teadmisi. Te sattute makromajandusse ja finantsprotsessidesse ettevõtte, riigi, ELi ja rahvusvahelisel tasandil. Õpid, kuidas õigesti hinnata rahanduses ja raamatupidamises esinevaid nähtusi ja protsesse. Õpid, kuidas luua finantsaruandeid, arendada äriplaane, korraldada hindamisi ja hinnata investeerimisprojekte. Lisaks finantsinstitutsioonide varade ja kohustuste juhtimisele omandate vajalikud oskused finantsplaanide ja eelarvete koostamiseks.

Teave programmi kohta

Finants- ja raamatupidamisprogrammi õppekava on välja töötatud vastavalt turunõuetele. Kursused on õpetanud meie ekspertide teaduskond, mis hõlmab nii mainekas akadeemikud kui ka veteranipraktikud. See tähendab, et teie valitud alammahukas võimaldab mitte ainult oluliselt laiendada oma teadmisi, vaid omandab ka praktiliste oskuste kogumi, mis on seotud kahe suure valdkonnaga - rahandus ja raamatupidamine.

Õppimine Finants (magistriprogramm) võimaldab teil paremini mõista finantssektorit, pannes rõhku panganduse rahvusvahelistele aspektidele.

Raamatupidamine (magistriõpe) võimaldab teil sukelduda sügavale välja ja valmistab teid ette raamatupidajana töötamiseks. Pärast rahandusministri poolt välja antud raamatupidamisdokumendi saamist on teil ka võimalus luua oma raamatupidamisbüroo.

Internatuur

Sa tahad saada ulatuslikke teadmisi rahanduse ja raamatupidamise kohta, seega otsustate registreeruda magistriõppesse. Vistula University soovib, et te arendaksite, nii et magistriõppesse kuulub mittekohustuslik praktika. Need õpetavad teile, kuidas rakendada teooriat reaalsetes olukordades, ning võimaldab teil omandada oma tulevases karjääris vajalikud oskused. Meie karjääriameti ja programmi Erasmus Plus abil on Teil võimalik oma praktikat teha Poolas või välismaal.

Ekspertiis

Õppimine magistriõppes Vistula University annab teile vajalikud teadmised, et saada kiiresti rahanduse ja raamatupidamise ekspert.

Majorid

Vistula University pakub magistrikraadis järgmisi peamisi äriühinguid: F

 • Finantsaruandluse standardid
 • Finantsturg
 • Investeerimisportfell
 • Finantsõigus
 • Tulemuslikkuse juhtimine ettevõttes
 • Juhtimisarvestus II

Karjäär pärast õpinguid

Finants- ja raamatupidamisprogrammi õppekava on koostatud nii, et saaksite oma valitud valdkonna ekspertiks. Praktilised kursused, globaalsetele vajadustele kohandatud õppekava ja ekspertide teaduskond tagavad, et saate oma finantssektori valitud aspektide kohta põhjalikud teadmised. Need teadmised võimaldavad omakorda saada oma unistuste karjääri jaoks vajalikke sertifikaate.

Arvutitehnika kavandamise eelised

Ekspertide teadmised

Magistriprogramm finantsides ja raamatupidamises keskendub teie teadmiste suurendamisele valitud alamvaldkonnas. Neid teadmisi jagavad meie kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud. Selle programmi lõpetajana sa ei saa mitte ainult laiaulatuslikke ja erialaseid teadmisi oma valitud piirkonnast, vaid saate ka teada, kuidas neid teadmisi reaalsetes stsenaariumides kasutada.

Globaalsed võimalused

Võimalus teha koostööd ja jagada kogemusi välisüliõpilastega avab teid erinevatele kultuuridele. Õppekavas rõhutatakse rahvusvahelisi finantsturge, mille jaoks valmistame teid ka välismaale töötamiseks.

Äriline lähenemine

Teie laienenud teadmised finantsturgudest, mida jagavad kogenud praktikud, ei aita mitte ainult leida oma unistuste tööd, vaid toetavad ka teie ettevõtte asutamist.

Õppemaksud

Õppetasu täistööajaga ja osalise tööajaga õpingute eest (sh mobiilsed õpingud) poola keeles - üliõpilased väljastpoolt ELi

 • Registreerimistasu: 120 €
 • Õppemaks (aastas): 1 450 €
 • Õppemaks (semestri kohta): 775 €

Õppetasu täiskoormusega õpingute (BA / MA) eest inglise keeles - ELi kodanikud *

 • Registreerimistasu: 120 €
 • Õppemaks (aastas): 2 500 €
 • Õppemaks (semestri kohta): 1 350 €

* Teiste riikide kodanikud, kes maksavad samu tasusid kui ELi kodanikud, hõlmavad: teiste Euroopa riikide kodanikke, kõiki Põhja- ja Lõuna-Ameerika, Kariibi mere piirkonna riike ning Armeenia, Aserbaidžaani, Gruusia, Kasahstani, Kõrgõzstani kodanikke, Mongoolia, Venemaa, Tadžikistan, Türkmenistan ja Usbekistan.

Õppetasu täiskoormusega õpingute eest (BA / MA) inglise keeles - väljaspool ELi elavad kodanikud *

 • Registreerimistasu: 200 €
 • Õppemaks (aastas): 3 000 €
 • Õppemaks (semestri kohta): 1 600 €

* See ei kehti üliõpilastele Euroopa riikidest, kes ei ole ELi liikmed, üliõpilased Põhja- ja Lõuna-Ameerikast, Kariibi mere piirkonnast ning Armeeniast, Aserbaidžaanist, Gruusiast, Kasahstanist, Kõrgõzstanist, Mongooliast, Venemaalt, Tadžikistanist, Türkmenistanist ja Usbekistanist.

Viimati uuendatud Märts 2019

Teave kooli kohta

Vistula University is, together with The Vistula School of Hospitality (formerly the Warsaw School of Tourism and Hospitality Management), one of the major pillars of the dynamically developing Vistul ... Loe edasi

Vistula University is, together with The Vistula School of Hospitality (formerly the Warsaw School of Tourism and Hospitality Management), one of the major pillars of the dynamically developing Vistula Group of Universities. Both institutions operate on one campus in Warsaw. In 2014, they were joined by the University of Business in Wroc?aw, and in 2018, by Józef Gieysztor Academy of Humanities in Pu?tusk and Olsztyn University. Näita vähem